107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • autoszimulator
    #4662
    Gondolom ti is észrevettétek, de nekem nagyon teccik, hogy mennyire intelligens az AI. Ha többsávos uton gyorsan közeledsz mögé, akkor kimegy a külső sávba, mint ahogy az a valo életben is sozkás, ha pedig nem teszi, izombol kell neki villogtatni és lemegy :D Meg ha kétsávoson előzöl és esetleg hirtelen megjelenik egy AI ő is probálja elkerülni a balesetet és lehuzodik az ut szélére :) Szerintem ettől lesz feelinges egy játék.

    De a csajszileszállítós küldik kiidegelnek, mert mindet elbukom :S
  • JohnnySmith
    #4661
    Nem lehet Robin háza :) (nagy Magnum rajongó voltam)
    Csupán azért nem mert Robin háza az óceán partján "volt", ha belegondolsz többször is volt olyan epizód amikor Magnum az óceán partjáról sétált be a házba. Volt egy kapu a partra:)
  • Gyocsika
    #4660
    A FAQ ban van olyan hogy késöbb ezek kerülnek bele autok a játékba az a lista mi most az a bétában nincs benne vagy mi?
  • DJ BP
    #4659
    akkor nem is csatlakozna valszeg, és térképen se látnék senkit :), kikapcsolt fallal is próbáltam
  • hykao #4658
    Tűzfalon engedélyeztétek a TDU átjárását?
  • hykao #4657
    Nekem eddig elég hamar megjött minden megrendelt autó. Nyomtam egy-két versenyt, és már jött is az üzenet.
  • hykao #4656
    Azt nemigen hinném, hogy nincs fenn nálad codec... :) Merthogy alapból kerül fel windows installnál pár, plusz media player és a játékok is raknak fel automatikusan. Max. külön te nem telepítettél, bár az is érdekes lenne, mert akkor semmilyen videócskát nem tudnál megnézni (beleértve a játékok videóit is...)
  • VRSDM
    #4655
    annyit tudok csak segíteni,
    hogy amennyiben váltós a kormányod...
    ha botváltós a kocsi, csak botváltóval váltható, ha meg van rajta pillangó, akkor a kormányod csak a pillangókra reagál majd
    ezis 5letes :)
  • Bucser
    #4654
    szerintem ccodec. ami codec packod fent van szedd le aztán tegyél fel Community ocdec packot. Azután elindul. 2 video-t játszik le az elejénegy atari meg egy Eden video-t.
  • cheatman
    #4653
    Szevasztok, Azt szertetném megkérdezni, hogy a valtó hogyan működik, a menüben lehet álítani, hogy az összes autóban automata vagy manuális legyen, mint más játékokban, vagy van csak manuális váltóval szerelt autó meg olyan amiben minda kettő is van(manuális és automata), mint a való világban? Sry az idétlen kérdésemért.

    Kellemes Ünnepeket!
  • Truck Driver001
    #4652
    A "srác" örül!;)
  • DJ BP
    #4651
    jó, most más nickel jó, most van test drive server, de nem látok senkit térképen se :), már alakul :)

    csak ugye új profil, újrakezdés :D
  • taylorp
    #4650
    Sztem nincs jelentősége, mert én sem azzal a nick-kel vagyok a játékban, mint amivel a 3dgamers-en befizettem.
  • DJ BP
    #4649
    én sem
  • zolo
    #4648
    Olyan lehet, hogy nem olyan nickel, meg nem olyan email játszok online, és emiatt nem látok senkit? ( Bár ez ott megbukik, hogy a 3dgamerses emailemmel se láttam senkit de hátha)
    Úgy idegesít, hogy csomó embernél használható az online , én meg senkit se látok
  • DJ BP
    #4647
    nekem furcsaság van, ugye csináltam gamespy-os accot a játék főmenüben, jó, meg is jelent connect to server, térképen sokmindenkit láttam. Egy hete viszont sose csatlakozik, teljesen offline vagyok, és a profiloknál nincs beixelve, hogy gamespy-os az accountom, pedig az volt. És nem azzal a névvel csináltam profilt, amivel a 3dgamers-en pénzért regisztráltam, mert ha mindent megadtam ugyanúgy, kiírta, hogy invailid name, a nickem DJ BP volt, a szóköz zavarhatta meg??
  • Alexease
    #4646
    Koszi! Akkor nem eroltetem, raer februarig;) Amugy nem az 1-2 ezres a problema, hanem a szokasos bankartya hianyom;)
  • taylorp
    #4645
    Megrendeltem a szalonban egy Shelby Cobrát. Mikor jön meg? Kb mennyi idő?
  • jakewyler
    #4644
    régebbi driver?nekem se a legújjab van fenn...
  • cenobite
    #4643
    Legfrissebb vga driver fent, legfrissebb directx fent, a TDU meg beint nekem. Fekete képernyő után kivág vissza desktopra. :(

    Feladom.
  • Sland
    #4642
    FAQ-t két ünnep között frissítem!
  • jakewyler
    #4641
    nemhinném, hogy coced hiba,mert nekem nincsis fenn codec:)
  • cenobite
    #4640
    Gef. 6600Gt van most benne. Még az nem lehet, hogy valami Codec hiba lenne? Mert gondolom video-t játszana le, de nem tud.

    Mind1, ráfrissítek egyet a VGA-ra.

    Köszi a válszt!
  • jakewyler
    #4639
    pedig a vga driver lessz a ludas sztem,milyen a vga-d amúgy?
  • cenobite
    #4638
    Valaki találkozott már az alábbi hibával?
    Program feltelepít, patch feltelepít, start, fekete képernyő, desktop.

    :(

    Mi lehet a gond? DirectX fent van, videokari driver szintén új. Úgy látom itt mindenkinek elindul, de nekem valahogy nem akar.
  • taylorp
    #4637
    A Shelby Cobrára mennyibe kerül a 3-as upgrade?
  • I.C.ram
    #4636
    Én egy viszonylag új SocketA-s (socket Asok közt az egyik legújabb leglaábbis :D) AMD Athlon 2400+ XP @2ghz 1 gb ram x850pro AGP-s konfigon nyomom, és 800*600-ban lowon szaggat mind a bűn, ha sűrűbb területre érek :( pl Honoluluban. Akkor lehet, hogy nálam van valami beállítási hiba?
  • I.C.ram
    #4635
    Kicsit unatkoztam, és gondoltam felkeresem Magnum házát (azaz Robin-ét) :D

    Itt van ni, hogy hol található. 3 villa van a területen, mindenki a saját ízlése szerint választja ki, hogy szerinte melyikben ízzította a Ferrarit :D Az biztos, hogy ott van a címe, viszont sajnos nem moddelezték le a házat :( Szóval lehet kirándulni :D





    és a valóságban....

  • cenobite
    #4634
    Nekem pedig nem indul el. :( Délután 2 óta csak a TDU jár a fejemben. Leszedem, fizetek, stb... errefel fogja magát és nem indul el. Most mit mondjak? Legszívesebben egy jégcsákánnyal esnék neki a gépnek és mindennek itt a környezetebemben - így karácsony szép napján.

    Szerdától Box360 tulaj leszek TDU-val, asszem...
  • JohnnySmith
    #4633
    Nagyon jó kis game majd a nap folyamán fejlődök kicsit :)
    Megtaláltam Hykao mestert és a csodaszép Enzo-ját :)
  • hykao #4632
    Online ellenőrzi a serialt első indításkor, majd ha bejött a játék, be kell ütni akkor is, ez után pedig minden egyes indításkor online ellenőrzi a gépet még a főmenü előtt. Ha nincs kapcsolat a szerverhez, még a főmenübe sem jutsz be! ...és ezért nem törték még fel gondolom, meg azért mert ez még egy béta - elég sok buggal...

    Szvsz vagy várd meg a megjelenést (ami nem biztos, hogy februárban lesz - legalábbis ha tényleg ki akarják javítani a bugokat megjelenésig...) vagy pedig egy ezrest megér vagy pedig valamikor januárban állítólag lesz nyílt béta is...(ami még valószínűtlenebbé teszi a februári megjelenést...)
  • Waczkor
    #4631
    Hi all!
    Egy kérdésem lenne a BETA előfizetéssel kapcsolatban:

    Ezt a díjat csak 1szer veszi le a számlámról?Úgy értem hogy ha megadom a bankkártyám számát,akkor csak 1 szer veszi le,mert az árnál az van hogy /month.Szal lehet csak 1 hónapra előfizetni,vagy nem?
  • cenobite
    #4630
    oks, kösze!
  • hykao #4629
    A beépített fényképezőt dobtam az első kép után. (a kép nyomott vele, és nincs rajta élsimítás) FRAPS-szel készült mind.
  • Alexease
    #4628
    Egy-ket kerdes;)
    - Teljesen offline is mukodik?
    - A kapott Serial-t online ellenorzi, nevhez kotott, FilePlanet reg.-hez, vagy egyszeruen mar csak felinstallahato, indithato a Serial-lal?
    - A Serial beironal kapott/kiadott "Unlock Request Code" eleg az inditashoz, vagy mindenkepp' keri a Serial-t is?

    Csak hogy kutakodjak meg a net-en, vagy varjak februarig?

    Amugy erdekes, hogy eleg nepszeru jatek, altalaban minden sz*rt feltornek, ehez meg sehol semmi?!
  • cenobite
    #4627
    Ezeket a "beépített" fényképezővel csináltad, vagy valami külső képlopóval?
  • hykao #4626
    Ősrégi KD-7 alaplap, 2600+, 1GB RAM és egy AGP-s 7800GS (1440x900, 4xélsimítás, LOW részletesség)
  • I.C.ram
    #4625
    főleg a felni tetszik nagyon. Szépek a fények rajta nagyon.
  • I.C.ram
    #4624
    milyen konfigon ilyen szép a grafika?
  • hykao #4623
    Rakok még pár Enzo képet, hadd örüljön a srác...(játszani most úgysem tudok...)