107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • taylorp
    #4702
    Meghívtam minden barátot a magyar klubba, persze csak azokat akik még nem tartoznak semmilyen klubba. Remélem kicsit felpezsdül így az élet.
  • autoszimulator
    #4701
    Megéri ;)
  • vass17
    #4700
    ok, akkor lehet hogy befektetek....:D
  • autoszimulator
    #4699
    Igen. Kapsz egy kodot a beta igénylés után, majd letöltöd koddal aktiválod a játékot és mehet is! De a fizetéssel nem csak ezt a bétát töltheted le, hanem akármilyen másik, aktuális bétát, demot tölthetsz a 3DGamerről!
  • Bucser
    #4698
    másolja át a dvd-ről aztán vegye le az írásvédettséget. A Securom vissza fog írni a file-ba aktiválás után, de nem tud hogyha le van védve.
  • JohnnySmith
    #4697
    Jaaaa akkor más :) Oks sorry !!!!
    Meglesem!
  • I.C.ram
    #4696
    és szerinted, amit mutatok a térképen az nem Robin háza? :D Ne a kurzort nézd, hanem azt, ahol a kocsi áll, és hidd el, hogy az egy tengerparti ház. Menj oda és keresd meg. Amúgy meg egy rajongói oldalról szedtem az infót, hogy hol van, és úgy kerestem meg, szóval tuti, hogy ott van.
  • Sland
    #4695
  • vass17
    #4694
    Egy dolgot nem teljesen értek és jó lenne ha valaki segítene:
    ha befizetem az 5,94 dollárt akkor biztosan játszhatok a betával?

    Előre is kösz a segítséget.
  • zolo
    #4693
    Nem, de megpróbálja még amit lentebb javasoltak.
  • autoszimulator
    #4692
    Nem használ a srác vmi securomot kiiktató programot? Mert azzal van problémája a játéknak, mint a link is mutatja.
  • autoszimulator
    #4691
    Hát hosszabb versenyem még valóban nem volt, de 10 perces csajszállitás már igen, és ott sokszor előfordult, hogy mikor átmentem volna egy kereszteződésen, meg volt téve 3x egymás után, hogy akkor jött keresztirányban vki elém :S Bucser által említett driving meter tényleg neheziti a dolgokat, főleg mikor lesodrodok utrol és má vonja is le a pontokat.. Frontális ütközésről nem is beszélve ;) Ebből a szempontbol jobb az auto leszállítás, mert ott nincs időlimit, lehet figyelni az autora.

    A WR2 forgalom addonját pedig nem sikerült még kiprobálnom, mert anno a játék megjelenésekor elég sokat gémeltem vele, aztá volt pár küldi, amik nagyon felidegesítettek, mivel teljesítésük nélkül nem lehetett tovább autozni :( aztán töröltem a játékot, és crack hiányában egyenlőre nem teszem vissza szerintem. Nem mintha nem lenne pénzem esetleg megrendelni interneten, csak értelmét nem látom idő hiányában :(
  • zolo
    #4690
    Az biztos nem , csak nálam lett eddig aktiválva, most adtam meg először a kódot másnak.
  • JohnnySmith
    #4689
    Na klub tag lettem :)
  • Bercy #4688
    Próbálja meg, hogy nem a dvd-ről indítja a setup-ot hanem átmásolja vinyóra és onnan.
  • Sland
    #4687
    Be tudna valaki nyomni egy screenshotot, hogy hol van a japán tuningműhely?
    Én az istennek sem találom, és jól jönne a Nosmo 350Z-nek a 3-as kit...
  • jakewyler
    #4686
    lehet már sokszor lett aktiválva azzal a kóddal amivel próbáljátok...
  • Bercy #4685
    Akkor lehet, hogy az a baj, hogy nekem csak 128mb-os(Club3D).
    Próbáltam már omega és forceware driverrel is.
    HDR-t természetesen kikapcsoltam.
  • zolo
    #4684
    Egyik haveromnak kiírtam a játékot, hogy ne kelljen letöltenie , és amikor indítaná ezt az üzenetet kapta:


    Hogy tudnám ezt a problémát áthidalni?
  • Bucser
    #4683
    ASUS Extreme 6600 GT 256MB VRAMMAL meg forceware.

    A Lényeg, hogy kapcsold ki a HDR-t.
  • Bercy #4682
    Megmondanád, hogy pontosan milyen típus és milyen drivert használsz?
  • Bucser
    #4681
    6600GT-t használok és HDR-t kikapcsolva 1280*1024-ben 4*-es AA 8* ANISo és tökéletesen megy a játék.
  • Bercy #4680
    Nálam ugyan elindul a játék a (amd64 3000+, 1gb ram, 6600gt) de olyan iszonyatosan szaggat 800*600 low-ban is, hogy teljesen játszhatatlan.
    Szóval szerintem nem vesztettél sokat...
    Remélem februárra ezt kijavítják, mert az a durva, hogy egy 7600gt-n jól fut a játék egy 6600gt-n meg félelmetesen szaggat.
  • hykao #4679
    Na akkor majd rájössz, hogy mire gondoltam, amikor már túlvagy egy-két hosszabb versenyen. Néha-néha olyan érzésem van, mintha direkt szopatásosra csinálták volna az forgalom AI-jét... :)

    (Amúgy a WR2 forgalmában résztvevő autók maximális sebességét külön-külön be lehet állítani amennyire csak akarod! Sőt még a forgalom sűrűsége is állítható! Létre lehet hozni pl. igen komoly dugókat is! Nem próbáltad Snyder forgalom addonját? - Több, mint 70 különböző forgalomban résztvevő jármű! Változó sebességgel! - A sportautók akár közel két kilóval tépnek, míg a teherautók épp csak vánszorognak)
  • DJ BP
    #4678
    valóságban is sokan így reagálnak, elkapják a kormányt szembe is. Sztem teljesen korrekt
  • Bucser
    #4677
    viszont rettentesen idegesítő, hogy megyek vele szemben és nem az út széle felé tér ki az AI hanem a szembe sáv felé így szépen elzárja az utat előlem is meg belerohan az előttem bandukoló AI autóba és mivel van az idegesítő driving meter akocsiban vagy nekimegyek vagy kisiklom, de biztosan nem lesz perfect fuvar... Na ilyenkor helyből tolok egy P gombot és kezdem az egészet előlről.
  • autoszimulator
    #4676
    hát én most csak az idegesitően lassu WR AI-ra, vagy a felettéb buta Midtown Madness2 AI-ra, vagy akár mondhatnánk a fantáziátlan NFS AI-okra gondoltam. Ezekhez képest ez egy áttörés ;) Annyit még nem volt szerencsém játszani a játékkal, hogy minden idegesitő dolgot kitapasztaljak, kb 5%nál járok még csak, de amikor pl elémakarnak sokorlni, akkor előtte azért indexelnek, és néha sokkal később kezdenek el sorolni, ha pedig besorol elém akkor villogatok neki izombol és meggondolja magát, visszamegy :D Az hogy néha összeütköznek az AI autok, az a valoságban is megesik :)
  • hykao #4675
    Akkor mondom: dugd vissza a régi monitort és állíts be valami az új TV-nek is tetsző képfrissítést a menüben, vagy pedig használd a videokártya driverében a "frissítési frekvenciák" felülvezérlése opciót!
  • Tomo15
    #4674
    Annak már örülnék ha látnám a menüt, mivel akkor feketedik el, mielött betöéltené.
  • hykao #4673
    Az nem monitor, hanem TV. Állítsd be a menüben a szükséges felbontást és képfrissítést (LCD TV-k azt hiszem max. 60-at tudnak), amennyiben valamennyire látható a vibrálás ellenére, hogy mi-hol van.
    (gondolom valami az új LCD TV-nek nem tetsző képfissítésen hagytad még az előző monitorral a játékot...ha nem látod, akkor csatold vissza a régi monitort és állítsd vissza 60Hz-re a képfrissítést, és úgy csatlakoztasd újra a TV-t)
  • Tomo15
    #4672
    Tv az perszecsak én monitorként is használom. Az a gáz, hogy már mindent megprobáltam átállítani a driverben, de semmit nem tudtam elérni(ati kártyám van).
  • jakewyler
    #4671
    32"-os monitornál nem csodálom
  • Alexease
    #4670
    "32"-os monitort" Az milyen mar vazz?!:) Az nem inkabb LCD TV?! Bar az sem 2 forint;)))

    A videokartya beallitasoknal problad a frissitesi frekvenciakat es a felbontast osszehangolni, es az nVidian (de gondolom az ATI-n is) van lehetoseg a drivernel beallitani, hogy a monitor native felbontasanal kisebb kepet hogyan skalazza (aranyosan, aranytalanul, tegye kozepre, stb.)
  • Tomo15
    #4669
    Sziasztok lenne egy kis problémám:\
    Szal karira kaptam egy 32"-os monitort. Minden tökéletessen megy vele, kivéve ezt. 1366*768-as felbontást használok. A Ford gt-s képig még normálissan bejön a kép, de mikor betöltené a menüt elfeketedik a kép, és egy kisebb ablakba ugrik be a játék, miközbe a szélei villognak. Már ujrainsalálltam az egészet, de ugyan az. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
  • JohnnySmith
    #4668
    Megkaptam de van minimális feltétel hogy klub tag legyek :) Nemsokára teljesítem asszem :)
  • DJ BP
    #4667
    hidd el, ennél csak hülyébb AI-k vannak, piroson jobbra fordulásnál azért megy át, mert azt amcsi szabályok szerint lehet. Indexel és egyből sávot vált? Valóságban is ezt csinálják sokan :DD, nem néznek tükröt
  • hykao #4666
    Küldtem meghívót a klubba! Már meg kellett, hogy kapd az értesítő levélkét!
  • hykao #4665
    Hát szerintem meg kifejezetten idegesítő az AI butasága vagy inkább gyökérsége...ilyenek vannak: indexel - és már váltja is a sávot, ha jön valaki, ha nem...néha indexel, sávot vált megint indexel, megint sávot vált...néha csak indexel - de nem megy sehova...simán átmennek a piroson, elém kanyarodnak, össze vissza törik egymást is... :) Egyedül a rendőrautók nem csalingáznak alapból...
  • autoszimulator
    #4664
    jah meg néha telezöldnél nyomnak satuféket miko én áthajtanék 100 körül a szabad kereszteződésen ::
  • Sleepy Bone
    #4663
    Jó-jó de néha szopat mert én is lehúzódom és izomból nekem jön, amúgy a villogást még nem próbáltam, de most megnézem. Noble az év autója most szállítottam le egyet, háát elég tetű a gyorsulása 1.6-os xsara picassóval vetek szik XD