107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #5028
    Ma elutazok, hétfőn jövök haza, úgyhogy valakinek el kell látni itt a teendőket...
  • I.C.ram
    #5027
    Teljesen elkurvult ez a topik :( Mi lesz itt, ha kijön a végleges....
  • Sleepy Bone
    #5026
    felőlem lehet ez is
  • Sleepy Bone
    #5025
    hát az ide a házam elé kéne :D
  • V43 1105
    #5024
    Mondjuk teljesen igaz,de ne ugyan az legyen az oldalon,mint a fórumban:)
  • autoszimulator
    #5023
    Mostanin is ott egy hipermodern járgány, egy motor, egy felirat ;)
  • V43 1105
    #5022
    Esetleg egy motor,vagy pálmafa?:)
  • Sleepy Bone
    #5021
    Hi
    kéne egy bannert összedobni sztem egy enzo vagy vmi más hipermodern autó és egy veterán szépség két oldalon és középen vmi felirat
  • Teflon Mike
    #5020
    oké csak utólag jutnak az eszembe a dolgok :S máshol is ez a baj velem a munka helyemen is :)
  • Sland
    #5019
    Teflon te mekkora egy gyökér vagy...
    18-25 között... pffff

    Jó lenne ha ha össze tudnál tömöríteni egy gondolatot !!! 1 !!! hozzászólásban, nem pedig 8-ba. Ez nem chat. Ha nem fogod fel akkor szólok Borgnak
  • autoszimulator
    #5018
    Jááj most mentem a Millionare 200 km-es versenyt ^^ Hu a végére de kiidegelt :@ 4x tartoztattak le, mind a 4x 3as volt az üldözöttségi szint és rendőrkordonok vártak a 8sávos autopályán is ^^ Meg minden kedves AI ugy döntött h elém sorol be és előttem kanyarodik keresztbe :)
  • Bucser
    #5017
    volt bent keress vissza.
  • Truck Driver001
    #5016
    Hmmm.Adja az ég hogy fusson a gépemen!:D
  • Teflon Mike
    #5015
    köszi :)
  • Bucser
    #5014
    Nem fejeznéd be a hülyébbnél hülyébb kérdéseket? Kurvára irritáló, hogy 3HSZ-ből 2 tele van a Te hülyeségeiddel.. Használd az agyad kérlek.
  • V43 1105
    #5013
    Valaki mutatna egy képet,Ducati 999-ről,arról hogy milyen bukósisakok vannak?(Köszi!)
  • jakewyler
    #5012
    15-20 nap és itt az open beta:)
  • Teflon Mike
    #5011
    Jah én is megvárom az open bétát csak kéne pontos dátum hogy mikortól lessz le szedhető mert miután le lehet tölteni mondju kiskedden 5 órától szerintem 24 órán belül már nem lessz több letöltési lehetőség :S
  • taylorp
    #5010
    Akkor asszem törlöm a topikot a kedvencek közül, és várom én is az open bétát. Kétszer tuti nem fogok fizetni érte.
  • Teflon Mike
    #5009
    tudom de ez diszkriminálás :S (mondjuk van netem de akinek nincs???)
  • hykao #5008
    NINCS NETED = NEM JÁTSZOL A BÉTÁVAL
    (különben sem csak az önfeledt játékról kéne, hogy szóljon a dolog...:P)
  • hykao #5007
    Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy ellőtted egyszer az aktiváló kódot a régi gépeden, aztán másodjára a kölcsöngépen, és most pedig harmadjára akarnád az új alaplapos régi gépeden, és ezért nem megy a dolog! (hozzáteszem nekem pl. kétszer sem sikerült, csak egyszer - szal csak egy gépen...)
  • jakewyler
    #5006
    igaz
  • Teflon Mike
    #5005
    mindeggy és ha nincs netem akkor mi van? akkor hogy ellenörzi?
  • hykao #5004
    Hagyjátok már ezt az .exés baromságot!!! Minden egyes alkalommal még a főmenü előtt ellenőrzi a gépet online a játék védelmi rendszere!!! ...és nem az .exe fájlt természetesen. Kár próbálkozni, meg fosni a hozzászólásokat feleslegesen...
  • Teflon Mike
    #5003
    JÓLVANNA :)
  • autoszimulator
    #5002
    Probáld már meg egy hozzászolásba irni, ne 10et egymás után :\
  • hykao #5001
    Mi az, hogy összegezve bazz? Ne fárassz le már... Egyik kanyargós utakra - versenyekre alkalmasabb (Enzo), a másik pedig a hosszabb egyenesebb szakaszokra (Saleen). Ha ezt nem tudod megérteni, akkor sajnálom...
    Vagy mit szeretnél? Számítsak neked egy átlagot a hosszú egyeneses és a kanyargósabb versenyekből? :PPP
  • Teflon Mike
    #5000
    bocs valamiért 2x kütte :S
  • Teflon Mike
    #4999
    elöbb írtam le! hogy én nem tom
  • Teflon Mike
    #4998
    elöbb írtam le! hogy én nem tom
  • Fox44
    #4997
    A gamet nem kell feltenni, mert az letoltheto csak jatszani nem lehet vele kod nelkul.
  • Teflon Mike
    #4996
    vagyis adnék 5 dollárt csak nincs dombor nyomott karim :)
  • Teflon Mike
    #4995
    egyébként a FAQ aszondja hogy ingyen le lehet szedni a gamét de én nem tom nekem csak 5 dollárárét akarja csak ide adni de én nem akarok adni 5 dolárt nekem jó lenne kód nélkül is :)
  • Teflon Mike
    #4994
    én ki próbálnám ha valaki felrakná valahova a gamét az exéjével :)
  • Teflon Mike
    #4993
    ja csak nekem nincs meg a game csak havernak!!! :S
  • Szabi1991
    #4992
    ha átküldőd az exe-d akkor kiprobálom :)
    vagy inkább töltsd fel valahova :D
  • jakewyler
    #4991
    kikell próbálni:)
  • Teflon Mike
    #4990
    #4956 és akkor ez kamu?
  • jakewyler
    #4989
    sztem nem jó így,mert akkor elterjedt volna már neten...