107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • jakewyler
    #4988
    FAQ,gépigény...
  • Teflon Mike
    #4987
    Nah egy fontos kérdés!!! ha valaki ide adja nekem a gamét és nem indul emrt kéri a kódot és ha ide adja az exét és azzal felül írom a másik exét akkor menni fog és nem fog kérni kódot?
  • Sland
    #4986
    Majd meglátod
  • drop
    #4985
    egy kérdés még megvan a kulcs jelszot meg felhasználo nevet ujat tudok csinálni vagy a fileplanetosat kell használni
  • Fox44
    #4984
    "jól élvezhető mind kormánnyal, mind billentyűvel" jol elvezheto billel? Milyen fizika lehet akkor...?!

    Egyebkent kosz az infot! Majd meglatjuk milyen lesz ha jon a beta vagy a full(a full jobb lenne)!
  • drop
    #4983
    na holnap énis tolom már alig várom sikerült a reg
    egy kérdés ezen a gépen hogy fog menni
    amd643500+ 1024 ddr ram asus x850xt
  • taylorp
    #4982
  • taylorp
    #4981
    Ezt írja ki, segítsen valaki!
  • Sleepy Bone
    #4980
    köszi előre is sztem vagy flash vagy html kélne
  • autoszimulator
    #4979
    Ha kell valamilyen segítség nektek, PS, flash, stb, akkor szoljatok csak!

    Mindjárt bérelek egy E-Type-ot, kiprobálom :)
  • I.C.ram
    #4978
    Akkor majd próbáld ki a Jaguar E-Type-ot :) Ha azt tudod irányítani, akkor az összes autót tudod :)
  • jakewyler
    #4977
    nemrossz ötlet,pü ment:)
  • taylorp
    #4976
    Jól beszoptam, nem fogadja el az accountot. Azért ez kicsit durva. Akárhova telepítem újra, mindehol kéri a kódot. Amit kaptam meg nem fogadja el.
  • Sleepy Bone
    #4975
    Arra gondoltam hogy lehetne csinálni egy oldalt a játékról, végülis mostmár lehetne szerintem, szal vállalkozó kedvűek küldjenek pm-et.
  • autoszimulator
    #4974
    #4969 & #4970 : KÖszi az infokat igy már értem :) Egyet ki is probáltam, a lényege a bizonyos végsebesség elérése volt.. Srác 400 felett ment a McLarennel.. Az még a kis alap Enzomnak sok kicsit :))

    #4971: Nem azt mondtam, hogy ne legyen Public Beta, csak akkor jöjjön már ki, fusson le és jöhet a teljes :) A fizika pedig a Bétában is a véglegest tükrözi, legalábbis nagyrészt. Szerintem megfelelő a fizikája, jól eltalálták, még a Driving Aidsekkel is! Az autóknak más-más a fizikája, például Ferrari F430at és Audi A6ot elvezetem segítségek nélkül is, billentyűvel, ugyanakkor az Enzonak vagy a Gallardo-nak teljes segítséggel is sokszor elindul a segge :) Egy szó mint száz, jól élvezhető mind kormánnyal, mind billentyűvel!
  • Fox44
    #4973
    De kovetem az esemenyeket...persze amig tudom/tudtam. De lehet hogy valamit kihagytam! Mond melyik hsz-ra gondolsz es elolvasom.
  • Bucser
    #4972
    gondolom nem olvastál vissza....
  • Fox44
    #4971
    Lehet, de gondolj azokra is akik meg nem tudjak es/vagy nem akarnak elofizetni a betara. Ha tenyleg kijon meg egy beta januar kozepen, akkor szerintem ideallis lesz egy jo kis "kozosseg" kialakulasanak. Legalabb kiderulne, hogy erdemes lesz e foglalkozni a jatekkal vagy nem.
    Remelem azert lesz benne fizika es nem lesz NFS szeru...
  • Hmuda
    #4970
    Az nem azt írja, hogy mikor lesz, henam azt, hogy mikor jár le. Behozod, lenyomod a legjobb időt amit mások összehoztak és ha a lejártáig nem döntik meg a te rekordodat, akkor megkapod a nyeremény 90%-át (10% mindig a feltöltőnek meg).
  • Bucser
    #4969
    Szerintem az első 2-ben benne voltam aki reggelt a beta forumon és reportolt bugot a hivatalos formulán keresztül. Amivel találkoztam. A suggestions-ban meg megvolt ez a kérés.


    Drive-inek: nos ők a Pomádéból is ismert gyorséttermek modern változatai. Létrehozol egy challenge-t (free rideban p-t nyomva van egy ilyen opció, hogy create challenge) Ott elmented majd a drive Inbe beteheted. ha betetted az emberek kiválaszthatják, hogy ezen a futamon akarnak futni. Ha a te futamododon versenyeznek az összes összedobott pénz 10 %-a a tied 90%-a a nyertesé. (ugye a nevezési díjakat összegezve megkapja a nyertes és a szervező 90-10 arányban)
  • V43 1105
    #4968
    Én kicsengetném érte azt a bizonyos összeget (13.000Ft?)Jó lenne egy Online közösség:DD
  • autoszimulator
    #4967
    Jelenteni kellene nekik a hiányosságokat, hibákat :)
    Meg azért, ha nem is a megjelenéskor, de talán később, patchekkel ezek orvosolva lesznek.
    Meg egy kérdés: Vannak ugynevezett Drive-In-ek a játékban, ahova ha bemegyek, ki van irva h hány óra/nap ?mulva? van/lesz valami verseny. Azok végül is mire jók, Xtra pénzkeresésen kívül?
  • Bucser
    #4966
    rendbe kéne tenniük az online rendszert. A chatet meg a clubok rendszerét.. a gond, hogy erre nem látok garanciát. Pedig ha ezt megcsinálnák isten lenne ez a játék:)
  • jakewyler
    #4965
    sztem énis megveszem,lazán megéri majd azt a 13k-t
  • wander01
    #4964
    ma beneveztem öcsémet egy ilyen netkártyára (sajna az én bankomnál nincs ilyen és a visa gold kártyám számát pedig cseszek megadni ilyen szutyok oldalon mint ez a 3d gamers) ugyhogy ha minden jolmegy köv héten már alkothatunk is vele :) nagyon kiváncsi leszek hogy milyen a game, ha jo simán benevezek a fullra is :) max felbontásban minden high-on játszik valaki? milyen gépen megy el szépen?
  • autoszimulator
    #4963
    Ez igaz, de ha még kijön egy béta január közepén, akkor nem kis csúszás várhato a teljes verzio megjelnésével kapcsolatban is :(
    Én már a kicsit bugos béta kiprobálása után biztosra veszem, hogy Megvásárlom a játékot :) Remélem valami jo kis "közösség" is kialakul, akikkel lehet jol együtt játszani, hülyéskedni, mert ami tény az tény, kis idő után a soksok verseny unalmassá, monotonná tud válni. Meg majd az addonok is feldobják, ha lesznek...
  • Fox44
    #4962
    Miert sajnos? Legalabb ki lehet majd probalni vasarlas elott, hogy erdemes lesz e megvenni!)
  • autoszimulator
    #4961
    Sajnos lesz.
  • Fox44
    #4960
    Hello!
    Akkor most lesz januar kozepe fele ingyen letoltheto es hasznalhato public beta vagy nem?
  • Sleepy Bone
    #4959
    Azt mondod hogyha más letölti és én odaadom neki a exemet akkor nem ellenőrzi a kódot szal ingyen játszhat, mert átadnám vkinek a játékot
  • taylorp
    #4958
    Dehogy adtam.
  • autoszimulator
    #4957
    Én biztosra mentem, és uj mappába telepitettem ujra a játékot, a régi mappábol pedig minden régi fájllal felülirtam az ujakat. Így nem sírt a kódok miatt!
  • zolo
    #4956
    Nem mentetted ki a játék exe-jét? Én kimentettem, úgy adtam oda valakinek a játékot, felülírta az eredetit és így nem kellett kódot beírnia.Továbbadtad valakinek a kódot?Mert állítólag párszor fel lehet használni...
  • Teflon Mike
    #4955
    De mindeggy már mert megvettem az enzo-t
  • Teflon Mike
    #4954
    De én összegezve gondoltam hogy melyik a jobb (tudom hogy le írtad)
  • taylorp
    #4953
    Sziasztok! Újra kellett telepítenem mindent a gépemen, és amikor a serialt kéri a TDU-hoz, azt írja ki, hogy ez már valaki által használt. Mit csináljak?
  • jakewyler
    #4952
    mindkettőt
  • Willi Betz
    #4951
    boccsáss meg h én németül tudok és nem angolul.
  • I.C.ram
    #4950
    Angolul tudtok? :D

    Oda van írva feketén-feháren, hogy mi a baj. Ezt a nicket már használja valaki más, vagy esetleg te, csak elfelejtetted a passwordöt.
  • V43 1105
    #4949
    Ezt a felhasználónevet már használják,másik jelszóval..