107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Willi Betz
    #4948
    hykao: erre kéne egy sürge válasz köszönöm!
  • hykao #4947
    kb. háromszor írtam le, hogy melyiknek mi az előnye...
  • Teflon Mike
    #4946
    gyerekek szerintetek elfutna a gépemen a game??? a konfigom.... nah jó csak vicc volt :D:D:D:D mindeggy az igazi kérdés hogy szerintetek mit vegyek a gaméban ENZO-t vagy SALEEN-t melyik jobb?
  • autoszimulator
    #4945
    Jo ENZO kérdés visszavonva megtaláltam -.-
  • autoszimulator
    #4944
    Van egy eladó zsir uj Saleen-em! Most tettem fel trade-re 530ért, de ha valaki tud nekem cserét ajánlani, megbeszélhetjük :)
    Másik kérdésem hogy Enzo-t hol lehet venni, mert egyik kereskedőnél sem találtam :S
  • Sleepy Bone
    #4943
    hm... nem tom csak mindenki az6z mondta hogy majd jön a public béta, na mind1 amúgy kezdem megszerwetni az enzomat most csináltam meg az island tour-t 47 perc alatt, de szánalmas ez az alfa amit adtak érte, szerintem eladom de olyan sokan akarják eladni megvenni meg senki
  • DJ BP
    #4942
    mert segítség nélkül blokkolnak a kerekek, ne nyomd tövig a féket, ha meg bill-el játszol használj segítséget
  • DJ BP
    #4941
    ki mondta, hogy nem public? csak 3dgamers meg fileplanet subscribereknek érhető el, nincs ez lezárva
  • I.C.ram
    #4940
    és? public béta, mert nem zárt körü... mit olyan nagy szám ezen?
  • Sleepy Bone
    #4939
    Nézd meg a #4932-es hozzászólásban ott van a felirat alatt, hogy public beta 3.65a
  • Willi Betz
    #4938
    feladom,hogy nem fogadja el inkább játszok simán.
    egy kérdésem még lenne: ha kormánnyal játszok akkor igen késve ragál a kormánymozdulatra a játék. nektek is volt ilyen baja vagy csak én vagyok ennyire peches?
  • jakewyler
    #4937
    ne legyen akkor gamespy-os,csak sima legyen
  • Willi Betz
    #4936
    már csináltam két azonosítót de mind2-re azt írja, amugy az elsőben nincsenek számok.
  • Willi Betz
    #4935
    én még csak tegnap kezdtem el ezzel játszani szal elsőre szar volt.
  • jakewyler
    #4934
    Eggyik napról a másikra elb@szódott?
  • Hmuda
    #4933
    Nem az accal van baja hanem a nickel. Válassz másikat.
  • Willi Betz
    #4932
    beteszem a képet hátha tud vmelyikőtök segíteni.
  • Willi Betz
    #4931
    már csináltam de ugyan ez a baja.
  • jakewyler
    #4930
    csinálj új accountot...
  • Sland
    #4929
    régebbi képen láttam
  • Willi Betz
    #4928
    hali!
    van egy olyan problémám a játékkal,hogy hiába adom meg a gamespy azonosítóm azt írja ki,hogy nincs ilyen név. ezt már louieval próbáltuk orvosolni de halvány lila fingom nem volt egyikünknek sem,hogy mi a baja.
    ötleteket kérnék ha lehet.
    köszönöm!
  • Szabi1991
    #4927
    képet róla plííz :)
  • Sleepy Bone
    #4926
    amúgy azt láttátok már hogy a főmenüben azt írja ki a játék hogy public beta, mert ez elvileg nem az, vagy igen?
  • Sleepy Bone
    #4925
    Értem akkor 3as uprgraddel jól fékez mer az a baj hogy ütközök mindig mert nem fog a fék elég jól
  • gduck
    #4924
    Másodszorra már sikerült, az idő is jobb lett: 48:12:57
  • gduck
    #4923
    Végre gép elé ültem... "Megnéztem" a sziget körüli versenyt...
    50:02perc 1,2km a vége előtt 1. voltam és kb 2km volt az előnyöm...

    "szokásos BUG": hang elmegy, játék iszonyúan lelassul...

    Hát gyorsan elszaladtam a géptől, mielőtt a billentyűzetet a monitorba nyomtam volna...
  • autoszimulator
    #4922
    Hát az rám jellemző egyenlőre ebben a játékban, hogy ha nem figyelek akkor reflexből nyomom a gombokat, és szerintem fingom sem volt, h mi az, ami elém ugrott ablakként :) Mondjuk én is láttalak, csak nekem fogalmam nem volt, hogy kell friendet hozzá adni :)
  • Hmuda
    #4921
    Egyszer láttalak, be is akartalak venni a friend listámba, de nem vagy benne, szóval valszeg elutasítottad.

    A "kitünő" rendszernek köszönhetően pedig ha nem vagy benne, akkor nincs meghívóra lehetőség.
  • autoszimulator
    #4920
    Majd valaki a maygarok közül felvehetne friendnek, és esetleg meghivhatna a klubba :) n_IsTv4n néven szoktam menni, Gallardo vagy f430 a barátom :) MSN priv ha kell vkinek.
  • jakewyler
    #4919
    3 milla?beszél is?:))
  • I.C.ram
    #4918
    No, megvettem az Aston Martin DB4 Zagato-m :) 3 milla volt, de megérte. Fekete, és már benne is van a 3-as upgrade. Baromi jól megy. A hangja meg isten :D
  • Sland
    #4917
    Köszi! Akkor veszek egy Koenigsegget
  • hykao #4916
    Lehet tuningolni. Amúgy a Saleen kevésbé jól kezelhető. Egyetlen előnye a jó gyorsulás.

    Megvan az összes számításba jöhető "A" kategóriás autó, mindegyik 3-as tuninggal. Salen = legjobb gyorsulás, Enzo = legjobb kezelhetőség (és ha jól emlékszem - fék), Koenigsegg = legnagyobb végsebesség. (van még egy McLaren GTR-em is szintén 3-as tuninggal, de sem gyorsulásra nem veri meg a Saleen-t, sem kezelhetőségre az Enzó!)
  • hykao #4915
    A legjobban kezelhető "A" kategóriás kétségtelenül az ENZO!!! Az F430 egyáltalán nem kezelhető jobban, csupán azért tűnik úgy, mert az lassabb kocsi...
  • Hmuda
    #4914
    Nah, nekem is megvan a 100%-os felderítés. Szerencsére elég nagylelkű azzal a 100%-al, mert még minimum 10-15km-nyi út nem volt bejárva, de az üzenet után már azok is jelezve lettek. Legalább mostmár nem kell a GPS-el szenvedni ha egy verseny kint van a susnyásban.
  • Sleepy Bone
    #4913
    aha köszi
  • Sland
    #4912
    Nekem van egy 1000Lóerős Saleenem, és nagyon jól megy. Meg egy 6?? lóerős Zondám és azis karaj. Jól irányítható mind2 és jól is mennek.
    Most egy Koenigseggre gyűjtök.
    Azt lehet tuningolni?
  • autoszimulator
    #4911
    Egyik legjobb talán a Zonda... most kellett egyet leszállítanom, bár nekem Enzo jobban bejött :)
  • jakewyler
    #4910
    zonda,slr merci,...
  • autoszimulator
    #4909
    LOL :) Nemgáz h 5 percig vártam de nem történt semmi :) Akkor a srác nem vágott valamit ;)