107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • k8bal
    #5068
    Enzo...Maranello

    Nem kell nagybetűkkel írni...
  • Teflon Mike
    #5067
    Nekem csak egy ENZO-m van + 1 Audi A6 ja meg egy Kawasaki Ninja ZX-10R és nekem egyikkel sincs semmi bajom :) de most akarok venni egy Zonda-t + lehet ki próbálom ez a MARANELLO-t és utána lehet megveszem ha jó :)
  • drop
    #5066
    hol vagytok mert semmi ismerös nevet nemlátam fent engem
    drop néven megtaláltok
  • Sleepy Bone
    #5065
    sztem jobb az f430 van maranellom is de az csak azért kellett hogy legyen 3 ferrarim
  • taylorp
    #5064
    Sztem jó, én is vettem egyet, de már nem tok vele menni, mert nem enged. ATARI
  • Haribence
    #5063
    szerintetek jo a Ferrari 575M maranello?
  • taylorp
    #5062
    Ugyanazt a kódot adja meg, hiába jelentkezek újra. :(
  • Hmuda
    #5061
    Ruhákra gondolsz? Bemész a megfelelő RedRabbit boltba és megveszed mint bámelyik másik ruhadarabot (más üzletben még nem találtam mocis ruhát, csak az egyik RedRabbitban).
  • V43 1105
    #5060
    Valamelyikőtök dobna egy képet,hogyan történik a motoros cuccok vásárlása??
  • zolo
    #5059
    Nem tudsz mégegy kódot igényelni ott ahol az első is igényelted?
  • taylorp
    #5058
    Nem oldanak ott meg semmit. Akiknek ilyen problémája van, mint nekem, semmit nem tudnak csinálni. Szarik rá az ATARI.
  • jakewyler
    #5057
  • I.C.ram
    #5056
    Rájöttem egy trükkre:

    Festésnél lehet választani belső kárpit szint is. Mégpedig úgy, hogyha a kurzort le majd újra ráhúzod ugyanarra a szinre, és ilyenkor változik a belső szin.
  • I.C.ram
    #5055
    De néha, csak autókázni szeretnék, és autómatával az kényelmesebb :(

    Pl a Ford Mustang valamelyik conceptje olyan, hogy felvált 2-esbe, de ettől úgy visszaesi ka fordulat, hogy rögtön vissza is vált 1-esbe.
  • hykao #5054
    ok, lehet, én még nem gondolkodtam offline módban - de a lényeg: ettől függetlenül szerintem nem lehet .exe odaadogatással játszani bármennyi gépen...

    más: saját versenyt csináltatok már? (én még csak tegnap)
  • autoszimulator
    #5053
    Dodge Viper váltója nagyon rossz automatában :S Mg nem is tudom melyikkel mentem, valami régi típusu verda, de az is szöryű volt, 3asban ment 150-210ig :S Max fordulaton pörgött a motor de istenért se tette volna 4esbe :\
  • Lacc
    #5052
    Manuálozzál.
  • I.C.ram
    #5051
    Lehet valahogy állítani, hogy autómata váltó mikor váltson fel? Biztos nem, mi!? :( Tök idegesítő, hogy néhány autónál összevissza kapcsol le-fel.
  • zolo
    #5050
    Ha nem tud csatlakozni a szerverhez, akkor rögtön a Profiles menübe rak a játék.
  • Waczkor
    #5049
    Na akkor tisztázzuk utoljára a dolgokat pls,mert itt mindenki mást írt:

    Most akkor mi a helyzet az offline részével?Ha nem kapcsolódok a nethez,akkor eltudom indítani kód nélkül és kipróbálhatom csak offline-ba?
    Mert mivel nem open beta,így kizártnak tartom hogy ilyen 1szerűen kikerülhető lenne az aktiválás.Nekem elég lenne bőven,ha kipróbálhatnám az offline részét:)
    De ahogy nézem,marad vagy az open béta majd januárban,vagy a full vmikor:(
  • autoszimulator
    #5048
    Akkor végül is nincs gond :)
  • DJ BP
    #5047
    csak azt tudom, hogy még a főmenü előtt csatlakozik a szerverhez, és ha nincs kapcsolat, akkor a főmenübe sem lép be...vagy ha játék közben megszakad a kapcsolat, egyből kihajít, ha offline verseny közben vagy, akkor is...

    dehogynem, először lehet hogy így van, de utána offline profillal is játszhatsz. Hidd el 3 hétig offline játszottam tévedésből, és sose írta ki indításnál, hogy Connecting to TD Server, amint bejött a Menu, egyből indítottam.
  • Bucser
    #5046
    át tudsz váőltani a profilra mert ugye a főmenü 3. pontja az options felett a profiles.
  • autoszimulator
    #5045
    Igen, csak épp azt mondja hykao is, hogy ha nincs net, és utoljára a netes profillal jelentkeztél be, nem tudsz átmenni a Főmenüre, ahol átváltanád a profilod a net nélkülire :S Ez mondjuk tényleg gáz.
    Meg az is érdekes - mint hykao is említette -, hogy pl megyek egy versenyen, elmegy a net, megszakad a játék... Ezt tapasztaltam is :S
  • taylorp
    #5044
    Írtam egy mailt-t arra a címre, amit ott megadtak, de semmi reakció.
  • Bucser
    #5043
    Nem vettél meg semmit a beta ingyenes. Egyébként meg szólsz a cnteren keresztül és már meg is oldják.
  • Bucser
    #5042
    A főmenüben a profiles alatt csinálhatsz új profilt de ha nem gamespyos a profiilod akkor csak offline lesz a profil és az online részek kimaradnak.
  • taylorp
    #5041
    Azért ez elég durva. Kb. olyan, mintha megveszek egy eredeti játékot, és csak 1szer telepíthetem fel.
  • hykao #5040
    csak azt tudom, hogy még a főmenü előtt csatlakozik a szerverhez, és ha nincs kapcsolat, akkor a főmenübe sem lép be...vagy ha játék közben megszakad a kapcsolat, egyből kihajít, ha offline verseny közben vagy, akkor is...
  • autoszimulator
    #5039
    Szerintem csak úgy müködik, hogy csinálsz egy offline profilt. De amennyiben utoljára a netes profillal jelentkeztél be, már nem is jutsz el a profilválasztoig. Vagy igen? :)
  • hykao #5038
    ha nincs neted, az offline rész sem működik a bétában!!! a teljes játékban majd lehet. (de mérget erre sem vennék)
  • Eisenhower
    #5037
    jó de előbb utobb biztos lesznek pc-n is hasonlo dolgok,jöhetne már az az open beta ;-)
  • jakewyler
    #5036
    ruf,de ez nem pc-n hanem xbox360-on:)
  • Eisenhower
    #5035
    egy porsche? hmm

    itt meg egy tök jó oldal ahol megtalálható az összes auto :)
  • drop
    #5034
    nem tudjátok mitöl van az mikor telepitem a játékot mikor végez megkérdi kirakja e az icont igen nyomok és leszedi a játékot teljesen
  • bulba
    #5033
    Nem aktiválni akkor is kell csak fel fog ajálnali telefonos lehetőséget is
  • DJ BP
    #5032
    de elég lenne már ebből a témából, unjuk már
  • DJ BP
    #5031
    az első indításnál attól még kéri a serialt, és ellenőrizni próbálja,
  • Szabi1991
    #5030
    szoval ha kihuzom a netkabelt akkor menne a jatek ?:D
  • DJ BP
    #5029
    hykao, ha nincs neted, az offline rész ugyanúgy működik, nem csatlakozik, de beenged, csak nincs online, attól még játszhatsz. Szóval az nem ellenőriz semmit, csak csatlakozik