107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • I.C.ram
    #6298
    Ja emlékszem nekem autóknál simán ment az is, hogy beforgattam az egyik irányba a kormányt csontig (billel nem is nagyon lehet máshogy), aztán gáz, és csak pörgött, pörgött.
  • Hmuda
    #6297
    Nem, mert itt valami hülyeség miatt azzal a módszerrel csak egy pillanatra pörög fel, utána csak a motor bőg, de semmi egyéb.

    Annyi az egész, hogy ki kell kapcsolni minden rásegítést, valamelyik irányba elforgatni a kormányt és mindentbele módján nyomni a gázt (motoroknál nem árt előredőlni, csak hogy biztosra menjünk). Nem az a szokványos pörgetés és egy kicsit vándorol a verda az egyik irányba, de billentyűzettel nem találtam jobbat. :P
  • I.C.ram
    #6296
    Nem úgy mint minden játékban? Előre+hátra gomb egyszere nyomásával :)
  • Hmuda
    #6295
    Mióta rájöttem hogyan kell billentyűzettel folyamatosan gumit égetni, azóta mindenkinek az idegeire megyek ezzel a mutatványnal.

    Gumiégetés.
  • Truck Driver001
    #6294
    Nekem még mindig ugyanolyan szép!:D
  • grebber
    #6293
    Lehet magyarítani a gamet nézte már valami?
  • Redokee
    #6292
    kimaradtál a legjobb részből mert ki kett törölve :D
  • Casseus
    #6291
    Bevezették az óvoddába az internetet?
  • dragon11
    #6290
    Na örülök hogy megértetted.Szia
  • Redokee
    #6289
    szerintem is...

    ezért nem értem miről beszélt...
  • dragon11
    #6288
    Igen csak az IGN-re regisztráltam magam ahogyan TunerX-mondta a játékra még nem lehet!
  • TunerX
    #6287
    NEM ADTÁK KI MÉG AZ OPEN BETAT, ÉS SIMÁN CSAK AZ IGNRE LEHET REGISZTRÁLNI TUDOMÁSOM SZERINT.
    sry, caps lock, mostmár nem írom újra
  • Redokee
    #6286
    nem azd kérdeztem hogy hol lehet letölteni(MIVLE MÉG MEG SE JELENT:@), hanem azt hogy hol REGELTÉL RÁ VAZZEG :@

    na hagyjál, látom nem vagy képes értelmes infót mondani róla

  • dragon11
    #6285
    Nemérted meg hogy még nem rakták fel az IGN-re ahonnan majd leszedheted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Redokee
    #6283
    ŐCSÉM!!! nem mondod hogy nem tudom hol van az IGN bazd...

    NEM az IGN HONLAPJÁT KÉRTEM!!!
  • dragon11
    #6282
    Oké elnézést Sland,Redokee:Itt az IGN.De már vége az Off-nak.
  • Sland
    #6281
    pfffff

    Előtte spameltél ugyan úgy! Fejezzétek már be!
  • Redokee
    #6280
    a fórum az azért van hogy beszélgessünk... és éppen erről a kibebaszott jtáékról beszélünk...

    mellesleg nem a 20 kérdésem után kéne megmondani hogy hol van az ignen dragon vazzz ja bocs még mindig képtelen voltál rá
  • dragon11
    #6279
    Én odaírtam a második kérdésemre hogy vége az offnak ne engem hibáztass!
  • Sland
    #6277
    Mr. Spammer társaság! EZ NEM CHAT, FOGJÁTOK MÁR FEL!!!!!!

    OLVASSATOK MÁR VISSZA A ROHADT ÉLETBE!
  • Lacusnhl
    #6272
    hogy ingyenes-e a regisztráció az IGNen és az Open bétára
  • dragon11
    #6260
    Oké,köszi.
  • hykao #6259
    hol: bárhol, ahol van netkapcsolat
    mikor: amikor elérhetővé válik

    (senki sem jós itt...)
  • dragon11
    #6258
    Hy all!Valaki mondja már meg mikor és hol lehet leszedni az Open Bétát holnap IGN vagy hol és mikor?Előre is köszönöm.
  • hykao #6257
    Azt hiszem meg lehet oldani valahogy driverből (vagy ha ablakban játszol), de attól függ milyen kártyád van, meg, hogy ebben lehet-e állítani, hogy teljes képernyőn vagy ablakban fusson.
  • gduck
    #6253
    Én elviselném alul-felül a fekete csíkot is (mint az átvezető képsorokon)
  • gduck
    #6252
    Igaz hogy a repülők textúrái enyhény szólva kidolgozatlanok, viszont fel le szállnak! Minden elismerésem a készítőké!!!
  • TunerX
    #6243
    Egyébként ha IGN-en regisztráltam hírlevélre TDU-val kapcsolatban, akkor értesítenek ?
  • Dash
    #6241
    22-én lesz. Az csak szerver leállás napja, de nem lenne rosz kedvem ha már holnap lenne.
  • dragon11
    #6240
    Ja,én örulnék neki ha benne lennék.
  • babetta80
    #6239
    Na persze mindjárt meg kapja a jogsit is mert ez lesz a vizsga feledat. Van neked jogsid, mert én már 10 éve vezetek de semmilyen játékot ne hasonlíts az igazi vezetéshez a kettőnek semmi köze egy máshoz bármilyen élethűnek érzed.
  • TunerX
    #6238
    hát szerintem 25000 embernek kicsit át kell alakítani a szervert, ami időbe tellik. De jó lenne, ha max. szerdán le lehetne szedni :)
  • dragon11
    #6237
    Én meg remélem lesz holnap Open Béta és az Ign-ről lehet majd szedni.
  • kuci06
    #6236
    én úgy tudom, hogy jan 22.-én lesz csak open béta
  • wander01
    #6235
    ne vegyél rá mérget. sztem nem lesz az még holnap. szervereket kell átállitani, uj klienseket szétszorni stb stb, én 100 ft-ot teszek rá hogy szerdánál elöbb nem lesz :D
  • Atkamon
    #6234
    Akkor már csak egyet kell aludni és itt az open béta?
  • wander01
    #6233
    ja csak nem mindenkinek van olyan :) és a valoságnak megfelelöen itt is gyorsabb a mikrobi mint a manuális :D márha nem akarod letörni a cuccot :D
  • I.C.ram
    #6232
    Szerintem kormánnyal, kéziváltóval gyorsulni móka lehet azért.
  • Hmuda
    #6231
    Gyorsulási versenynek nem sok értelmét látnám, tekintve, hogy nincs finomhangolás, csak a 1-3 upgrade pack, de saját kocsikat próbálgatni tényleg nem lenne rossz (vagy csak ökörködni és kocsikkal gumit égetni vagy motorokkal egykerekezni társasággal).
  • I.C.ram
    #6230
    Az lenne a jó, ha hivatalosan belehetne menni oda. Tök jó lenne, ha az egy elhagyatott reptér lenne, és szabadon lehetne próbálgatni a gyorsulást, esetleg gyorsulási versenyeket rendezni stb.