107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Kaszi46
    #6463
    Azt hiszem a játékban rejlő sok pozitívum miatt hajlandó leszek az arcade oltárán áldozni egy kicsit.

    NFSPU is bejött, annak ellenére, hogy félúton(vagy inkább negyed:P) van a sim, és az arcade között.
    Igazából engem az a játék késztetett először arra, hogy kormányt vegyek. Azóta persze magasabbak lettek az elvárásaim, de az általad leírt dolgok, és az nfspu emlékei alapján úgy vélem, megéri majd (jó)pár kilómétert belerakni.
  • Bucser
    #6462
    A lentebb említettekhez nem hasonlítható a fizikája semmiféleképpen. a Fizika színvonala valahol a Porsche Unleashed szintjén áll.

    Tehát elhiteti veled, hogy a valósághoz közeli a szimuláció, de igazából nincsennek iránymutatások, hogy mitől valós. Álítani nem lehet semmin tehát valszeg inkább csak egy nagyon jól scriptelt driving modellt használtak hozzá.

    Árkád Autóka de az elviselhetőbb fajtából amit élvezet vezetni a körítés miatt is. Nem szabad GTR szintű szmulációt vagy Papy félét várni. de a mai árkád felhozatalban igencsak gyöngyszem a vér árkád ás a vér szimek között:)
  • Kaszi46
    #6461
    Szívesen olvasnám egy SIM-es véleményét a játékról, legfőképpen a kormánnyal való irányításról, és a fizikáról. Ha lehet akkor Live for speed-et, netKar-t, nascar2003-at, esetleg isi engine-es játékokat kultiválja, de inkább a felsorolás első 3 szimulátorát.

    köszi!
    (rákerestem kormány, írányítás kulcsszavakra, de nem találtam olyan hsz-t ami meggyőzött volna. Pedig szeretném ha nagyon meg lennék győzve hogy faja:P)
  • Redokee
    #6460
    uuh végre megvan a 12megás netem remélem ezzel nem fogg laggzni a TDU :P

    huh most hogy pár napja olvasom, télleg idegesitőek ezek a mikor jelenik meg kérdések :D
  • Hmuda
    #6459
    FAQ
  • CoD23
    #6458
    hali
    nah azt szeretném kérdezni hogy kb. mikor jelenik meg a game és mi a gép igénye ??
  • Teflon Mike
    #6457
    Hi!

    Most ki hagytam 1-2 napot és 119 új üzenet volt azthittem hogy befosok mindeggy ez nem lényeges. :D Na akkor ugye hétfőn van az open béta??? (mert akkor szabadnapot veszek ki :D)
  • gduck
    #6456
    Hát jó tudni... Engem speciel nagyon zavar, hogy nem látom a visszapillantót!
  • Reyes
    #6455
    Hát igen...összehasonlíthatatlan a kettő... Azt hizsem, én ezzel a játékkal kezdem a szimes pályafutásomat:)
  • Bucser
    #6454
    JA csak ha a régebbi Bömssel tekersz 220-al az utcán, jobb setben lekapcsolnaky rosszabb esetben rongyá töröd magad és a Bömös motorja az utolsó dolog amit látsz életedben.

    Mellesleg előbb-utóbb ha valaki szimezik ezeket a dolgokat megveszi.
  • Reyes
    #6453
    Én meg csak ironizáltam;)
  • hykao #6452
    Egyiket sem CSAK ehhez a játékhoz érdemes megvenni...a monitort aztán meg pláne nem...és azt sem írtam, hogy 22"-ost érdemes...szvsz egy 19"-os bőven megteszi.
  • Reyes
    #6451
    Jólvan... Akkor már vehetek csak ehhez a játékhoz egy kormányt, egy TrackIR-t, meg egy 22-es szélesvásznú moncsit...

    Ennyiből már veszek egy régebbi bömöst, aztán inkább kmegyek vmelyik parkolóba driftelni:D
  • hykao #6450
    Én csak 16:10-ről tudok nyilatkozni (1440x900), mert a WS LCD-k ugye 16:10-es arányúak (a nem WS-ek meg 17" és 19" esetén 5:4-esek - 1280x1024), és azt kell, hogy mondjam teljesen jármű függő, hogy mennyi látszik a visszapillantókból! Van olyan autó, aminek belsőnézetből még a belső visszapillantója sem látszik, nemhogy a külső 16:10-nél! Amire konkrétan emlékszem, hogy az Enzo mindhárom visszapillantója teljesen látszik (persze megfelelő üléstávolság esetén) 16:10 esetén (talán még képet is raktam be róla korábban)!

    De a visszapillantóktól teljesen függetlenül mindenkinek csak javasolni tudom a WS képarányt! Aki teheti mndenképp cserélje le a monitorát egy "szélesvásznúra"! Alig kerülnek többe az ilyenek, mint a szokásos 4:3 vagy 5:4 arányúak, viszont sokkal nagyobb a belátható vizszintes tér! Az ember a valóságban is sokkal nagyobb teret lát be vizszintesen, mint függőlegesen! Hisz a két szemünk egymás mellett van, nem egymás felett! :)
  • wander01
    #6449
    wide-on kb a fél tükör látszik öcsémnél 22 colon de sztem azt se tudja hogy lehet üléspoziciot állitani. majd egyszer a megsugom neki...
  • Bucser
    #6448
    Ülés pozíció olyan kis mértékben állítható, hogy ez nem sok vizet zavar.

    Azt viszont nem tudom, hogy Wide-on látszódik-e a tükör. síma 4:3-ban nem látszik:D
  • gduck
    #6447
    16:9-es felbontásban állítólag látszódig és lehet állítani az ülés pozícióját is!
  • Reyes
    #6446
    Jah, csak így nézegetve a TDU videókat, belsó nézetnél egy csomó videón nem látszik a belső visszapillantó, nemhogy a bal... Pedig nem egy rossz dolog, ha látod, hog mi van mögötted pl.: versenyzés közben;)
  • Bucser
    #6445
    Amíg nem próbáltad addig mondod ezt:)
  • Szabacs
    #6444
    off
    Ott más lesz a gond. Én is direkt a TDU miatt cseréltem gépet (X1900XT), és 1280x960, HDR, miegymás mellett sem szaggat sehol, sőt :).
    Esteleg egy új win jót tenne neki.
    on
  • Kaszi46
    #6443
    #6437
  • JohnnySmith
    #6442
    PL: IL2,LOMAC,ArmA, MSFS,LFS, stb gondolkozz picit milyen játékokban lehet használni ne én súgjam meg
  • wander01
    #6441
    ebböl ugy veszem ki van ilyened ezek szerint. mire használod?
  • I.C.ram
    #6440
    autós játékban nem látom sok értelmét... lövöldében, repszimben viszont biztos jó.
  • Bucser
    #6439
    nem is kelett egy g25 árát kihagyni:) számtan egyes csüccs le:) (megsugom az ár a fele volt mint a G25:D)
  • wander01
    #6438
    aha. ha ennyire kihagyhatlan gondolom neked csücsül egy a moncsi tetején :] de egy G25 árát biztos nem adnám ki egy ilyenre :)
  • Bucser
    #6437
    Be lehet állítani az érzékenységet és ez a "kis szar" jelenleg az egyik leginnovatívabbb controller. Valamint több díjat is nyert mélyen a Wii meg a 6 axis elott:D es nem 200 dodo hanem csak 140:) es ha egyszer elkezded hasznalni és utána mindenhonnan hiányzik. Il-2-ben, Arma-ban Lock-onban használom. TDU már nincs a gépemen igy nem próbáltam vele mert patch elott nem ment. Flight simulatorban király a Virtual cabin vele. Nascarban GTR-ben isteni... Kihagyhatatlan szerintem.
  • Kaszi46
    #6436
    nem masólgatm a karaktereket a ahszekböl üccsipowa
  • wander01
    #6435
    majd kétszáz dolcsi egy ilyen kis szar? na ne
  • wander01
    #6434
    megjavult a bill-ed? :DDD
  • Kaszi46
    #6433
    hivatalos oldal ottanividinyók
  • wander01
    #6432
    ha jol értem akkor ez a kis szar követi a fejmozgást és arra néz a játékkal. az elgondolás szuper, de igy a szemed sarkábol végig a képernyőt kell hogy figyeljed jol sejtem? érdekes szemtorna lehet :D
  • Wanille
    #6431
    huhh,ez bizony überfasza
  • Kaszi46
    #6430
    liveforspeedtrackir gtrtrackir trackiristurmvikdgfight 8bócsdebeszartabillem soktrackir
  • wander01
    #6429
    Lila?? hol?
  • wander01
    #6428
    Shootist irta a béta forumba :DD

    "With a G25,..and a TrackIR, I have stomped a mudhole in the ass of this game, at 1/2 way thru expert level inside 7to8 hours. knowing I will have to do it all again and do not care. Its that good. I failed to win gold on the first try all of maybe 5 times,..if anything,..its too way too easy.I drive this game with a guilty smirk across my face as if I am just stealing something. The force feedback on the G25 is outstanding, and everything I had dreamed it could be. I am tired as hell after an hour."

    valaki meg magyarázza már el nekem mi ez a TrackIR. valami sejtésem van de nem igazán értem.
  • bucsher
    #6427
    Az a hdr hogy lila lesz a levelek széle? Kössz inkább nem kérem :)
  • Sland
    #6426
    Egy kis összehasonlítás:

    HDR és AA között érezhető a különbség, de az AF nem sokat javít a látványon...
    (A kártyám nem tudja egyszerre a HDR-t és az AA-t megjeleníteni!)

    HDR



    4xAA 0xAF



    HDR_2



    4xAA 0xAF_2



    4xAA 8xAF



    4xAA 16xAF



  • Code92
    #6425
    burnoutról írtam az előző hsz emben ami ugyan nam pc-s gamma (remélem néhányan azért ismeritek) nah tehát pl ott rallizgatni kel és a 180 még kevésnak is számít meg hát toltak a kedves társak.....de visszatértve jó a hdr csak nem a hajtűkben.
  • Sland
    #6424
    Hát igen az ÉN képeim