107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TothLaci
    #6423
    Nekem úgyis újabb VGA-t kéne vennem, mivel a Geforce 6600 GT kártyám már "kezd megöregedni", az újabb játékok egyre lassabban futnak rajta, és ahogy olvastam, legalább 256 MB-os memóriával ellátott 6600 GT kell a Test Drive: Unlimited normálisabb futtatásához, a 128 MB-al felszerelt kártyákon nagyon szaggatt. És ha már vennék kártyát, akkor inkább olyat, ami még jó lesz darabig a legújabb játékokhoz, és normálisabban támogatja a HDR effektet. Ahogy nézegettem a TDU-s képeket, úgy láttam, hogy - ebben a játékban - HDR effekttel sokkal szebb képet mutat a játék.

    PlayWare - Captainm képei, HDR kikapcsolása mellett:


    Valamiért nem nagyon tetszik, az autó csillogása Most Wantedre emlékeztet.

    Persze vannak ettől szebb képek, mint pl. Sland képei, szintén HDR kikapcsolása mellett készültek:
    Audi TT Front
    F430 + Vízesés
  • Reyes
    #6422
    így van...Én is reagálni akartam rá, de inkább kitöröltem...
  • csabush
    #6421
    Igazából éppen ez a lényege, nem tudom monacoi pályán láttál e már versenyt, az alagut végén gyakorlatilag vakok egy pillanatra... Ráadásul a 10. körnél már illene tudnod h nem 180al kell belemenni a hajtűbe
  • csm
    #6420
    jól szoltál :)
  • Code92
    #6419
    a HDR az egy effekt amitől max élethűbb lesz a jaáték kicsit de a grafika semmit sem változik engem spéci autós gammákban még zavart is a HDR...volt már soxxor olyan más játélkbnam h. 180 al jövök ki alagútból beüt a hdr ami persze nagyon gyönyörű de az a gáz h. utána volt egy nagy hajtűkanyar szalk szívtam és ez v.mi 10 edik körben.......
  • TothLaci
    #6418
    Elnézésüket kérem, kicsit rosszul fogalmaztam.
    A sebességérzetre az FPS számát értettem.
    HDR meg azért kell, mert a szebb grafika még tovább emeli az élményt.
  • Tomo15
    #6417
    Jah. Meg sajna felháborítóan gagyi a Ms. új kormánya.
  • tcs007
    #6416
    hát szerintem ugy értette hogyha nemfut normálisan sok fpsel akkor nincs meg a sebességérzet
  • Bucser
    #6415
    Szerintem ő sem tudja, csak beszél a vakvilágba és olyan trendi a HDR kifejezest zsolozsmázni:)
  • Bucser
    #6414
    Hat jahh:) Boxon nincsen FFB:) Szivacs:)
  • bucsher
    #6413
    Mi köze a HDR-nek a sebességérzethez? Ezt magyarázd már el! Sőt, szerinted mi az a HDR?
  • TothLaci
    #6412
    Én Nvidia Geforce 8600 Ultra kártyára várok, remélem, majd azon normálisan fog futni persze HDR-el együtt, hogy a sebességérzet meglegyen.
  • Tomo15
    #6411
    Hát én erössen remélem! Direkt emiatt a játék miatt cseréltem video kártyát(x1600xt->x1950xt) és még roszabban fut mint a régivel. Városon kivül 25-30 fps városban 10. Sajnos ez így játszhatatlan. Hiába van meg boxon, mert ott kisebb nekem az élmény normális kormány hiányában.
  • wander01
    #6410
    csak keményen tartsd öket :) kihagytam a délutánt erre 43 uj hsz. fasza :)
  • Sland
    #6409
    PS2 Trailer
  • Sland
    #6408
    OFFOT, WAREZT BE LEHET FEJEZNI!
  • Reyes
    #6407
    De poénos valaki:P

    Yoututbe-n találtam volna én is, azért kérdeztem meg itt, mert arra lettem volna kiváncsi, hogy ITT megvan-e már valakinek
  • DJ BP
    #6406
    elvileg a teljes játék gyorsabb lesz? szóval optimalizálják még vajon a beta után? mert nem hiszem
  • Bucser
    #6405
    Bazz szolnom kell az ápolóknak.. megint nyitvahagyta a majomketrecet...
  • SötétBarom
    #6404
    3 millából veszek egy 20 éves 325ix-et 170 lóval, meg 3 éves bérletet valamelyik versenypályára..
  • buldozer99
    #6403
    pfff... ezért a szarért:D
  • Redokee
    #6402
    3milla ?:D lol énis csinálok iet hidraulikus emelőkarokbol (vagy nem:D)
  • autoszimulator
    #6400
    Betört az értelem, meneküljünk!!!!
  • Naxos
    #6399
    3 milla
  • SötétBarom
    #6398
    Kezdődik [...]
  • Redokee
    #6397
    mennyi ennek a kis gagyi kormány féleségnek az ára?:D
  • V43 1105
    #6396
    Hááááát... xD
  • uHs Gerzson
    #6395
    sehogy, várd ki az open bétát
  • BECKHAM07
    #6394
    Helló!
    nem tudjátok honnan szerezhetnék CD-kulcsot a bétához?
    nem fizetősen persze
  • reaper4
    #6393
    ha lenne ilyen akkor mindenki ezzel tolná. nem?
  • buldozer99
    #6391
    Hát ez igen LOL
  • Truck Driver001
    #6390
    Csak az első videót néztem meg,de elég idiótán fest benne a csákó!:D
    Olyan mintha vlmi kisegitő eszköz lenne betegek számára.Nekem legalábbis ez jut róla eszembe,ha ránézek!:D
    Egypk jó stuff!
  • Szabi1991
    #6389
  • Naxos
    #6388
    nekem nem kéne szar holmi logitech g25 :S...
    ennél lejjebb nem adnám :D
    http://www.force-dynamics.com/video/force-dynamics_301-lfs-1.wmv
    http://www.force-dynamics.com/video/force-dynamics_301-rbr-rallyschool.wmv
    http://www.force-dynamics.com/video/force-dynamics_301-lfs-dicetest.wmv

    bocsi az offért
  • tcs007
    #6386
    hát de windows reinstall után a dokumentumok megmaradnának legalábbis ha értelmesen csinálod,viszont a reg filek azok amik eltünnek
  • gduck
    #6385
    Rosszul gondolod, mert itt tárolja:

    c:\Documents and Settings\TEJÚZERED\Application Data\SecuROM\UserData\
  • tcs007
    #6383
    szerintem nem,mivel mondták hogy windows reinstall után már újra kellet aktiválni nagy valoszinüség szerint egy reg file-ban tárolja az aktiválást amit valakinek kikellene menteni és megosztani velünk,de persze ez csak feltételezés...viszont nemhiszem hogy nagymunka lenne ezt feltörni csak ugye beta-val egyik cracker csapat se foglalkozik :(

    amit ők mondanak az csak anyi hogy csinálj egy új profilt anélkül hogy kipipálnád a gamespy-t vagyis az online részt, és a rége mentésed másold át az új offline profilba...


    valaki megtehetné nekem hogy futtatásba beirja hogy regedit és ott hkey_local_mashine-->software-->atari-->tdu azon jobb klikk importálás és kimenti nekem ,ezzel lehet megis oldanánk a témát...

    uhh bocsika nem import hanem export... tudom hogy no warez bocsika érte de ez egy elég logikus dolog és ezzel nemtudom hány ember jutna játékhoz ha müködik...
  • Hmuda
    #6382
    Na igen, ez kicsit engem is zavar. Még csak a gyors shutter-speedre se lehetne ráfogni mert akkor meg nem lenne elmosva a háttér (GT4-ben még fókusz is volt, a fene egye meg, ha már átvesznek ötleteket akkor nem rontani kell rajta hanem továbbfejleszteni (bár a GT4 ezen módjánál jobbat nehezen tudok elképzelni, de rsszabbat akkor se kellene)).

    #6374: Intel 2.8GHz, 1024MB RAM, 7800GS 256M

    Hozzá kell tennem, hogy csak a képek kedvéért eröltettem rá a 16xAF/8xAA párost, ilyen látványnál nálam játszhatatlan lenne verseny közben. Általában csak 8xAF/4xAA van rajta motion-blur nélkül (de akkor is driverből, mert a kocsikra valamiért nem megy fel rendesen a játék AA-ja). Akkor általában egész jó, bár Honolulut messziről kerülnöm kell. :-/
  • Sland
    #6381
    Elvben nem. Mivel nincs savegamejük.
    De nem tudom

    Viszont nekem még mindig megy online a játék. Nemrég autókáztam egyet vmi német sráccal. Szal nem tudom mit dumáltak erről a hétfőn server off dologról
  • Attila8805
    #6380
    És ezzel a módszerrel az is játszhat akinek nem volt meg a lezárás előtt?