107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • csabush
    #6503
    ja hogy erre utaltál:)
  • hykao #6502
    Na ne fárassz le a faszságaiddal. Véletlenül felcseréltem a két fogalmat, de csak a te kedvedért átjavítottam teljesen magyarra őket...
    (miért van az, hogy tőled csak gyökérkedő hozzászólásokat látni? :O)
  • bucsher
    #6501
    Ha ADSL akkor egy hónapon belül duplázzák nagy valséggel :)
  • Sland
    #6500
    Nem tudjuk. Ki kell próbálni
  • Patrik87
    #6499
    Nekem 512es netem van, azzal nagyon laggolni fog a game???:|
  • Hmuda
    #6498
    Mind a kettő, mert ház nélkül nincs garázs, öltözőszoba, login után kezdőhely, stb. Az egyik tutorial feladat, hogy vegyél házat és egy kocsit.
  • Sland
    #6497
    Ja, mind2
  • Videe
    #6496
    Alapból amikor elkezded a játékot akkor van pénzed autóra+házra vagy csak autóra?
  • bucsher
    #6495
    jogos :)
  • csabush
    #6494
    neked ebbe mi volt bonyolult? nem lehet h te vagy primitiv?:D csak vicc, bocs az offert
  • bucsher
    #6493
    Minek írsz ilyen bonyolult idegen szavakat ha azt sem tudod mit jelentenek? Így profibbnak tűnsz azt hiszed?
  • reaper4
    #6492
    ennek már alapnak kéne lennie... (vhol az is)
  • Leky
    #6491
    Én nem vettem észre nagy különbséget a texturák minőségében.
  • Bucser
    #6490
    bár ezeken a realtime EAX korában már nem kéne csodálkozni...
  • Sland
    #6489
    És pölö alagútban is másak a hangok mint azon kívül
  • gduck
    #6488
    Természetesen változatosak és kameranézet függőek!
  • Videe
    #6487
    aha! köszi! reméljük a legjobbakat... amúgy az autók hangjai változatosak? mert nekem a videók alapján egy sémára épülnek.
  • Máté94
    #6486
    Tehát akkor lehet másokkal is beszélni benne.
  • Bucser
    #6485
    Meg a textúraváltás nagy távolságban. Valamint a textúrák minősége.
  • Leky
    #6484
    1024x768 Low 4xAA játszható sebességel mindenhol. Szerintem a Low és a High beállitás között nincs sok különbség csak kevesebb a fa az út szélén.
  • gduck
    #6483
    Ebben a játékban az a nagy szám, hogy az egész sziget bejárható! Az online résznek nagyon nagy feelingje van, amikor egy csapat egyszerre nyomul az úton... Állítom hogy ez az autós játékok királya! Engem valahogy nem hoz lázba, hogy egy körpályán körbe-körbe autózgatok ;)

    Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom a játékot! Én személy szerint amint lehet, már rendelem is a FULLt, ami 4 hét múlva jelenik meg!
  • Videe
    #6482
    Hali! Neked milyen beállítások mellett futott jól a játék? Csak azért érdekel mert nekem is hasonló a konfigom. Köszi
  • Truck Driver001
    #6481
    Nem csak olyan furi a sok szép kép,és videó után!:P
  • Leky
    #6480
    Igen
  • Máté94
    #6479
    Hello!
    Megszeretném kérdezni hogy online módba van chat?
  • gduck
    #6478
    Jó kérdés, elméletileg igen...
    Amúgy nekem is elindult, az volt a baj hogy a kormány nem volt áram alatt! A szervereket viszont tényleg leállították!
  • Leky
    #6477
    Nekem elindulni elindul csak nem kapcsolodik a szerverhez és offline módban enged játszani új profillal.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogyha csinálnék egy rendszer visszaállitási pontot és ujra felraknám a bétát patch nélkül mert kiváncsi vagyok miben más. És ha nem engedné aktiválni akkor ha visszaállitom az elöbbi pontra akkor elvileg nem kellene újra aktiválni. Jól gondolom?
  • Hmuda
    #6476
    Egy majd 7 éves konzoltól mégis mit vársz? Nextgent?
  • gduck
    #6475
    Hali!

    Nektek sem indul már el a closed béta?
  • Truck Driver001
    #6474
    PS2-n [szerintem] nagyon csúnya..
  • wander01
    #6473
    nem hinném hogy olvastál tölem akármit is amit felháborodva irtam volna :) minden szutyok játékot ennyire vérkomolyan veszel? :D

    és valoban, #6303
  • Sland
    #6472
    Ehhez a sim kérdéshez ajánlom a #6303 számú hozzászólást!
  • Sland
    #6471
    mennyivel egyszerűbb lenne, ha rákkatintanának egyesek arra hogy az INFÓKÉRT KATT IDE!!!
  • Bucser
    #6470
    Tanulj meg olvasni. Majd csak azután válaszolj ilyen felháborodott hangnemben.

    Köszönöm:)
  • wander01
    #6469
    ebben a játékban sztem senki nem akar kerékdőlést meg guminyomást állitgatni. nem az a stilus. és a fejlesztök sem akarták olyanra hegeszteni a játékot. ugyhogy ezzel sztem értelmetlen dobálozni.

    gondolkodjál már, ha turaautó versenyző vagy akkor állitgassad a szárnyszögeket, felfüggesztést, guminyomást :) ha veszel egy enzot, gallardot, vagy egy TT-t akár, akkor nem hinném hogy ilyenekkel foglalkoznál (egy részét ugyis magátol tudja a kocsi) :) ez amolyan munka vs szorakozás combonak tünik számomra.
  • Repülő Gyík
    #6468
    Mennyire elkerülhető lenne, ha a banner tartalmazná a lehetséges megjelenést.
    Ez egy tök egyszerü megoldás, persze azért mert ezt beírtam, tuti hogy lesz egy-két ember, aki szintén fikázni fog. :)
  • Kaszi46
    #6467
    De a szimes pályafutás kezdődhet itt!
  • Bucser
    #6466
    Ez közel sem szimulator. Árkád autóka csak élvezhető szimesek számára is. Ha hajlandóak elekinteni attól, hogy nem lehet guminyomást, szárnyszöget, felfuggesztés keménységet, és egyéb finomságokat állítgatni:)
  • Reyes
    #6465
    Hopp, nem szimes, hanem normál autós:)

    A szimulátor nem itt kezdődik...
  • tcs007
    #6464
    hát nekem nincs meg de addig aztirták ha kikapcsolsz minden segitséget akkor már eléggé sim-es