107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • pajti
    #6087
    igen USB-s
  • TunerX
    #6086
    THX az infot, ma megyek kormányt vásárolni, asszem akkor megnézem ezt is :) USB-s ?
  • JohnnySmith
    #6085
    GT4-hez találták ki :) Ergo PS2-re van, de ha pc-hez csatlakoztatod akkor sincs semmi gond :) Ráadásúl pc-n tudod 200foktól 900 fokig tetszőlegesen szabályozni :) természetesen minden más FFB-es opcióval együtt.
  • TunerX
    #6084
    Ez a Driving Force PRO nem Playstation 2-höz van ? vagy lehet alkalmazni PC-n is ?
  • gduck
    #6083
    A bétát bellentyűvel nyomom, de a fullt megpróbálom kormánnyal (előveszem a "poros" MS SideWinder FF kormányt )
  • JohnnySmith
    #6082
    Én még mindig ezt mondom G25 után :) Ameddig nem volt G25 szvsz ez volt a csúcs :)
    Driving Force PRO
  • Redokee
    #6081
    hát te hülye vagy... nekem bőven megteszi... tudom te nagy májer vagy
  • Teflon Mike
    #6080
    ja csak az szar (aki már áldoz pénzt kormányra akkor ne valami "szart" vegyen már)
  • Redokee
    #6079
    momo is megteszi...
  • Szabi1991
    #6078
    15-vok , nincs fölös 60ezrem :(
  • Teflon Mike
    #6077
    nem drága azt hozzá tenném 60eFT és akkor házhoz is hozzák neked
  • Szabi1991
    #6076
    oké , fizeted ? :P
  • Teflon Mike
    #6075
    Én meg nem rég vettem G25 és azzal nyomom és szerintem nagyon jó és te is vegyél G25-őt

    Wander: igen kormyán után billel alig bírom irányítani az autót :D
  • Haribence
    #6074
    én egy logitech rumblepad 2-vel fogom nyomni nem rég vettem.
    de szerintem nagyon jo.
  • Reyes
    #6073
    Ne is legyen;)

    Jah, egyébként THX!
  • I.C.ram
    #6072
    Ha benyomod kb középszintre az aid-et, akkor teljesen korrektül lehet menni billel is. NFShez meg semmi köze, se az autók fizikájának, se az irányításnak. LEgalábbis az új NFSekhez biztos nincs sok köze.
  • Reyes
    #6071
    Nekem sajna csak billentyűzetem van, de ha ilyen jól ki van dolgozva a belső nézet, akkor úgy érzem, hogy be kell hozzá szereznem egy kormányt...úgyis mindig motorháztető nézetben játszok autó játékoknál, belső nézet hiányában:S

    1)Bill-el mennyire nehéz vele játszani?
    2)Olyan szar bill-el, mint a GTR2, vagy inkább NFS-es?
    3)Szal árkád, vagy szimulátor?
  • Haribence
    #6070
    Én tuti hogy gamepaddal fogom nyomni.
  • TunerX
    #6069
    Akkor ok, ha GTR2-ni tudok gamepaddal, mindenféle rásegítés nélkül, akkor meg lehet oldani gondolom. Tervezem kormány beszerzését, de egyenlőre be kell érnem mással :)
  • cenobite
    #6068
    Gran Turismo-ban is elég nehéz a Viper lovacskáit megfogni.
  • wander01
    #6067
    elöször billentyüvel olyan elmegy... volt. aztán kormánnyal brutális. most billentyüvel borzaszto. most erre mit mondjak? :) tipikusan viperesen irányithatalan :) mint a többi játékban :DD
  • TunerX
    #6066
    Akkor az jó :) Az irányítása azért volt szar mert hátsókerekes modern izomautó ? Egyébként az irányítás kivitelezhető billentyűzettel, vagy inkább kormány hiányában gamepad lenne jobb választás ?
  • wander01
    #6065
    közvetlenül akkor volt mikor beköltöztem az első kecóba amit venni kell :) utána sarokba állitottam a TT-t. aztán jo sokat nyomtam a viperrel és azt hittem egy darabig hogy minden erős kocsi olyan szarul irányithato :)
  • gduck
    #6064
    Ezzel nem értek egyet! A FULL verziónál se egyszerre telepíti mindenki! Lesz aki akkor kezd el játszani, amikor már több hónapja nyomjuk a FULLt No de majd kiderül!
  • TunerX
    #6063
    Az komoly lehetett... HA így kezdeném a karrieremet, akkor asszem nem kéne bánkódnom egy darabig :)
  • cenobite
    #6062
    LOL! :D
  • wander01
    #6061
    az nekem jött össze :) 1k-ért egy viper (nem corvette) 3-as tuninggal. lecsaptam rá mint rétisas a laborpatkányra. de elötte ugyanennyiért elszalasztottam valami astont. nemtom ki bénázhatott ennyire de tuti ideges volt :)
  • martinho040150
    #6060
    ok.köszi
    akkor a single nem ingyenes....kár!
  • cenobite
    #6059
    PC-n és XBOX360-on is van. (és jön még több platformra is)
    Nem. Nem ingyenes.
  • martinho040150
    #6058
    Hello!
    ez egy PC-s játék,ugye?
    ingyenes?
    (BOCSI A LÁMA KÉRDÉSEMÉRT)?
  • TunerX
    #6057
    Hallottam hogy vki szerzett Corvettet 1000-ért, meg ehhez hasonló árakért is lehet vásárolgatni :)
  • cenobite
    #6056
    Én ma így adtam el egy Lambo Miura-t a vételártól 50k-val drágábban. De néha olyan árak vannak, hogy ihaj! Mondjuk jó vételt is ki lehet fogni. Aston Martint pl. olcsóbban vettem mint a "bolti".
  • I.C.ram
    #6055
    hát hasznosabb, de baromira nem biztos, hogy meg is veszik.
  • TunerX
    #6054
    Akkor eladni hasznosabb hirdetőtáblán, ugye ?
  • Leky
    #6053
    Köszi
  • I.C.ram
    #6052
    bemész házba, ott sell, és kiválasztod az autót, majd direct sell gomb, és akkor eladja a vételár feléért, vagy pedig fel is rakhatod a hírdetőtáblára, és akkor más játékos is megtudja venni.
  • Leky
    #6051
    Hogyan lehet eladni a megunt autókat?
  • uHs Gerzson
    #6050
    Sokan vagyunk így ;)
  • TunerX
    #6049
    Hát igen, de szeretném ingyé kipróbálni és nyomni pár napig :)
  • TothLaci
    #6048
    Még egy hónap, és itt a teljes :)