107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #6185
    Fordítva.
  • Dash
    #6184
    Rossz a codeced. Mplayer normálisan visz minden videot.
  • wander01
    #6183
    tudom melyikröl beszélek, nálam az anti-alaisinget lehet állitani ami max négyszeres lehet, röhögtem is elöször hogy deszar, meg a HDR-t lehet ki meg bekapcsolni. ez szigoruan a játék video options menüpont alatt. ezen a kettön meg a felbontáson kivül nincs más videoopcio. vagy csak nekem??

    eskü hazaérek betolok egy screenshotot.
  • I.C.ram
    #6182
    elvielg a 4x-est az anisotropic "antistrop" filteringre értette a 8x-os meg az AA.
  • wander01
    #6181
    elfelejtettem 97 fps =1280x1024 max grafika 4x antistrop rák és 8x másik rák :) 16osal picit már túl csicsás

    ezt most nem igen értem. felbontás oké. a max négyszeres dolog az nálam az anti-alaising, az is rendben van. mire gondoltál a 8x-os ráknál? mert szorzos nálam csak az AA és kész. azonkivül márcsak a a HDR van bekapcsolva és annyi. vagy a windozos kép beállitásoknál rakod át az az anizo-t? mert nekem ugy sokkal ocsmányabb volt.
  • I.C.ram
    #6180
    De úgy látom tőlük nem lehet direktbe megrendelni.
  • Reyes
    #6179
    Na mégegyszer:S
  • Reyes
    #6178
    Sevenm forgalmazza;)
  • Reyes
    #6177
    Szia!

    Hmm, most összezavarodtam:S

    Akkor ezt csak online lehet játszani? Vagy te a single player-ről beszéltél? Én az online részét kérdezem, hogy ott ha egy másik játékossal játszasz, akkor lehet-e fogadni?
  • I.C.ram
    #6176
    Egyelőre még azt sem lehet tudni szerintem, hogy melyik cég fogja forgalmazni. CD galaxisnál nem nagyon lehet még előrendelni, pedig ott azért elég sok játéknal van ez a lehetőség.
  • Sland
    #6175
    sehol :) de biztos nemsoká lehet itthon is...
  • Bucser
    #6174
    igy mar azert nem rossz meggondolni valo kar hogy nincs folos 55 K-m:(
  • V43 1105
    #6173
    Szia!

    A versenyekkel tudsz pénzt nyerni,amelyből autókat,motorokat,házakat tudsz venni..
  • Casillas
    #6172
    nem is rossz ár a kettőért együtt, csak a házhozszállítás még rádob sajna...
  • Willi Betz
    #6171
    mivel nincsen bmw kereskedés így nem is lesznek bmw-k addonban?
  • I.C.ram
    #6170
    amazon.com-on lehet úgy előrendelni, hogy kérsz hozzá g25 kormányt is, és akkor csak 289 dollár, ami kb 55ezer forint.
  • gduck
    #6169
    Na ez engem is érdekelne...
  • TothLaci
    #6168
    Frankó videó, Fatboy Slim - Right Here, Right Now az egyik kedvenc zeneszámom, és úgy látszik, GTA rajongók többségének is bejön a Test Drive: Unlimited ;)
  • Reyes
    #6167
    Hol rendeltél rá elő?
  • Sland
    #6166
    Én is így vagyok vele. Open BETA sem érdekel.
    Majd amikor meghozza postás az előrendelt TDU-t ( 3. eredeti játékom lesz :P ) majd csak akkor fogok újra játszani vele.
  • Reyes
    #6165
    Az lenne a kérdésem, hogy
    1) Online csak duelezni lehet?
    2) Nem lehet többen menni?
    3) Van valami tétje a versenynek (pénz, kocsi, etc...), vagy csak annyi, hogy ki lesz a jobb? Szal lehet-e tétet felrakni(ejj, de hülye megfogalmazás, de remélem értitek:))
  • Hmuda
    #6164
    Asszem méltó módon megkoronáztam a béta végét. Most megint sikerült összehozni egy viszonylag nagyobb csapatot (két A-s, két B-s és két mA-s (az egyik mA én voltam)) és minimum 100km-en keresztül együtt döngettünk a város határában (emiatt nekem bizony volt swap rendesen) és a sziget közepét átszelő autopályán (ahhol már egész türhető volt a dolog). Öröm volt nézni, ahogy az A-s és mA-s játékosok állandóan lehagyták a B-seket, de kb 500m-enként mindig bevártuk őket. ^.^ Külön élmény volt ahogy bedöngettünk a városba az elején egy A-s sráccal és néztük ahogy egyre gyűlik körénk a nép, míg a végére az előbb felsorolt felállással búcsúztunk egymástól kábé a sziget közepe felé.

    Ezzel nekem vége is a bétának (hiába van még egy-két nap az openig). Legközelebb már a teljest akarom telepíteni.
  • I.C.ram
    #6163
    az lehet, de nem csak ezzel a videóval van baj, hanem az összes többi filmemmel is.
  • bucsher
    #6162
    Meglepő módon wmv fájlban nem divx és nem is xvid van. Sőt nem is ac3.
  • Teflon Mike
    #6161
    nem tom nálam sem megy és nálam is minden videót eddig lejáccot
  • I.C.ram
    #6160
    Francba ez a videó se megy nekem....

    Valamiért tiszta zöld meg lila, narancs, az összes videó amit megakarok nézni, pedig fent van a legújabb divx, xvid és ac3. Ezeken kívül soha nem szoktam mást felrakni, és ezekkel mindig megy minden videó, film... Nem tudom mi lehet a bajd. Nem tud valaki esetleg segíteni?
  • Truck Driver001
    #6159
    Fincsi videó!És a zene is jó! [figyeled rímmel!:D]
    A lámpás rész valóban érdekes!:P
  • bucsher
    #6158
    De közel sem :)
  • hykao #6157
    főleg, hogy nem is jól írtad le... :)
  • Peck
    #6156
    antristopic filtering csak utálom leírni mert túl hosszú :D
  • Peck
    #6155
    4db 1024MB Kingston 4slot telítve,hát videó :D hát motoros ugratás meg az egykeréken lévő fordulás nem éppen a realizmust ábrázolja,meg az ugratós és lámpás bugok :D de a videó zsíír
  • hykao #6154
    "16osal picit már túl csicsás :)" -> na persze...nem ártana tudni, mi is az a "rák", mi??? LOL :)))
  • Sland
    #6153
    4GB RAM? :o
    Derék...

    A másik hogy
    itt letölthetitek az eddigi legjobb TDU videót. Olyank vannak benne hogy csak néztem.
    Igaz Xbox360-as videó, de nagyon nagyon jó. A videón ki van kapcsolva minden HUD. A pc-s verióban ki lehet kapcsolni?
  • Peck
    #6152
    Bétát....lol....
  • Redokee
    #6151
    hogy vetted meg ha megse jelent?

    vagy netán apud az atari tulajdonosa és diszpéldányt kaptál? vagy mi
  • Peck
    #6150
    mert? :D
  • buldozer99
    #6149
    jolvagy?
  • Peck
    #6148
    elfelejtettem 97 fps =1280x1024 max grafika 4x antistrop rák és 8x másik rák :) 16osal picit már túl csicsás :)
  • Peck
    #6147
    Megvettem,és eddigi legjobb játék sztem :)
    Gépem: Core2Duo (1,86),4GB RAM,Nvidia 7600GS SLI (2x256MB),1280x1024 TFT Fujitus Siemens 19' Moncsi...és 97FPS el zúzza a játékot :D nagyon kemény,TVRek meg álom szépek :D meg a belsőtér pfúúú viszont negatívumot is hagy mondjak...azért ha 240el nekizúzok egy pirosnál álló kocsinak kicsit nagybbat kéne repülni vs. törnie :D
  • DaemoonHunter
    #6144
    Hello! Tudom hogy idegesítő kérdés, elnézést. A gépem: amd athlon64 3200+, ati radeon 9550 256rammal, 512 ddr memória. Low beállításon menne majd a játék?