107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • wander01
    #6143
    az enyimbe' ilyen van vazze. én tuningóótam itten a kert'bene. Aztat mondod hazudok hee???


  • Eisenhower
    #6142
    az eredeti kuplung továbbfejlesztett változata
  • dragon11
    #6141
    Szerintem csak elírta kuplungot akart írni.
  • I.C.ram
    #6139
    mi az a kumplung? az olyan mint a lükverc?
  • wander01
    #6138
    öcsém nagy strici akart lenni, kumplungos 6 gangos manuallal akart versenyt nyomni. minden kanyarba fuldoklott a ferrari :D de ha itt megtanulja, akkor a sima kocsinál is jobban boldogul mert nagyon reálisan adja vissza.
  • SötétBarom
    #6137
    Wow, ez új! Imádom ha le lehet fulladni egy játékban!
  • Sland
    #6136
    Minden ki fog derülni. Nem vagyunk jósok
  • Gyocsika
    #6135
    Lenne egy kérdésem nekem nincs meg a béta verzió és ha most felrakják az open bétát akkor a régi béta nélkül is tudom használni tehát ujra felrakják majd?
  • wander01
    #6134
    le lehet mint a huzat. nemtom a gombos kuplung hogyan fog müködni, de csusztatni pedállal faszán lehet.


    topic szabályzat rulz :D
  • Sland
    #6133
    tényleg egy hülye kérdésem lenne... ha mondjuk a momonak egyik gombját beállitanám kuplunra, ugyebár az ugy müxik mint a g25 csak egy gomb.

    Ez szerinted micsoda?
  • Redokee
    #6132
    kösz szépen :)
  • Tomo15
    #6131
    Igen, le lehet.
  • Redokee
    #6130
    Ez neked hol kormány kérdés??? mondom LE LEHET FULLADNI A JÁTÉKBAN??!!!!!

    ha ez kormány kérdés bazzeg... :S
  • Sland
    #6129
    Kormánnyal kapcsolatos kérdéseket a HARWARE részbe, ne ide!!!!!!!!
  • Redokee
    #6128
    tényleg egy hülye kérdésem lenne... ha mondjuk a momonak egyik gombját beállitanám kuplunra, ugyebár az ugy müxik mint a g25 csak egy gomb...

    nos a játék milyen szinten kezeli a kuplungot? le tucc fulladni, vagy ilyesmik??

    köszi..
  • Sland
    #6127
    Olvass már vissza könyörgök!
  • GyuriX2572
    #6126
    Ez a játék támogatja a G25 kormányt? Lehet csúsztatni a kuplungot? Ki lehet használni a 900°-ot?
  • Leky
    #6125
    A vezetési segédletek alatt mit takar a SPORT, HYPERSPORT, DRIVING AID beállitás ill. ha OFF akkor miben lesz más?
  • Sland
    #6124
    TOPIC SZABÁLYZAT!

    Ha lehetséges, akkor fogadjátok el!
  • Sland
    #6123
    Bocs, véletlen volt a törlés. Egyébként régebben ki lett tárgyalva. Olvass vissza/Kereső a lap alján
  • babetta80
    #6122
    Mi a Baj azzal hogy azon mérgelődöm miért nincs BMW a játékban. Csak ezt írtam és törölve lett.
  • Passy
    #6120
    Hali!

    Valami történt a profilommal és csak offlineban tudok játszani, nem lehet valahogy vissza csinálni. Ha meg új profil kezdek az autó vasárlásnál szétesik a kép és nem tudok semmit csinálni.
    Valami ötlet?
  • Sland
    #6119
    Elnézést, de most értem haza motorozásból. Ha nem vagyok itt, nem tudok törölni.
  • babetta80
    #6118
    Hali eddig gamepad al nyomtam az autós játékokat. Nemrég kaptam egy Logitech Formula Force EX kormányt és azt mondom sokkal jobb mint gamepd al nyomni. Én azt mondom aki teheti vegyen kormányt mert szeintem azzal az igazi, az enyém 17e volt szerintem nem sok érte.
  • Leky
    #6117
    Az Atari oldalán feb 16.-a van megjelenési dátumnak.
  • hykao #6112
    Megint kurva sok az OFF!!! Kit érdekel ez a sok kormány baromság ebben a topikban, Teflon baromságai meg egyebek???!!! Legyetek szívesek nem reagálni a baromságokra, mert ezzel csak plusz munkát adtok a takarítóknak... Sland légyszives sűrűbben kattingass a [Törlés] gombra, ha már egyszer házigazda vagy!!!
  • Guer
    #6108
    ezt módosítsuk picit :)
    nem vok 15 nemlakok már anyuval sem :)
    direkt nem akartam reagálni mikenak csak a tisztánlátás kedviért mondom...
  • k8bal
    #6107
    én a helyedben ezt nem adnám el! ;)
  • bucsher
    #6105
    Bisztoss...

  • wander01
    #6099
    nem általánositok :) annyira :) csak kétszer meggondolom hogy mit higyjek és mit ne :) az még nem fáj... meg általában mindig kialakitok minden emberröl egy képet magamban akikkel többet beszélgetek. ennyi :)
  • bucsher
    #6097
    Van egy eladó momo force kormányom 30ért ha érdekel valakit.
  • VRSDM
    #6096
    Teflonról tudni illik hogy egy faszfej :D
    részemről ennyi :D
    /wander azért ne általánosíts, sok normláis értelmes ember van, csak a gyökér több :D
  • wander01
    #6095
    ugyanmár :)
  • Guer
    #6094
    tévedés...
  • wander01
    #6093
    tul komolyan veszitek itt az embereket az a brobléma :) messzi ip cimröl érkezö ember azt mond amit akar. és itt mindenki ilyen, nem elfelejteni :)
  • Redokee
    #6092
    el is hiszed hogy g25 e van?:D 11éves kispöcs-kb
  • SZilaJMaGGoT
    #6091
    Nekem soha nem volt szimpatikus a tag mióta feltűnt...
  • Guer
    #6090
    apu biztos jól keres....

    na mind1 nem flémelni akarok csak ezt már nem nézhettem tovább el kellett mondjam a véleményem...

    sztem...bannn

  • Sland
    #6089
    Ő is megdolgozott azért!

    Az ő munkája emberverés, már megvert pár tűzoltót, egy izomagy állat, és van egy tetkója is, és el akar értem jönni majd az Audijával, mert be akarja törni a bordáimat és itthagyni haldokolni a ház előtt

    Úgyhogy megdolgozott érte, gondolom jó sok embert vert meg (álmában)

    Respect Teflon!
  • Guer
    #6088
    hogy te egy mekkora pöcskenőcs vagy
    fogadjunk nemdolgoztál meg azért a 60k-ért.....
    sok embernek ez egyhavi fizetése de neked lehet nemsok....