107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Casillas
    #8655
    azér az vicces, hogy ujra kellett telepíteni a windowst :|

    mivel nálam ugye nem ment normálisan (faq: ~3fps), hamarabb uninstalltam, mint a nép, és hát ugye lezuzta a boot.init is a c-ből, amit aztán megpróbáltam egy asszem pcworldös cikk alapján visszaállítani, szal bekopiztam amit oda írtak, és ezután nem töltött be a windows, innen is kösz nekik :\

    formaccé nemrulz .c
  • hykao #8654
    Minden warez téma törölve lesz! (a befejeződött béta letöltögetése, trükközése stb. is az...) Ha valaki nem akarja megvenni eredetiben a játékot vagy nem tud várni a megjelenésig, az ő dolga, de akkor oldja meg magának...
  • bronco
    #8650
    Mondjuk a handling pontok elég érdekesen vannak megállapítva, nem feltétlenül kell elhinni, egy tesztvezetés többet mond.
    Például a kis TVR Tuscannak 91-et adni??? Vicc... az egy kis kezelhetetlen szörnyeteg... (talán ezért is az egyik kedvencem) :)

    Az meg egy kicsit furcsa, hogy a C osztályú 575 Maranello jobb a legtöbb B osztályú autónál...
  • Sland
    #8649
    Jó lett

    Berakom majd FAQ-ba is
  • bronco
    #8648
    Sziasztok!

    A béta-teszt alatt csináltam egy kis listát/összehasonlítást a járművekről. Ahol lehetett 3. szintre tuningoltam őket, szóval a listában is így vannak az adatok.
    A szürke sorokban nem-tuningolható autók (jutalom autók és a CLK DTM AMG Merci) vannak.
    Itt találjátok:

    TDU_vehicles.xls
  • Atti12
    #8647
    nem fog sajnos, nekem is ugyan ilyen kártyám van és nem indul :(
  • gabesz012
    #8645
    Nekem megy az open. :) Rendszer-visszaállítás febr. 1-re (tegnap csináltam, ma már csak simán a dátumot raktam vissza 1-re) és láss csodát, megy. Szóval amíg meg nem veszem a fullt, addig nálam megáll az idő. :)) Egyébként érdekes dolgot vettem észre: ha lelövöm a netet és úgy futtatom, akkor durván swappel a játék, nettel viszont zsírul megy (pedig csak offline profilom van).

    Off: Azért 550/1100-ra húzva a vga-t érezhetően több fps van (MSI meg úgyis ezzel hirdeti magát (10% overclocking engedélyezve), szóval ha bekressel, akkor megy vissza gariba). :)
  • DJ BP
    #8641
    reinstall után is ez az ablak jön be:


    Ezután hiába írom be a szabályosan kapott serialom, nem fogadja el....
    Neked elfogadta? ha igen milyen serialt adtál meg? (privátban :)
  • Sland
    #8640
    OK, kössz. Inkább nem kísérletezek :D
  • wander01
    #8639
    sland, csak a fájlokat a gyökérböl, mappákat nem. uninstall elött másold be öket egy mappába, aztán ha törli öket a gyökérböl, mert nem biztos, akkor utána visszamásolod azt csok.

    dj bp, ha már leszedted akkor ja sztem. egy probát megér. amugy az open megy még egyáltalán valakinek? én elleszek ezzel a closed-al sztem :) kár hogy még benne a ffb bug, meg a crash kilépéskor. de mindegy, nem a világ.
  • DJ BP
    #8638
    akkor ezekszerint reinstalláljam a CLOSED-et?
  • Sland
    #8637
    A C:-ből mit törölt? Csak a fájlokat, vagy a mappákat is?
    Documents and Settingset, Program Filest, WINDOWSt, mit??
  • DJ BP
    #8636
    én fel se raktam az opent...
  • wander01
    #8635
    open uninstall (elötte lementettem a gyökérböl a fájlokat majd utána visszamásoltam mert ugye törölt mindent c-böl) aztán closed install és adtam neki open key-t. csokolom, megy mint az álom.
  • báttyó02
    #8629
    el
  • bertino
    #8625
    hát talán el :(
  • [HUN]FaTaL
    #8624
    El(fog)indul(ni) a játék egy DX8as kártyán (Radeon 9200)? Vagy Pixel Shader 2 kell neki?
  • Teflon Mike
    #8623
    azt én is megakarom szerezni:
  • Teflon Mike
    #8622
    annyiért nem tod csak 1000$ért
  • gduck
    #8621
    Én leszek e legőrültebb :D az összes kocsimat eladom 1$/db
  • czky
    #8620
    Nekem van olyan kocsim, de már sajna nem tom kipróóbááááálniiiii!
  • hykao #8619
    Miért pont ezek a példányok? :O (én majd a 250GTO-t szeretném megszerezni...)
  • Teflon Mike
    #8618
    Ferrari szerelemseienk ezek a példányok kötelezőek:





    Ez az én kis szerény gyüjteményem... (van még több a galériámban, ez az online profilom)
  • Teflon Mike
    #8617
    Nah próbáljátok ki a 288 GTO (ferrari-t) és nézzétek szemből a kocsit és nyomajtok meg a féket és világitani fog az első lámpa xD
  • Synit HUN
    #8616
    Nekem még tegnap elindult, de sztem ma már nem fog. Bár... érdekes volt:
    Átállítottam a dátumot 3.-ára - az 3 nap vissza, eddig még sohase fogadta el, sőt a kettőt se. 4. nálam a 0 nap. Aztán szokás szerint rinyál hogy nem pontos, ellenőrizzem neten vagy állítsam át és indítsam újra a gépet. Hát átállítottam 4.-ére és ugyanez történt. Újraindítottam a 4.-ei dátummal és elindult.
    Persze többet nem teszteltem de talán működhet még. Én azért úgy nyomtam hogy ez volt az uccsó :)
  • czky
    #8615
    Eddig jáccottam, de resetet nyomtam h ne bűntessen meg a rendőr, de most már a világért se hajlandó elindulni...
  • vezérszuszu
    #8614
    HALI!!
    NA most neketek hogy hogy megy a game srácok???
  • SiteDisagner
    #8613
    csajbuli?
  • báttyó02
    #8612
    :AF:AS:ASF:AS:
    az a nemgyenge
  • Sland
    #8611


    Normálisak?
  • báttyó02
    #8610
    hmm jól hangzik
  • Sland
    #8609
    FRISS HÍR!

    PC-s verzóban lesz olyan, hogy minden hét végén csinálnak a főmuksók egy Ranglistát, amin feltűntetik a legőrültebb, a leggyorsabb játékost, illetve a hét játékosát.
    A csúszás miatt még egyéb, apró, nem várt lehetőségek belekerülnek a játékba, ezeket azonban még nem közölték

    Pl. mi alapján választják ki a legőrültebbet? És mit tudnak belerakni a megjelenés előtt 1 hónappal?
  • holley
    #8608
    Sziasztok. Még ujvagyok és sajnos a bétát se tudtam tesztelni. De visszaolvastam jonéhánysort meg láttam a képeket. Már ma megis rdeneltem a játékot és már alig várom:) Tényleg csak március 2. ára jön ki?:(
  • bucsher
    #8607
    Fú kibaszott menő csávó vagy akkor. Még milyen jó cuccaid vannak?
  • Sland
    #8606
    Köszi hogy így izgulsz értem
  • Torry
    #8605
    A zárt bétánál megy az idővisszatekerős trükk, az nyílt-nál meg már nem?
  • Teflon Mike
    #8604
    nem sok csak 3x250GB-os van benne :)
  • Sylvester
    #8603
    Voltam belgiumban és ott volot olyan h 40 000 ft ért kaptál 500 GB os külső HDDt My Book volt a neve veszel egy párat belőle elég sok helyet lesz :D
  • VRSDM
    #8602
    laza OFF:
    BH-n keress rá " csutkabj "
    osztálytársam, szolíd 900giga-val a gépében :D és a legnagyobb vicc hogy 100giga hiány televan az összes :)
  • examinee
    #8601
    Azzal van bajom hogy kinyomod a linket aminek semmi értelme mert értelmes megfogalmazás nincs ott. Ahelyett hogy szánnnál rá 3 sort hogy normálisan vezesd a topicot. Merthameg nemtudják akkor oltassz. és elküldöd öket a.... Nézd meg a cs:s topicot példaként (amit te is ismersz). Ott minden le van irva. nem idekattints odakattints, a házigazda nem oltja az embert nemküldi el a fenébe.. Na ennyi. Befejeztem. Csak probálkozás hogy moderáld magad és figyelj oda ha már elvllaltál valamit...