107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Raho
    #8454
    Sajnos nekem nem volt alkalmam ki próbálni a Beta-t, de ez jól hangzik.
  • Reyes
    #8453
    Legjobb feladat, én is imádom:)
  • Teflon Mike
    #8452
    nah sland én biztos le pipálok mindenkit a kocsijaimmal (hogy mennyi van): hát szóval... kicsit van kocsi...
  • dzsiii
    #8451
    ezt én is játszottam, megcsináltam 15-öt, volt mikor mocit kellett vinni
  • bzoley
    #8450
    Hosszasan tanulmányoztam, de nem jutottam előbbre tőle:)
    Azt láttam, hogy csak egy lépés, hogy az Expert-en túljussak.
    Online dolgok kizárva, szóval a többiből kell gazdálkodni.
    Nekiülök, és majd meglátom.
  • Alexease
    #8449
    A kedvenc feladatom volt az A-bol B-be elvinni egy autot;) Persze van meg belole (talan ha a negyedet megcsinaltam), majd ha megjelenik a jatek, akkor vegig kell autozni az osszes utat hogy mutassa oket;)
    Sok penzt ad, uj autokat lehet probalgatni, es "elvezetes" (nekem).:) Kenyelmesen, ovatosan autokazom, cigi, zene, tartom a forgalmat, max 130 km/h, neha elozgetes;) Nem kell lemenni az utrol, nem kell utkozni es meg bonusz is van;)
  • dzsiii
    #8448
  • Alexease
    #8447
    Az INFO / GAME PROGRESS reszben tudod megnezni, hogy mennyi pont kell meg a kovetkezo szintig. A pontokat az elert feladat hatarokert adja (pl. 10 db GOLD Cup, vagy 3 haz, 20 auto, stb.). Nehany pontot egyszeru osszeszedni: venni nehany megadott markaju hulye ruhat, vasarolni az "online boltban", leautozni X kilometert, klubtagnak lenni, tuningolni egy autot, stb. A tobbi egy kicsit pezes dolog: auto es automarka gyujtogetes, haz vasarlas;) Ezen felul, mar csak a versenyek maradnak, GOLD-ra:)
  • bzoley
    #8446
    A mostani asszem 425 pontra gondolsz?
    42%-nál vagyok elakadva, addig minden gold és perfect.
    Akkor megyek vásárolni:)
  • Sland
    #8445
    Gyűjts pénzt, hogy tudjál lamboból, merciből, fordból, ferrariból stb 3db-ot venni és azért jó sok pontot lehet kapni!
    Aztán ha ruhából is sokat veszel akkor azért is kapsz pontot
  • Sland
    #8444
    Emléxek persze ;)
  • bzoley
    #8443
    Az a hardcore mod engem is érdekelt volna, csak sajnos nem tudok tovább menni. Elfogyott minden verseny/küldetés. Nem tudom, hogyan tovább:(
  • dzsiii
    #8442
    nem:) de egyszer találkoztunk online emlékszel? egy kawa zx10r-el voltam te meg asszem f430al:)
  • Sland
    #8441
    Nem is ezért ctrl+c>ctrl+v-ztem be, mert nekem ugyis több van :P
    Szám?
    Sok :)

    Egyébként a Chevrolet Corvette C1 '57 nagyon baba autó. Olyan gyönyörű és jó hogy JAJ :P
    Még hogy ingyen le lehetett tölteni marketplaceről
  • Danman
    #8440
    Nvidiva gef fx 6600 gt, prescot 3.00ghz, ocz 512mb ram és p4 of course
  • Alexease
    #8439
    Nem azert tettem be az auto listamat, mert milyen sok autom van, hanem azert hogy milyenek erdekelnek:) Egyeb listat mindenki tehet be, csak semmi ertelme, eleg ha csak beir egy szamot;)
  • Atti12
    #8438
    milyen géped van?
  • Danman
    #8437
    szal
  • Danman
    #8434
    nah pár kép

  • dzsiii
    #8433
    csatlakozom az elöttem szolo Alexease-hez. megveszem tuti, nagyon jo, nálam év játéka
  • Alexease
    #8432
    En meg azt hiszem, "vegig jatszottam" a jatekot:) Expert-ig jutottam, nekem innen mar huzosnak es/vagy "ertelmetlennek" tunik (de legalabbis rengeteg ido, szivatassal egybekotve):(

    - Kicsit csal az AI, sokat lokdosodik, letol a palyarol, olyan idok vannak amit mar csak eros szerencsevel lehet megcsinalni, vagy olyan feladatok amelyeknel mar a brutalis szaguldas, repkedes a lenyeg. Ezeket neheziti, hogy azert szagat neha rendesen;(

    - Nincsenek jatekstilushoz, kormanyhoz, nehezsegi szinthez allitva az idok, feladatok (altalaban egyik jatekban sincs). A nehez szintek, mar erezhetoen azoknak kedveznek, akik kivulrol tologatjak az autot, segitsegekkel, kontrollerrel, stb. Nekem igy (kormany, FFB, segitseg OFF, 3 pedal, full manual, H-Pattern valto) mar erosen lutri a dolog, elvezetesen vezetve szinte kivitelezhetetlen;(

    Pedig, kivancsi lettem volna, milyen a hardcore mod;)))

    De azert ha megjelenik, megveszem;) Azert szabadon autokazni nagyon jo! Es a Champion szintet el lehet erni "sok penzel" is, azt meg szepen lassan ossze lehet szedni a "normalisabb" feladatokbol;)

    Szerencsere engem az uj, hightech autok nem erdekelnek, arra nem kell gyujteni;)

    Autolistam:)
    Ford Mustang GT, Ford GT, Shelby GT500, Chevrolet Corvette Stingray, Jaguar E-Type, Pontiac Firebirds, Ferrari 288 GTO, Chevrolet Camaro, meg egy Triumph motor;)
  • Sland
    #8431
    De hozzá lehet. De ahhoz hogy 1920x1080-ban tudjak játszani HDTV-n egy PC-s játékkal, ahhoz erőmű kell... ~350-400ezer FT-os konfig

    Ez egy nagyon jó fórum, sok gazdag kocka rendesen nyomatja a 2***x1***-ben a játékokat, köztük TDU-t is. Nagyon szép screenshotok vannak itt!!!
  • brdo
    #8427
    Elkeztem a játékot offline módban. Lehetséges az, hogy offline profilomat online-ba kapcsolom. A játékban nem találtam, próbáltam a Documents and Settings könyvtárba változtatgatni a savegamet, nem sikerült. Esetleg tud valaki valamilyen megoldást?
    Kössz Reyes sikerült online bekapcsolódni a game-be csak sajnos nincs meg a motorom...
  • hykao #8425
    Azt hiszem sima Xbox nem tud, X360 viszont tud...de egy sima CRT tv csinál maga valamelyest élsimítást a maga homályosságával... :)
  • examinee
    #8424
    14-ért már olyan faza kormányt lehet kapni...
  • Synit HUN
    #8423
    Azért autózni kormánnyal (bármilyen is) sokkal jobb. Én PC-n is és boxon játszok. Autózni PC-n kormánnyal sokkal jobb, motorozni PC-n billentyűvel förtelem. Meg a nagy képernyő azért vitathatatlanul nagy élmény. Viszont mintha a box nem tudna élsimítást...
  • bucsher
    #8422
    Én meg PCn nyomom x360 kontrollerrel fotelből :)
    MOMOt meg eladtam mer kényelmetlen, görnyedni kell, meg a pedál elhelyezés is buzi :)
  • hykao #8421
    Mi köze a két dolognak egymáshoz? PC-t nem lehet TV-hez vagy HDTV-hez csatlakoztatni szerinted, és nem lehet vele fotelből tunyulva játszani, ha valaki erre izgulna?
  • gudman
    #8420
    Én nyomom 360-on,de kontrollerrel nem az igazi!
    Még nem szántam rá magam hogy vegyk hozzá kormány,meg az asszony sem örülne ha nappaliba is kormány lenne az ölemben!
    Ezért én is várom a PC-s verziót.(ja és egy 22-es monitoron sem olyan rossz játszani MOMO-val!
  • Sland
    #8419
    Kormány túl drága, arra nem látom értelmét pénzt kiadni.

    Ha már kormányt vennék akkor jót vennék (PC-re G25, de az túlságosan is drága) és Xboxhoz is csak nagyon drága kormányokat láttam...

    Aztán csak azért, mert EGY játékhoz (TDU) kéne egy kormány, nem fogok még annyi pénzt kiadni, mint amennyibe a videókártyám volt, vagy mint amennyibe az XBOX került.
  • kuci06
    #8418
    igen, az "öreg autók" a G kategóriások
  • Alexease
    #8417
    1. Visszavonva.
    2. Nem a kontrollerrel van baj, jo az, maszkalos jatekokhoz;) Autot vezetni kormannyal illik;) Anelkul gagyi, arkad;)
    3. Latod, mindig tanul valamit az ember;)))
  • kuci06
    #8416
    én is kontrollerrel nyomom pc-n(logitech rumblepad II-vel), és szerintem is jobb mint billentyűzettel játszani :)
    Sőt, így az ágyamból is tudom tolni a játékot, mert elér odáig a kábel :D
    kényelem megoldva
  • Sland
    #8414
    1. Ok, sok pénz, nem csak játékra
    2. Hidd el, kontrollerel jó játszani. Lehet szabályozni hogy mennyire kanyarodsz, hogy mennyi gázt adsz, PC-n billentyűvel nem lehet.
    3. Ok, azzal

    Még valami?
  • Alexease
    #8413
    - "Jo nagy HDTV + BOX" = jo sok penz, csak jatekra.
    - kontrollerrel jatszani autos jatekot, foleg ilyet, elegge gagyi.
    - "avval" =
  • razz
    #8412
    monjuk nekem jo lesz a ghép elöt is momo kormányal
  • razz
    #8411
    monjuk nekem jo lesz a ghép elöt is momo kormányal
  • Sland
    #8410
    Más egy 17"-es monitoron játszani, püfölve a billentyűt, mint egy jó nagy HDTV-n avval a kényelmes kontrollerrel játszani, tunyulva a fotelben :D
  • Leky
    #8409
    Mi a különbség Pc-s és Xbox-os között?
  • Sland
    #8408
    Nah megvan minden E, F, mA, mB, kategóriás jármű!
    Most a G-kategra gyűjtők, de előtte kell egy új ház is hogy elférjenek.
    Mellesleg 47 járművem van, és asszem 6 vagy 7 házam.

    Boxon ezerszer jobb játszani mint PC-n :P
    (CHAMPION, 47%)

    Innen játszik valaki Xboxon? Van valami magyar clubb?