107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • whiskeyman
    #8600
    750 GB??????? Az egy kicsit sok lesz -.-
  • Crazy Mate
    #8599
    Ja nekem is.
  • dzsiii
    #8598
    nem a hellyel van a baj, és mondom h nem müködik. visszaállitottam 4.ére és reklamál h nem pontos :(
  • Teflon Mike
    #8597
    ja éstaláltam egy akciót 30,000$ egy Jaguar E-type (G kat.) + 3-as tuning xD egyébként 40,000 a Jaguar + a tuning (azt nem tom)
  • Teflon Mike
    #8596
    allicsad vissza az időt 4.-re és menni fog engem meg nem érdekel hogy rahjta marad a gépen a TDU mert 750GB elfér :)
  • dzsiii
    #8595
    segitsetek. rendszeridö visszaállitása nem müködik, állitolagos beta crack nem müködik...tipp?
  • Teflon Mike
    #8594


    aszondod kicsit sok az online player??? xD
  • Teflon Mike
    #8593
    jó kor szólsz 15:53-kor bakker...
  • Speed King
    #8592
    Hé emberek!Nem jön valaki/valakik mondjuk 16.00-ra az audi szalonhoz????
  • czky
    #8591
    Nálam is 4-e van
  • Teflon Mike
    #8590
    akkor nem tom....
  • Crazy Mate
    #8589
    Arra állítottam és kiírja a hibát.
  • Speed King
    #8588
    Köszi szépen Működik!!
  • Sland
    #8587
    Ebben a topicban neked állandóan bajod van valamivel. Egyszer velem, egyszer a bannerral, egyszer az alatta lévő szöveggel, egyszer a FAQ-val.

    OFF, SPAM topicba nyugodtan fogalmazd meg, írd oda le stb stb

    Itt már hatvanszor le lett írva, hogy hogy kell "uninstallálni", lehet hogy nem lett kirakva sehova, de talán vissza kéne olvasni...

    #8586 Nekem így néz ki:
    C:\Documents and Settings\Sland\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\HUNSland123\

    Azon belül kell egy Radio mappát csinálni, azon belül is egy mappát, aminek olyan nevet adj, amilyen néven a játékban szeretnéd látni a rádióadódat.
  • Speed King
    #8586
    Hogyan kell berakni a zenéket???mert amit a faq ban olvastam az nekem nem megy.VAgy mi az hogy "gépneved"????Mert sztem ezen bukott el a dolog.
  • Teflon Mike
    #8585
    4.-re állicsad vissza
  • Teflon Mike
    #8584
    valakinek este 8-kor nicns kedve kicsit bazndázni?? (csak motorral gyertek)
  • examinee
    #8583
    Halkan jegyzem meg olvasva hogy kérdezik mit kell csinálni uninstallkor meg most mivan, és ott van a topicba hogy ezt olvasd el. Na bejön egy forum ami tele van irkálva. Elolvasva valaki azt irja törli ac-n a dolgokat valaki azt irja hogy nem. de hogy mit kell csinálni egy laikusnak marhára nincs megfogalmazva.
    Én tudom mit kell tennem de ahogy nézem sokan nem tudják. Nemlenne értelmesebb irni egy 3 soros szöveget MAGYARUL, értelmesen hogy megértse mindenki?!!!!!
    Mert ugye a mailt megkaptuk, és ok letudtam forditani, de aki nemtud angolul vagy nemérti meg hogy most mitis kell csinálni pontosan.. na mindegy..
  • Crazy Mate
    #8582
    Kihúztam a netet és így is ezt írja ki.
  • Crazy Mate
    #8581
    Nekem ha visszaállítom az időt,azt írja hogy hibás rendszeridő és hogy állítsam be!Miért nem megy?Netet nem húztam ki.
  • SiteDisagner
    #8580
    márc 2-t irtak nekem a pcdome-sok h hozzák... remelem többet nem csuszik:S
  • Tomy Lee
    #8579
    Hi!
    Látom elhúzódik még a kiadási dátum 1.5 hónappal?
  • Sland
    #8578
    Nekem pl 3 saját rádióm van, mindegyikben van 30szám. Csak az a baj, hogy valmiért sűrűn ismétli ugyan azokat a számokat, nem változatosan játssza le...
  • Hmuda
    #8577
    Úgy tudom lehet többet is csinálni. A profilban lehet külön radio mappát csinálni és abba kell egy másik könyvtárat létrehozni, aminek a neve lesz a rádió neve is, és abba kell pakolni a zenéket.

    Nem próbáltam, de valószínűleg nincs megszabva, hogy csak egy alkönyvtárat csinálhatsz.

    És a számokat is lehet léptetni, ha nem tetszik bármelyik szám bármelyik adón, elég csak kétszer, gyorsan megnyomni a num6-ot és vált (ha csak egyszer nyomod meg akkor a rádióadót cseréli).
  • DJ BP
    #8576
    magától megy
  • SiteDisagner
    #8575
    áhá értem köszi, és a számokat lehet léptetni vagy megy magától mint egy igazi rádióban?:D
  • DJ BP
    #8574
    igen, pontosan ugyanúgy
  • czky
    #8573
    Azt sajna nem tudom...
  • SiteDisagner
    #8572
    Egy olyan kérdésem volna, hogy a játékban a rádió hogy működik? (nem játszottam még a játékkal, csupán kíváncsiságból) Itt is a gyári rádiók mellé csak egy egyéni rádiót lehet használni, mint a San Andreasnál pl az MP3Player vagy micsoda?
  • DJ BP
    #8571
    de ez még a CLOSED BETAval is működik? Mert nekem az van meg, és annál nem működött ez
  • czky
    #8570
    Aha. Elég csak pár napot...
  • DJ BP
    #8569
    simán a dátumot állítsam vissza?
  • czky
    #8568
    Nálam is megy online...
  • MaverickSXT
    #8567
    nalam online is megy
  • taylorp
    #8566
    De az csak az offlinre jó igaz? Mert nekem sajnos csak az megy.
  • czky
    #8565
    Állítsad már vissza kicsit az időt. Én nekem még mindíg megy. Február 4-re állítva 0 nap jogosultságot ír, 3-ra 1 napot ír stb...
  • Crazy Mate
    #8564
    Van már valami crack,mert én már egyáltalán nem tudom használni és azt írja ki hogy a jogosultságom lejárt.
  • Danman
    #8563
    zúztunk tesókkal, és találtunk egy nagyon szép helyet (led by me:P)



  • buldozer99
    #8562
    Pár kép



  • Sland
    #8560
    Már bocsánat, de nem csak én törlök ebben a témában...