107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Danman
    #8557
    jól látom hogy télleg ki lett törölve az uccsó hsz?O.o milyen alapon?
  • Lui76
    #8555
    Hát sajna látom el sem indul !
    Azért offline még működhetne...
    Na seba úgy is rendszert akartam rakni....
  • Sland
    #8551
    Nem, március közepéig várni kell!
  • gabf1
    #8549
    Vinfos újrarakás után nem működik már a profil? Hiába visszamásoltam, látni látja a játék, de úgy veszi, mintha uj profil lenne.
  • ntex
    #8548
    Kár hogy lejárt a BETA. Atomzsírosdeszka ez a játék. :P 3 nap alatt sikerült többé kevésbé bejárnom a térképet. már most hiányzik a játék...
    3 napig egyfolytában toltam reggeltől estig, egyszerűen nem tudtam abbahagyni. Ez az első olyan autós játék amit nem tudtam megunni. Még az NFS -el se bírtam ennyit játszani.

    Tuti megveszem eredetiben
  • bodesz
    #8547
    most akkor még 8nap és kijöööööööööööön? :)
  • ati2002
    #8543
    Na akkor én is megosztanám egy-két képemet a nagyérdeművel. :)
    Írtóra tetszik a játék, alig várom, hogy megjelenjen.

    A képek mérete elég nagy, mert mind több darabból áll.
    Képek 1.
    Képek 2.
    Képek 3.
    Itt egy véletlen sárga-kocsis találka. Én legalábbis tök véletlen arra jártam. Ők ott voltak. :)
  • examinee
    #8542
    Ráadásul ha nyomod a féket a kanyarba és blokkol a kerék akkor tudsz kanyarodni. de ha gázt nyomsz akkor nemhogy behuzná, tolja ki az elejét:(
  • wander01
    #8537
    én egyszerüen letöröltem miután csináltam bizt-i másolatot a c gyökérröl :) tényleg elment minden, de visszamásoltam a fájlokat és csá. felraktam a closed-ot, kért aktikválást, adtam neki egy zsir uj nem használt open serialt, és csodálatosan megy. amig ki nem jön elleszek vele :) ugyis van még mit versenyezni, még csak pro voltam eddig :)
  • whiskeyman
    #8536
    Thx
  • MaverickSXT
    #8535
    nalam megy,most is,azt irja 0 nap
  • Truck Driver001
    #8534
    Hmm..Nekem most volt winreinstall.Megnézem megy-e ez a dátumvisszaállitós megoldás!:P
  • MaverickSXT
    #8533
    talan a fullban lesz ablaktorlo,ami jo lenne mert eleg rendessen koszolodik a szelvedo
  • MaverickSXT
    #8532
    az ugy nem eleg,en probaltam manualisan aztan RegCleaner,de mikor ujra akartam telepiteni azt irta fent van a gepen a jatek es uninstall eloszor,de vegul is uninstallaltam es nem torolt le semit,mondjuk elotte iras vedettre raktam mindent,de ugy se indult,aztan vissza allitottam a datumot 4.ere ugy mar megy es meg eleg sokan fent vannak neten
  • hykao #8531
    Minek ablaktörlő, ha nincs eső a játékban? Egyébként azt írták, lehet, hogy egy későbbi peccsben "csinálnak esőt" a játékba...
  • Toya
    #8530
    Oks, bocsi!
  • hykao #8529
    Töröld le manuálisan a játékot a vinyóról, majd a RegCleaner nevű programmal töröld ki a TDU regeket. Ennyi. Nem érdemes kísérletezgetni a játék uninstallerével.
  • whiskeyman
    #8528
    #8515, valaki?
  • Teflon Mike
    #8527
    Részletesen kidolgozott autók és motorkerékpárok. Működő rádió, elektromos ablakemelő, duda, ablaktörlők, stb. ebben a sorban az ablak törlő nem is igaz... nem is lehet működésbe hozni, szar...
  • báttyó02
    #8526

    288gto ferrari mellett ez a jaguar ami legjobban tetszik a játékban :) ahogy lejjebb Hyako is írta,én is inkább a régebbi tipusokra gyüjtök...vhogy nem tud érdekelni az olyan tucat autó úgymond amivel minden második ember furikázik online
  • atomboy
    #8524
    Kar. Majd osszesporolunk meg 3 ezret.
  • vandyke
    #8521
    Nem rontottunk el semmit. Pénteken még ezt volt a hivatalos ár.
  • whiskeyman
    #8518
    nehezedre esne leírni, mi?
  • Toya
    #8517
    Igen, sajna a SeVenM-nél elrontottak valamit a kiírásnál, de már náluk is ez az ár szerepel.
  • zsakosfrodo2
    #8516
    Elolvastad az EZT OLVASD EL!!!-t? Majd utána kérdezd ujra...
  • whiskeyman
    #8515
    Mivel kell vigyázni az uninstallnál?
  • Truck Driver001
    #8514
    Ez érthetetlen..Csak nekem nem megy ez a nyomorult beta?Olvasva a kommenteket,elég sok embernek még működik!Beszarok!:D
  • czky
    #8513
    Kár!
  • vandyke
    #8512
    sziasztok!
    3 nap alatt sokat változik a világ. Az Atari felülbírálta pénteki 6990.- fogy. árat, így sajnos 9990.- lesz a PC-s verzió.
  • czky
    #8511
    Nekem még műxik az open. Kíváncsi vagyok meddig...
  • Clint EastWooD
    #8510
    Megtaláltam a lexus kereskedést, de nincs nyitva.
    Később fog kinyílni vagy egyáltalán nem elérhető Open-ben?
  • Sland
    #8509
    PC DOME Cikk

    ELŐRENDELÉS!!!!

    9990Ft

    Nekem Cepheus szólt, hogy már elő lehet rendelni!
  • Leky
    #8508
    Müködik az Open béta valamilyen formában? A Closed simán elindul.
  • hykao #8507
    Hát igen, tényleg nagyon szánalmas, amikor valakinek szövegértelmezési problémái vannak, de azért erőlteti magát...
  • Szabi1991
    #8506
    nem érted...
  • voto
    #8505
    jó nagy f.sz vagy ha attól majom valaki mert egy játékba ferrarit vagy lambot vesz esetleg többet is. Nagyon szánalmas mikor ilyen commenteket olvasok.....
  • Truck Driver001
    #8504
    És hogy tudsz játszani offlinba?:O
    Nekem már else indul..
  • taylorp
    #8503
    Na nekem most lett vége az Open Bétának. Már nem enged az online profillal játszani. Szerencsére az offline még megy, de az már nem olyan.
  • vezérszuszu
    #8502
    Sziasztok!
    Hogyan tudom biztonságossan eltávolítani a játékot??
  • Teflon Mike
    #8501
    a JAGUAR-nak az utcajaban :)