107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Speed King
    #8884
    Ja és szerintem a murcielago kezelhetőbb mint az enzo,pl.nézzük meg az enzo indulását:azért mert hátsókerekes sokkal nehezebb vele elindulni,lassan kanyarodni mint a murcival.4wd rulez
  • Speed King
    #8883
    Szerintem nem ablakban fut neki hanem teljes képernyőn nemde??Options-Video-k ról állítsd át 85hz re a refresh rate-t!
  • bronco
    #8882
    Valóban ez csak a konrollerek közötti különbség de kezelhetőbbé teszi a nehezen kezelhető autókat.
  • bronco
    #8881
    Az, hogy kanyarban gázadáskor, illetve kigyorsításkor, hogy viselkedik az autó az nagyon is a kezelhetőség témába tartozik és pedállal mindkettőt jóval finomabban lehet végrehajtani.

  • hykao #8880
    ...és, hogy jön ez ahhoz, hogy melyik autónak mennyire jó a kezelhetősége?
  • bronco
    #8879
    különösen Hardcore módban
  • bronco
    #8878
    Ebben nem értünk egyet mert a kontrollertől nagyon is függ szerintem.
    Például billentyűzettel elég nehéz fokozatosan gázt adva kijőnni egy kanyarból, míg pedállal könnyen megoldható és ez nagyon fontos egy erős RWD esetében.
  • hykao #8877
    Én még arról sem hallottam, hogy egyáltalán be lehetne állítani, hogy ablakban fusson...hogy sikerült összehozni?
  • hykao #8876
    Az kérlek pont, hogy nem szubjektív dolog. Bármivel is irányítod a játékot. Főleg mivel ebben a játékban nem játszik szerepet a driftelgetés...
  • bronco
    #8875
    Szűrd le a térképeden időfutamokra és ha jól tudom Champion szintű.
  • bronco
    #8874
    A kezelhetőség nagyon szubjektív, mert függ a kontrollertől/ügyességtől/stílustól, de valóban "kezes" az Enzo, én talán csak a Murc'-ot találom kezelhetőbbnek.

    Viszon szerintem a legnagyobb élményt a Chrysler ME 4-12 vezetése nyújtja, azzal igazán érezni lehet a kezelhetetlen erőt, minden kanyar kihívás még alacsony sebességnél is.
  • arti12
    #8873
    Valaki légyszi mondja már meg hol lehet beállítani azt a hülye Fullscreen-t. Már mindenhol néztem.
  • zoli122
    #8872
    ez a tantulus merre van?
  • hykao #8871
    Ne is emlegesd azt a rohadt versenyt! A rohadt akadozás miatt azt az egy versenyt nem bírtam megcsinálni, a többi már mind megvolt...
  • hykao #8870
    Legjobb gyorsulás: Saleen, legnagyobb végsebesség: Koenigsegg, legjobb kezelhetőség: Enzo
  • bronco
    #8869
    A Tantalus például egy kitűnő verseny a teszteléshez, hogy rájöhess melyik autó kezelhetősége fekszik a legjobban.
    Az óra nem hazudik... :)
  • zoli122
    #8868
    A Murcit most próbáltam ki... Hát mit mondjak igen stabilabb olyan téren hogy a kanyarba nem kibasza a seggét hanem ki egyenesíti a kanyart és akkor már inkább bassza ki a seggét mert azt meg lehet fogni :)
  • zoli122
    #8867
    jó igen lehet de szerintem itt nincs olyan hogy igazán képzett murcis :)
  • bertino
    #8866
    az egy hülyeség...
  • Viktorr
    #8865
    Hali
    Tudja valaki annak az oldalnak a címét,ahol kiválasztasz egy játék címet és összehasonlítja a gépedet a játék gépigényével,majd kiírja hogy menni fog e rajta?!
  • bronco
    #8864
    De ha a Murcival elszálltál, akkor rossz belegondolni mit csináltál a többivel hardcoron... :)))
  • bronco
    #8863
    Igen-igen, igazán képzett Murcist nem versz meg szerpentinen csak Murcival, vagy legfeljebb Enzoval ha szerencsés vagy...
  • gduck
    #8862
    Akkor még nem játszottál hardcore módban :D Úgy szálltam a lambóval (amivel addig atomstabilan kanyarodtam), hogy öröm volt nézni :D
  • zoli122
    #8861
    meg lehet jókat driftelni hegyi részen :)
  • zoli122
    #8860
    hát nem tom nekem tökéletesen bejön az ENZO + lehet a McLaren (még nincs de majd lessz ja és max tuningon 425 rohangál) szvsz ha jól kezeled a kormányt + a féket + a gázt akkor hátsó kerék a nyerő én azzal simán haza verem a szar lambokat :) (még hegyi részeken is)
  • bronco
    #8859
    Igen a Murc' is nagyon jó, főleg lassabb pályákon (4WD).
  • bronco
    #8858
    A-kategóriában a szíved dönt. :)
    Bár nem szeretem túlságosan a Ferrarikat, de nehéz lenne azt mondani, hogy nem a Ferrari Enzo a legjobb autó...
    Speed versenyekre viszont a Saleen a leghatákonyabb.
  • bertino
    #8857
    nekem volt saleen-em, murcim, gallardo-m és még vmi, meg a motor

    azt tudom, hogy a lambo-k szinte mindig megfeleltek mindenhol, főleg a murci, iszonyat jol kanyarodott a többihez képest padlógázon is
  • gabf1
    #8856
    Ha már az autóknál tartunk. A kategóriában mit ajánlotok? Mert a Saleen eszméletlenül megy, de csak autópályás egyenes szakaszokon jó, kanyarokban nagyon könnyen elszáll, alig tapad.
  • bronco
    #8855
    Igazán gyors pályán egy ügyesebb Maranellóst nem lehet megverni vele.
  • bronco
    #8854
    4WD = kiváló kanyarodás éleskanyarokban, hatékonyabb fék, stabilabb kigyorsítás
    Szóval tökéletes a szerpentínen...
  • zoli122
    #8853
    nem jó a 4WD... az a jó ha minden kanyart kilincsel előre veszel xD
  • DJ BP
    #8852
    nekem egyenesekben is elég volt a Gallardo :)
  • bronco
    #8851
    C kategóriában talán a Lotus Exige a legjobb, de ha sok a hosszú egyenes akkor a Maranello.
    Hegyi pályákra pedig a Gallardo Spyder mivel 4WD.
  • zoli122
    #8850
    nekem nincs McLaren-em :) sorry
  • BubaMester
    #8849
    Köszi.
  • atomboy
    #8848
    Nem, mar elejen meg lehet venni.
  • BubaMester
    #8847
    A játékban akkor válnak megvehetővé a jobb kategóriás autók hogyha megcsináltam minden versenyt az előző kategóriában?
  • arti12
    #8846
    Valaki más?
  • arti12
    #8845
    Nem ott már néztem! De azért köszi