107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Danman
    #8500
    nem is olyan csúnya:'( amúgy meg nincs NASA gépem sry...
  • SiteDisagner
    #8499
    Danman nem megbántani akarlak, de te h élvezed ilyen graf mellett?:D
  • Danman
    #8498
    na hát akkor énis megosztok pár képet:




  • buldozer99
    #8497
    Még pár kép:)





  • zsanet
    #8496
    sikerült?
  • reaper4
    #8495
    mondjuk ez 1értelmű :) de ha nincs ilyen opció akkor csöcs :( max vmi ekecs átírás amiről én nem tudok...
  • Fox44
    #8494
    Mert most nincs gorgos egerem es nem tudok zummolni a mapon!)
  • hykao #8492
    De miért kéne másik gombra beállítnai?
  • Fox44
    #8491
    Megneztem!! Nem lattam...Azert irtam, mert lehet en neztem el! Nincs bocsanat!
  • reaper4
    #8490
    nézd meg a beállításokban... ezért felesleges beírnod. már bocs...
  • Fox44
    #8489
    Be lehet allitani a mapon a zummolast masik bill gombra?
  • hykao #8488
    A nagyfelbontású térképen nézd...azon pont ott van.
  • reaper4
    #8487
    így érdemes :) amikor rendesen látszik a különbség :)
  • Atti12
    #8486
    ja főleg ez a szar után (ati 9200). most veszek egy gainward 7600 gt 256mb DDR3 as karit. remélem azzal már elcsordogál valahogy :)
  • reaper4
    #8485
    1 új vga mindig öröm :)
  • Peck
    #8484
    Hol van a Lotus Tuning? Mert a térképen nagyon nem ott van....
  • Atti12
    #8483
    köszi szépen :) alig várom már a február végét :D (akkor kapuk videokártyát)
  • reaper4
    #8482
    ügyes vagy :P
  • Alexease
    #8481
    Sikerult nekem is beallni az arnyekba:)
  • Alexease
    #8480
  • uHs Gerzson
    #8479

  • Alexease
    #8478
    Az az egy ami nincs meg a "sorozatbol";) Kicsit draga:)
  • Atti12
    #8477
    esetleg ha valakinek van a gyüjteményében egy shelby gt 500 arrol csinálna nekem pár képet? :)
    Hykao: szép kocsi! :)
  • dashed_
    #8476
    ha jol emlekszem mar vki irta hogy mikor inditod a gamt , continue stb ottvan hogy hardcore mod..
  • hykao #8475
    Főmenüből lehet választani a HC módot...versenypálya meg valahol lent van, de nem nagy tűz...
  • cheatman
    #8472
    Szasztok! Épp most csöppentem át a Champion szintre. Elvileg most kellene működni a HARDCORE MOOD-nak és lehetne versenypályán is menni! Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet bekapcsolni a hardcore mod-ot, és hol a versenypálya? Előre is köszi. (AZÉRT JÓ HOGY ILYEN SEGÍTŐKESZK VAGYTOK....)
  • hykao #8471
    Nem
  • hykao #8470
    Hát végigszaladsz a sziget körüli versenyen egy gyors motorral (amik ugye jóval olcsóbbak az autóknál), és máris 45-50 perc alatt megvan a lóvé rá.
  • juve1127
    #8469
    offlineból onlineba átlehet vinni a profilom?
  • hykao #8468
    Ne legyél fárasztó...én a 100-200 ezerért sebtiben bevásárolt Ferrarikról és Lambókról pofáztam...amikre sok majom pályázik, ahogy van egy kis lóvéja...
  • kuci06
    #8467
    nekem is nagyon fáj erre a fogam, de 1 milla sajnos nem hiszem hogy össze fog jönni rá :P
  • hykao #8466
    Kihívni ellenfelet? Arra ott vannak az online lehetőségek. Nem muszáj a sok egyjátékos feladattal bíbelődnöd, ha más lenne kedvedre.
  • Teflon Mike
    #8465
    de ha nagyon akarod akkor le nyomlak az F430-asommal is :)
  • Teflon Mike
    #8464
    én tutura le nyomlak a jó kis ENZO-mal vagy a MV-el....
  • hykao #8462
    Na azért nem csak a vadiúj autókra kell gyűjteni. Az én kedvenc G kategóriás autóm a Shelby Cobra Daytona Coupe. Egymillióba kerül + a tuning ára. A 200 km-es sziget körüli versenyért járó pénzt mindig erre költöm el. G kategóriában nincs párja. A sok ifjú titán mindig ugrik rá, ha meglát valahol freeride-ban. Azt hiszik könnyű préda leszek a B kategóriás Ferrarijuk vagy Lambójuk számára azzal az öreg szarral...és már villantanak is... :) Aztán miután jócskán rájuk verek, sértődötten oldalognak el, nem élve a visszavágó lehetőségével... :)))

  • cheatman
    #8461
    Szasztok! Épp most csöppentem át a Champion szintre. Elvileg most kellene működni a HARDCORE MOOD-nak és lehetne versenypályán is menni! Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet bekapcsolni a hardcore mod-ot, és hol a versenypálya? Előre is köszi.
  • bzoley
    #8458
    Köszönöm!
    Vettem még két Ferrarit, meg két Fordot, és kinyílt a mézesbödön, mehetek tovább:)
  • examinee
    #8457
    Egyetértek: Expert szinten vagyok és már meguntam. Semmi értelme ennek a teletüzdelt feladatoknak.
    Kéne neki valmi keret hogy legyen miért csinálnod. Kihivni ellenfeet, vagy akármi pl mint az NFS-ekbe volt!
    Valami introk.
    Naon uncsi már.
  • maffioso
    #8456
    mike az nem az tjelenti hány autod van hanem hány autot árulnak online
    vki help
    keresem azt a műhelyet ahol amcsi autok vannak
    és keresek mégpár járműszállitosat
  • buldozer99
    #8455
    képek tölem:D