107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Truck Driver001
    #8754
    Hehe:P


  • bronco
    #8753
    Sőt a champion után lehetsz Ace is de ahhoz mindent meg kell csinálni (1000 pont)
  • bronco
    #8752
    Az Expert nem az utolsó szint, a Champion az utolsó.
    A 60 perces szigetkör időfutam is ha jól tudom Champion szintű és a Ford Island is akkor nyílik meg.
  • zoli122
    #8751
    expert szinten vagyok és hol van a FORD ISLAND RACE WAVE???
    na még valaki írta hogy volt egy masik verseny ami 60 perces és minden járművel lehet menni
    és az utolsó, expert szinten mivel lehet a leggyorsabban pénzt keresni?
  • bpeti72
    #8750
    Te nagyon szeretsz kötekedni.
  • bulba
    #8749
    Az viszont sztem elég ökörség lenne a CE verziót késöbb kiadni
    Szerintem aki akkora fan az úgyis előrendeli nem pedig vár még 2 hetet a CE megjelenésére.
  • Sland
    #8748
    Járjál be minden autószalont, az összeset ahova be lehet menni. Ha megvan minden, akkor már motort is lehet venni
  • zoli122
    #8747
    egy óra alatt körbe megyed a szigetet (csak az autó boltokat kell) és utána már vehecc is motort :)
  • Bence9292
    #8746
    Hello!

    XBOX360-on játszok a TDU-val és még mindíg nem tudok motort venni. Már meguntam a versenyeket és azt szeretném megkérdezni, hogy valami CHEAT nem működik xbox-on ami feloldja a motorokat és esetleg a járműveket?

    Köszi!
  • bronco
    #8740
    Szerintem lesz CE, az mindig jó módszer a pénzcsináláshoz, de tartok tőle csak egy kicsit később jön ki.
  • Sland
    #8739
    Volt már arról szó, hivatalos oldalakon, hogy az Atari csinál egy ilyen verziót... Szal minden megeshet
  • Truck Driver001
    #8738
    Ez nem Carbon..Itt szerintem ilyen nemlesz.
  • bronco
    #8737
    Én is gondoltam erre, de mikor megláttam, hogy előrendelhető, nem bírtam ki... :)
  • bronco
    #8736
    #8702
    #8707
  • zoli122
    #8735
    Sland melyik az a verseny amiben 70000$ lehet keresni 20 sec alatt? és milyen szinten kell eni és hol van? ha tucc akkor adj léci képet köszi :)
  • Sland
    #8734
    Én azért nem, mert ha véletlenül lesz belőle egy Collector's Edition féleség, akkor inlább azt venném meg, nem a simát. Lehet, hogy abban lesznek plusz autók, vagy bármi más, aztán...
  • Sland
    #8729
    Ez nincs kész! Még valamivel megpróbálom feldobni, de még nincs ichlet...
  • VRSDM
    #8728
    még mindig az ez előtti volt a legjobb ;)
    mármint a lambo-motor páros
  • Sland
    #8724
    Nekiláttam egy bannerhoz, egyenlőre így állok :)
    (5-8perc volt, szal nem izzadtam bele :) )

  • Sland
    #8723
    Minden warez téma törölve lesz! (a befejeződött béta letöltögetése, trükközése stb. is az...) Ha valaki nem akarja megvenni eredetiben a játékot vagy nem tud várni a megjelenésig, az ő dolga, de akkor oldja meg magának...

    Illetve azon hozzászólások is töröve lesznek, amiben azt kérdezi a nép, hogy menni fog-e az ő konfigján a játék, illetve hogy olyan konfig biztos elég lesz stb.

    FAQ-ban van gépigény és minden amire szükségetek van!
  • csokiskex
    #8721
    szerintem 6600-oson vígan menni fog,ha 256megás...
    m az 7600gs-em kb 6600GT szintű és 1024-ben HIGH, 2XAA, csak a HDR van kikapcsolva és faszán megy!:D
  • Gibor
    #8720
    Hát mellete van Dual-ba 1g ram meg egy Athlon 64 3200+ proci, remélem ha megjavul az alaplap azon már jól fog futni, mert most borzalom egy Athlon XP 2000+ meg 512mb ram meg ati 9600pro, de azért ha nincsen forgalom vagy kicsi akkor játszható...
  • Tomo15
    #8719
    Én legelösször x1600xt-vel játszottam. Vagyis, ha tudtam volna, mert annyira akadt:\ Ettöl függetlenül lehet, hogy nálad menni fog rendessen.
  • Gibor
    #8718
    Most akad mint az állat mert Ati 9600pro van és elég érdekesen fut vele....
  • Gibor
    #8717
    Nekem mondjuk Ati X1600XT 256mb-van de még nem volt esélyem tesztelni vele mert leégett az alaplap és szerzizjáraton van, de lehet hogy azzal már nem akadna....
  • atomboy
    #8716
    A fogyoker tartalmat torli le.
  • Tomo15
    #8715
    Nekem még müködik. Ált. 30-60 online játékos szokott lenni.

    2 napja vettem egy nvidia 7950 gx2-öt. Szerencsére ezzel meg is szüntek az akadások, viszont az öcsém gépében most 2 db x1950xt fut cf-ben, és akad mint a franc. Enyhén szólva az nvidia karikat favorizálja a játék. Legalábbis az én tapasztalataim szerint...
  • berlinboy6329
    #8714
    Uhh,ez a béta törlése pont a faq-ban tényleg igaz?Miért van így?És az a törli az összes fájlod mit jelent?leformázza csontra az egész vinyót?
  • csokiskex
    #8713
    van valaki akinél még
    működik online is?:O
  • Sland
    #8712
    1. nem sérülnek, csak a forgalom autói
    2. nem esik le
    3 egy kommentbe nem lett volna elég?

    #8709 Hol van itt sértődés?
  • elekati
    #8711
    ja meg nektek a kocsik sérülnek?
  • elekati
    #8710
    ha a motorral karamboloztok nektek leesik a motorrol?
  • bazza
    #8709
    ajajj de sajnállak, nem megsértődni kéne hanem kijavítani.
  • dzsiii
    #8708
    én is kormánnyal mociztam de belsö nézetböl :) egy idö után ráérzel és akkor mehetsz mint a Ghost Rider :D
  • bronco
    #8707
    A térkép bal felső részében keresd (érdemes leszűrni Champion Speed versenyekre)!


    Nem tudom egész pontosan megmondani mert az enyém már lejárt és nem machinálok az órával...
  • Leky
    #8703
    Köszi és kb merre van a szigeten?
  • bronco
    #8702
    Championnak kell lenned hozzá és a neve: "180mph on winding road" ha jól emlékszem.
    Fordulj meg a rajt után és 20 másodperc alatt nyerhetsz 70000-et egy jól gyorsuló A-osztályú autóval.
  • Leky
    #8701
    Hol lehet megtalálni azt a versenyt amivel azt hiszem 10mp alatt lehet 70000 szerezni ha jól tudom.
  • bertino
    #8700
    de lehet vmi érzékenységet állítani én ugy emlékszem...
  • Clint EastWooD
    #8699
    Kormánnyal meg egyenesen élvezet motorzoni.
    (külső nézetben) Sajnos a belső nézetben tényleg nagyon rángat a legkissebb kormánymozdulatra is.
    Kár mert a bukósisak nézet nagyon el van találva, így viszont csak replayben lehet élvezni a kilátást sisakon keresztül :)