107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Truck Driver001
    #8844
    Ömm..Nem akarsz feldobni egy fekete mclaren F1-et nekem?:P
    Fél miksáért viszem!:D
  • zoli122
    #8843
    gondolom options -> video??
  • arti12
    #8842
    Valaki légyszi mondja meg hol lehet beállítani a FULLSCREEN-t.
    Nagyon köszi
  • Torry
    #8841
    Olyan gondom lenne, hogy a telepítés előkészítésénél megöli a gépemet a tdu telepítője.
    Produkált valakinél ilyesmit?
  • zoli122
    #8840
    A Lotus Exige... Nagyon durván lehet vele menni :)
  • DJ BP
    #8839
    Lotus Sport Exige 240R, handlingje k*rva jó, meg a gyorsulása
    Persze kanyargós pályákon van értelme, nem amikor döngetsz a pályán percekig. :)
    Csak sztem ezt fontos megemlíteni
  • zoli122
    #8838
    Nah találtam neten 900.000$-ért egy McLaren F1-et csak nincs pénzem hogy megvegyem :S (ja és hármas tuningja van) sztem aki tuggya vegye meg nagyon jó ajánlat...
  • Truck Driver001
    #8837
    Akkor te jól kenheted a játékba!:)
    Én idáig csak egy Lotus-t próbáltam,de szószerint nem bírtam irányitani.
  • hykao #8836
    Mivel C kategória volt a kérdés, és csak egy C kategóriás Lotus van, és az is csak kevés versenyszámban lehetne érdekes, így az kimaradt most... :)
  • DJ BP
    #8835
    A Lotusokat senki sem ajánlja, pedig mint a gokartok olyanok. Kis súly a gyorsaság titka :), kanyarokban odavernek
  • hykao #8834
    A Z06-os az B kategóriás.
  • Truck Driver001
    #8833
    Szerintem egy kicsit lassan gyorsul..Énis a TVR-t mondom ahogy lentebb is írták!
  • Truck Driver001
    #8832
    Ez elkeserítő..Pedig már két Mclaren-t is eladtam,és ugyanaz!D:
  • Peck
    #8831
    Cherloette COrvett Z06...én ezt ajánlom....nagyon jól megy tuningal végképp,olcsó 70000$ és nem csúszik ki a segge mint a többinek....
  • bulba
    #8830
    OKs akkor vezsek is egyet, kösz szépen a tanácsot
  • arti12
    #8829
    Ez láma kérdés de hol lehet a Bétában a Fullscreen-t beállítani?
    Köszi
  • hykao #8828
    Most a C kategória nincs a fejemben, de asszem egyedül végsebességre tudnak többet más autók (esetleg fékhatás). Gyorsulás és kezelhetőség szempontjából teljesen okés mindkét C kategóriás TVR!
  • bulba
    #8827
    ÉS ha cask a tudást nézzük melyik ajánlanád?
  • gabf1
    #8826
    Nekem 575-ös ferka van 2-es tuningal, elég állat Igaz több mint 2x annyiba kerül, de nem nagy kaland összegyűjteni rá egy kis zsét.
  • hykao #8825
    Ár/Érték arányát tekintve mindenképp a TVR a legjobb választás! :)
  • bulba
    #8824
    Melyik a legjobb "C" kat kocsi (tuningot is beleszámítva) én egy TVR-re gondoltam
  • zoli122
    #8823
    nekem is volt hassonló csak én kaptam 5.000.000$ és hirtelen Champion lettem meg a tag is megváltozott....
  • DJ BP
    #8822
    nekem is ez volt
  • Danman
    #8821
    Hát neekm már el se indul az open..semmilyen módszerrel, de enmbaj:D Inkább arra leszek kiváncsi hogy kijavítják-e azt a bugot ami nálam is volt.Nevezetesen hogy egyszer csak mindent mutatott a térkép, összes eventet, meg irogatta nekem egymás utána hogy pro level expert lvl satöbbi, miközben semmit se csináltam..Ha kijavítják, és nem lesz ilyen, akkor tuti megveszem:)
  • gduck
    #8820
    Egész véletlenül már rég vége az closed/open béta tesztnek :D Ne csodálkozz, ha nem minden műkszik rendesen... Valószínűleg a "belső" teszterek már rég más verziót nyúznak :D
  • Truck Driver001
    #8819
    Hmm.Megvették a Mclaren-t amit felraktam.Ezzel baj se lenne.Inkább csak az a problémám,hogy nem tudom a pénzt felvenni...lol.
  • zoli122
    #8818
    IGEN???? ilyenről még nem hallotam az 576-ba
  • Alexease
    #8817
    Meg csalnak, lopnak;) Kivancsi vagyok, hany jatek DVD tokjabol fog hianyozni a regisztracios szam?!:) Mar volt ra pelda;)
  • zoli122
    #8816
    azok hazudoznak...
  • hykao #8815
    FAQ-ban ott a körülbelüli megjelenési dátum, pontosabb akkor lesz, ha már megjelent...
  • razz
    #8814
    ne nekem mond hogy gondolkozzak teflon/zoli az 576on van nem én találtam ki.
  • zoli122
    #8811
    gondolkozzálmár feb. 16.-ig ki sem tudják javítani az összes bugot amit kültek...
  • Sland
    #8810
    Az hülyeség
  • razz
    #8809
    lehet feb 16.az 576 on azvan
  • Leky
    #8808
    Márc 2.-án
    Forrás
  • Gabor12070
    #8807
    Helló! Nem tudja valaki, hogy pontosan hanyadikán jelenik meg a Test Drive: Unlimited?
  • báttyó02
    #8806
    tudom:)
    fogtam simán azt töröltem a fájlokat:P
  • Sland
    #8804
    BETA UNINSTALLAL VIGYÁZNI!!!! -> A 16. PONTOT OLVASD EL!

    ;)
  • báttyó02
    #8803
    na zsír most már nekem sem indult el...uninstall
  • zoli122
    #8796
    az OPEN-t még el lehet indítani egy két trükkel és még az online is megy :) (a szerevereket még nem kapcsolták le)