107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #8407
    nállam még 3 napot írki :))

    átálitottam elsejére a dátumot =)
  • buldozer99
    #8406
    nekem ugy jo ez az idö visszaálítás hogy a rendser visszaálításánál létre hozok 1pontot és utána álítom vissza 1 nappal a dátumot!
    mindenki probálja ki hveroknak mindenkinek jo lett:D
  • kill3r21
    #8405
    Most jö a BETA nekem de vaárnap van,akkor bukta? :S
  • Teflon Mike
    #8404
    márcijus xD
  • TunerX
    #8403
    Akkor most Februárban jelenik meg itt EU-ban, vagy eltolták márciusra ?
  • gduck
    #8402
    Na én meg befejeztem a tesztelést :D Bugreportok leadva ;) Várom a fullt ;) Az UNINSTALL nekem is kitakarította a c:\-ből a fájlokat, de a figyelmeztetésnek hála előtte elmentettem így simán visszamásolva semmilyen problémát nem okozott :D
  • bulba
    #8401
    A multiplayernek az a lényege hogy amikor nem csinálsz semmi (freeride módban vagy) akkkor látsz más embereket is és csatlakozhatsz online versenyekhez is, de amint elkezdesz egy single player küldetést autómatikusan lecsatlakozik a serverről
  • Gabor12070
    #8400
    Ha majd multiplayer módban játszok, akkor ugyan úgy tudok autót venni, mint, ha csak egyedül játszanék?
  • TunerX
    #8399
    mm nem hagyom hogy a számítógép órája lépjen egy napot, ezért mindíg visszatekerem, és a securom sem vinnyog miatta :)
  • TunerX
    #8398
    én tegnap lefekvés előtt visszatekertem az órát éjfél utánra, és ma még mindíg egy napot ír ki a TDU.
  • Leky
    #8397
    Elnéztem tényleg ez az open.
  • Lacusnhl
    #8396
    ez a link nem a closed beta ez az open ott van file nam TEST DRIVE UNLIMITED OPEN BETA CLIENT CLOSED ez nem a closed beta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • czky
    #8395
    Network connection was lost.
    Ennyi lett volna?
  • bucsher
    #8394
    Közbe már megmagyarázta a topik esze, hogy a kupé a tető nélküli :)
  • czky
    #8393
    aha
  • Szabi1991
    #8392
    lol , én se találok "sima" gallardo-t , pedig tegnap a leszállitos küldiben vezettem is...
  • Szabi1991
    #8391
    látszik figyel vki :P

    szoval #8316 cupé=cábrijó :)
  • Leky
    #8390
    Megtaláltam a Closed Béta Fileplanet-es letöltését akinek kell nézze meg müxik-e. Be kell hozzá regisztrálni az oldalra de elég a ingyenes reg.
  • Kaszi46
    #8389
    húúú tényleg lol, mi is örülünk!
  • bulba
    #8388
    Vettem is egyet gyorsan, kösz a tanácsot
  • maffioso
    #8387
    ja értem
    szal énis tudnék annyit menni ha vki adna szélárnyékot?
  • czky
    #8386
    Ja meg most csináltam csak meg a Tour of the Islandot a Saleen-el. 44'27"08 alatt sikerült csak. Az elején nem egyszer csobbantam a tengerben... :DDDD
  • hykao #8385
    Aston Martin DB9
  • bulba
    #8384
    Valaki tudna ajánlani egy jó "D" kategóriás vasat?
  • czky
    #8383
    MV Agusta F4 Tamburini
    Nekem ennyit sikerült mennem vele (leszabályzott szegényke).
    Nem árt ráhasalni a motorra, meg az is kell h menjen valaki előtted (drafting). 3-as tuning van rajta.
  • hykao #8382
    Még szimulátorosabb mód. 450 pont után választható a főmenüből.
  • buldozer99
    #8381
    ninja enyém is annyit megy:D
  • maffioso
    #8380
    láttam egy videot ahol csávo 360at tudott enni motorral
    nem tudjátok véletlen melyikkel?
    3as tuningu mvém csak 320at megy
  • Truck Driver001
    #8379
    Egyátalán miez a hardcore mód,amiről már annyian írtak itt,de sose írták le hogy micsoda,és mit tartalmaz?:DD
  • maffioso
    #8378
    javitottam 5 percet:D
  • gduck
    #8377
    Hardcore módban még küzdök az irányítással :D A gravitáció mintha kisebb lenne :D , így sikerült az autópályán is átugratnom a másik sávba :D

    Truck Driver001: Hardcore módban bekapcsolhatók a telemetrikus kijelzés ;)
  • hykao #8376
    Áhh, túróst! "A" kategóriában legjobb kezelhetőség: Enzo, legjobb gyorsulás: Saleen, legnagyobb végsebesség: Koenigsegg :)
  • Sland
    #8375
    :DDDDDDDD

    Ezt hogy sikerült? hardcore mód milyen?
  • Truck Driver001
    #8374
    Miaz a vlmi a sebességmérő fölött?:D
  • gduck
    #8373
    OFF: Ráadásul az előzéseknél soha nincs előtte semmi akadály :D
    Kép
  • maffioso
    #8372
    megcsináltam a millionare futamot
    rohattjo:D
    nem tűnthosszunak, mv-vel tuning nélkül mentem és 55perc volt
    tom szaridő de jár érte a pénz:D
  • gduck
    #8371
    Gyorsak és jól kezelhetőek. A túrdösziget versenyt is Lambóval csináltam, kb 47-48 perc alatt :D
  • czky
    #8370
    Én is próbáltam, de nem tetszett meg. A hangja az jó.
    Most Saleen S7-em van 1000lóerőre tuningolva. Hát elég nehéz irányítani már! :DDD
  • vki
    #8369
    Én abszolút Ferraris vagyok. Van egy piros Enzo, egy piros F430, és egy fekete 575 Maranello. Az F430 és a Maranello 3-as tuninggal. Az Enzo tuningjára még gyűjtök.
  • czky
    #8368
    Naés! Ha kell simán letörlöm a gamét, regcleanerrel meg eltüntetem a maradék szemetet.
    Amúgy egyszer már uninstalláltam, és a boot.ini-t nyírta ki. De ettől függetlenül ment a gép (boot.bkk).