107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • CARGO
    #10871
    köszi ,fizessek érte 40 dolcsit?
  • Szabi1991
    #10870
    itt egy kira térkép , de ezen az nincs rajta :S
  • DJ BP
    #10869
    autózz, fedezd fel...
  • reaper5687
    #10868
    Ha már az adott szinten megcsináltál minden versenyt, akkor addig nem lesznek újak, amíg szintet nem lépsz. PL champion szinten van az a verseny, ahol kb 1 perc alatt kapsz 70e-et, vagy 75-öt nemtom.
  • Waczkor
    #10867
    Sajna az nem fog menni,mert azok csak 1szer elvégezhető küldik és utána nem látszanak a térképen:(
  • daf xf
    #10866
    Kormánnyal való irányíthatóságrol vki tud vmit mondani?
  • daf xf
    #10864
    Thx kurva jól néz ki..
  • Szabi1991
    #10863
    de csak azt jelzi , amit már láttam (aminél már voltam, nah de én nem találom őket..)
  • autoszimulator
    #10862
    Miért kell térkép? Van a játékban beépített térkép, abban vannak Filterek, onnan mindent kiveszel, csak a leszállítósat hagyod, és máris látod őket :)
  • Szabi1991
    #10861
    én is véletlenűl találom meg őket , de kéne a bonusz autó :)
    (Ford Mustang GT-R Concept)
  • Szabi1991
    #10860
    vedd ki a rendőrőket :D

    D:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules\Traffic\Police1.bnk ezt nevezd át pl Police2.bnk-re , és nemlesz rendőrautó :P
  • kis kocka
    #10859
    én szinte tök véletlenül szoktam rátalálni ezekre, de jók a legelső egyből enzos volt annál kicsit le is zúztam és nem kaptam meg a teljes zsét
  • Szabi1991
    #10858
    nincs egy térkép az autóleszállitos küldikről ? (mármit , arról , hogy hol vannak)
  • kis kocka
    #10857
    nem lehet menteni csak pauzézni lehet és engem ez nagyon felb***ott pedig elötte bemelegítettem egy 20 percessel (56 km asszem) az nagyon jó volt corvettel padlógáz le se kellett vennem az ujjam a gázról az jó volt, de ez pfff rohadt zsaruk miatt
  • hiba
    #10856
    http://www.atari.com/us/
  • autoszimulator
    #10855
    Menteni egy-egy verseny közben lehet, de az 1 órás futam az ritka, van egy db 1 órás meg egy 45 perces, ezek nagy pénzért, de van sok rövid kis verseny, természetesen kevesebb pénzért, meg persze autó leszállítások, csajos küldik, amik szintén azért kicsit időigényesek...20-25 km körül
  • bertino
    #10854
    VISSZAOLVASOL ÉS HIDD EL NEKEM, HOGY MEGTALÁLOD
  • hiba
    #10853
    baz egy oras futamok vannak?
    lehet kozben menteni? :)
    nekem ennyi idom nincs gamolni :(
  • CARGO
    #10852
    csao
    honnan lehet letölteni a játékot ? mert én nem találom
  • kis kocka
    #10851
    saját gép
  • autoszimulator
    #10850
    tessék, itt van pár db
  • daf xf
    #10849
    Vki az enzorol tenne fel egy képet?
  • kis kocka
    #10848
    hát én leszartam őket nyomtam neki de most így elsőre 61 perc lett mert kb 20 perce elkezdett szaggattni a gép és már nagyon felhúztam magam a rendőrökön és mekkora geciség hogy 1. milla 2. 250????
    nah majd ha kipihentem magam délután újra nekivágok
  • reaper5687
    #10847
    Nem olyan nagy cucc. Még forgalommal is 53 perc volt mocival. Persze nyomni kell neki,rendőröket meg lesz@rni
  • rekettyes
    #10846
    200km-es verseny
  • vki
    #10845
    Pro: Ahhoz még jár ráadásul egy bazinagy térkép, meg sok gyújtós a kazánba :D.

    Contra: Soká jelenik meg, és én már a 4napos szünetben akarok gamelni.
  • vki
    #10844
    Nekem az NFS MW volt így. Nincs véletlenül fennt egy Genius software, vagy valami másik gyártótól számrazó cucc? Nekem az akasztotta ki, amit a kormányhoz adtak.
  • rotator
    #10843
    Ez banktól függ, ennyiért már szerintem nem éri meg letölteni. Feltételezem, hogy az extended download service sem árt, ha esetleg valami gáz lenne és később ismét le akarná tölteni az ember, az kellhet hozzá, úgy meg már legjobb esetben is 8500, na azt az 1500 Ft-ot simán megéri, hogy fizikailag is meglegyen a polcon. :)
  • DeathJr
    #10842
    vaki???
    genius maxfire-g12u a gamepadom...
  • vki
    #10841
    Nemtom mennyi lesz a bolt-ba, de mire kifizetet, addigra 9000 Ft simán meglesz, mert még a banktól is felszámolnak valamennyit. Legalábbis a CSS-nél így volt.
  • rotator
    #10840
    Csábító... 2300 Ft "nyereség", de mégis valahogy jobban szeretnék egy préselt DVD-t tokkal-vonóval a polcomra. :(
  • rotator
    #10839
    A németeket híresen szeretik béta teszteltetni. :)
  • kis kocka
    #10838
    most járok 47 percnél és még 9 ellenőrző pont vissza van
  • who am I 7
    #10837
    40 dolcsi.....ez igy nem rossz.ez az extended download service az minek? :S
  • pongi10
    #10836
    sziasztok!valaki meg tudná adni az "authentication key-t"??elöre is köszi
  • B@dsector
    #10835
    :P:P:P haza felé esete be fizetek cash-t a kártyámra és letöltöm inkább az ATARI oldaláról mert nem bírom ki tovább
  • kis kocka
    #10834
    hát igen most így elmentem wc-re elötte iszok eszek és neki vágok:))))
    nézegettem mik vannak egyszer csak 1milkás verseny nah mondom ezt lenyomjuk:)
  • autoszimulator
    #10833
    Én alap Enzo-val körülbelül 55 perc alatt végeztem vele ha jol emléxem, tehát telejesíthető a verseny, de piát tegyél azért magad mellé :D
  • kis kocka
    #10832
    nekem az lenne a kérdésem hogy most fogok neki vágni egy 200km-es versenynek amit 60 perc alatt kell teljesíteni hogy csinálta e már vki és ha igen mennyire teljesíthető???
    és kérdés melyikkel menjek:
    -Enzo(alap)
    -Saleen S7(3pack)(mióta tuningoltam kicsit nehezebb menni vele, de megy mint állat)
  • Waczkor
    #10831
    Szerintem ha nem szeretnél várni,akkor bérelj vmi kocsit,pl Enzo-t vagy vmi durvát:)
    Akkor már nem lesz gond:)