107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • czky
    #10830
    Fizetős oldal, de ingyen is le lehet hozni, max kicsit várni kell.
    Miután lehoztad a zip-ben lévő fájlokat be kell másolni a megfelelő könyvtárba, de az eredetieket mindenképpen mentsd ki onnan!
  • kaposi1
    #10829
    Koszi a segitseget,amint hazaerek ki fogom probalni.
    Meg valami. Az ejszakai+nappali mod valtakozasat le kell tolteni, vagy att kell nevezni valamelyik file-t.Visszaolvastam a topikot de ott ahol megjeloltek a linket, valami fizetos oldalt talaltam.
  • DeathJr
    #10828
    Sziasztok!
    Miért van az hogyha a bedugom a Gamepad-om neki akkor nem indul e a játék???
    Bill.zet-en nem annyira jó nyomni:S
    Pls Help!
  • czky
    #10827
    Keypad-on 4-es gomb: ezzel tudsz váltogatni a rádio, a chronometer, és a driving-aid között.
    A rádiónál a keypad 8-as gombbal kapcsolod be és ezzel adsz is neki hangerőt, a 2-es gombbal halkítasz és kapcsolod ki. a 6-os gombbal váltasz csatornát...
  • kaposi1
    #10826
    Sziasztok!
    Valaki tudna segiteni?
    Hol kell bekapcsolni a radiot? Csak azt ne irjatok hogy nyomjam meg az R gombot a billentyuzeten.Nekem nem szol semmi zene.
    Ne vegyetek le a fejemet ha tok egyertelmut kerdeztem, de meg nem jott ossze a zenehalgatas.
  • hykao #10825
    @jodamester: támogatja
    @raymond01: térj vissza később ehhez a küldetéshez, amikor már van gyorsabb autód
    @szokegergely: ha megveszed eredetiben, kapsz hozzá térképet is, amelyen fel vannak tűntetve a tuning műhelyek is...(addig meg még mindig katt a bannerképre...)

    ja, és aki nem bír várni az itthoni megjelenésig, az már akár le is töltheti magának az ATARI OLDALÁRÓL
  • Synit HUN
    #10824
    Sajnos nem mindenki ismeri fel olyan gyorsan mint te. Én már félek ide jönni.
  • ChevyG work
    #10823
    hoppá!
    valaki az enefes babérjaira tőr!?
    szimpatikus!

    Grat a topik fejlécéhez, nem is kell faq, a lényeg benne van!
  • szokegergely
    #10822
    Sziasztok!Elakadtam.Van egy nissan 350Z,Jaguár E Type ,Ford GT40 esem de nem tudom hol lehetne megtuningolni őket.A többi kocsimnak már megtaláltam a tuningműhelyét.Amúgy király a game.X850 Xt karival 1600x1200 ban játszom élsimítás nélkül , Vistán 7.2 es driverrel,Momo kormánnyal amit a G25 szoftverével működtetek.Fantasztikusan kihasználja és hihetetlen jó így vele játszani.Soha egyetlen játék sem használta még így ki a kormányomat a Porsche-n kívül.Imádom hogy minden kocsi tényleg másképp viselkedik.Remélem lessz forgalom meg zsernyák letiltó kód.Módokat meg előre várom.Tuning lehetne egy kicsit több is.Jó játékot mindenkinek.
  • raymond01
    #10821
    hi

    van egy küldetés az elején, egy csomagot kell elvinni, Nissannal próbálkozom de szinte tökéletesen megyek és így is lejár az idő!
    ti mivel csináltátok meg ezt, mert szét néztem az autók között és mást nem nagyon tudok venni, és a többi verseny le van zárva vagy már meg van csinálva!
  • jodamester
    #10820
    1360x768-as felbontást támogat a game? Ha nem, akkor hol kell buherálni?
  • dienesoft
    #10819
    Nem is gondoltam volna, hogy a LOW mennyit segít azon, hogy megy a játék.LOW-nál a messzi tárgyakat legagyizza, ez engem egyáltalán nem zavart,főleg, hogy közelről ugyanolyan szép. Ráadásul legalább 6-8fps-el gyorsabb a game, mint régen, úgyhogy végre megtom csinálni a küldiket :)
  • autoszimulator
    #10818
    Okok erre gondoltam, azt olvastam h változik kis mértékben a napszak, akkor holnap ezt ki is próbálom ;)
  • hykao #10817
    Az éjszakás módban nincs mindig éjszaka! -> #10800 !!! (felül kell írni 2 fájlt, ha akarsz csinálhatsz biztonsági mentést róluk)
  • hykao #10816
    Az nem is lesz.
  • autoszimulator
    #10815
    Egy gyors kérdésem ha lehetne... Amennyiben beteszem az éjszakai módot, az felülír valamit gondolom, tehát akkor vagy éjszaka vagy nappal, nem lesz majd változtatható, ugye? Mert akkor biztonsági mentések nem ártanak :)
  • I.C.ram
    #10814
    viszont nincsen lámpafény...
  • hykao #10813
    Tessék két éjszakai kép: (a műszerfalat tökéletesen látni, olyan mintha lenne külön műszerfal világítás)



  • csabush
    #10812
    Amúgy pl a gyári Audi A6nak a kilóméterórája átfordul egyszer pedig 260 vagy 280-ig van skálázva, és 250 a vége... Ilyen apróságok persze nem rontanak a játékélményen(nálam nem)

    Más: kipróbáltam azt amit korábban hykao írt, feljebb raktam a prioritását, és tényleg gyorsabb lett, és nekem a billre is ugyanúgy reagál, egy próbát megér
  • hykao #10811
    Na mégegy dolog, aztán megyek akadozni kicsit a játékkal: aki már unja a két videót továbbléptetni az elején, az nevezze át bármire a "C:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Video" útvonalon az "Atari.bik" és "Bumper_EDEN_TDU.bik" fájlokat.
  • reaper5687
    #10810
    sehogy, csak megemlítettem, hátha van már iylen kieg. is
  • hykao #10809
    Na most ez, hogy jön az éjszaka-módhoz? Nyilván az olyan műszerfalat, ami nincs nappal sem, azt az éjszakai módban sem fogod látni... :P
  • mila69en
    #10808
    valamijen ürüggyel a védelmet is frissíteniük kell:) mi lenne ha kiadnának egy tökéletes búg mentes gamet?:) akkor mirefel a peccs
  • reaper5687
    #10807
    AZ oké, csak például a MacF1 GTR-ben egyáltalán nincs hud a belső nézetben, és ugyanez van a kawasakikkal is... Miért nincs kidolgozva a kilóméter órájuk? AZért Thnx
  • hykao #10806
    Katt a bannerképre...(Még mindig mindenki számára virít ott az INFÓKÉRT KATT IDE!!! szöveg)

    (műszerfalat egész faszán látni, olyan mintha világítás lenne rajta - kivéve ha valami árnyék épp rávetődik...HDR-rel pedig még jobban látni mindent éjszaka is)
  • hykao #10805
    Na akkor utoljára még egyszer elmondom:
    -Pl. Németországban és Hollandiában már kijött. Megkérdeztem egy olyan sráctól, aki biztos nem kamuzik, és elmondta, hogy az ő eredeti példányának verziószáma 1.45 (warez verzió száma: 1.45, a legutolsó bétáé pedig 1.24 volt...)
    -Vajon a PROCYON csapat gondolta, hogy mókázik egyet, és rádob egy Securom vagy Safedisc védelmet a játékra, hadd kelljen bohóckodni a yasu-val is a warezolóknak, vagy mi???

    Konklúzió:
    -Sajnos ez a végleges verzió, nincs mese! Sok bug maradt, de még így is kurvajó a játék szerintem, és remélhetőleg majd dobnak ki peccset (peccseket)...
  • reaper5687
    #10804
    Ilyen gondom nekem is van, bár ugye én is kivettem a forgalmat belőle :D
    Az éjszakai móddal akkor hogyan látod a műszerfalat, meg az utat? Azért rakd már be a linket ahonnan leszedhető. Tudom, hogy volt már, de már nemtom mikor, és ki írta. THnx
  • hykao #10803
    Hát akkor kérem ne tessék csodálkozni, inkább a hozzászólásokat tessék olvasni! Ugyanaz a srác, aki beírta, hogyan lehet kiszedni a forgalmat, azt is beírta, hogy ezután a kilépés a játékból = Alt+Tab majd taskmanagerben leállítani a TDU .exe-jét...
  • Caliph
    #10802
    Relese:2007.03.16. A bétával játszotok.
  • csabush
    #10801
    Na az király!

    bocs, de egy időben 800 hsz érkezett percenként, és nem mindig voltam hajlandó visszaolvasni ilyen sokat, azért nem láttam a shotokat!
  • hykao #10800
    Nem, nincs egyfolytában éjszaka! Hanem az éjszakai móddal nem csak lemegy a nap, meg feljön, de világos marad, hanem amikor lemegy a nap, akkor besötétedik, és csak akkor világosodik ki, amikor felkel a nap! :)
    Bár raktam be két képet korábban, amiből egyértelmű kellett volna, hogy legyen, hisz az egyik napfelkeltekor készült.

    Amúgy ne tessék elfelejteni, hogy még dolgozik tovább a srác az éjszaka módon, szóval még nem tökéletes. Pl. besötétedés előtt olyan fakó lesz minden, mintha fekete-fehér fele mennének a színek.
  • musha
    #10799
    hi!

    lehet, hogy már volt rá válasz, de nem találtam:
    a resetelős/mentés nem látós problémákra már akad megoldás?
  • Endiman
    #10798
    hát....ugye a forgalmat kiszedtem belőle...
  • hykao #10797
    Módosítottál valamit a játékban? (forgalom, fű, éjszakai mód stb.)
  • csabush
    #10796
    Ja én azthittem a night mod, az csak annyit csinál hogy sötét lesz végig, nem tudtam hogy változik. Na akkor vetek rá egy pillantást:)
  • Endiman
    #10795
    nekem újabban azt csinálja, hogy ha kilépek, akkor nem lép vissza a windowsba hanem restartolnom kell :(
    valaki tapasztalt ilyet?
  • csabush
    #10794
    Na gyerekek, most megint sikerült tolnom vele egy kicsit, még mindig jó játék a Bugoktól eltekintve. Utálom ezt a swap szerű akadozást, főleg mikor autó leszállítós küldi közbe akad egyet és a köv pillbe szia pirosnál álló teherautó:P

    Friss XP-vel is ugyanúgy fut, mint anno az Open 1éves WIN-nel, úgyhogy XP-t emiatt ne telepítsetek újra, nincs értelme. Több VGA drivert kipróbáltam az újtól elkezdve néhány moddolton át, az elég régiekig bezárólag. Én úgy vettem észre ez sem okozott túl nagy változást, se pozitív, se negatív irányba.
    Sajnálom, hogy nem sikerült kinőni a béta betegségeit, és mint már hyako is mondta korábban, túl sok remény nincs arra hogy ez csak egy haxolt Open Beta...
    Számomra a legidegesítőbb az, hogy tényleg teljesen kiszámíthatatlanul fut.


    (mivel warez verzióm van, nem szidásból mondtam ezeket, örülök hogy egyátalán ez van, ha megjelenik itthon nagy valószínűséggel megveszem)
  • trackmaniac
    #10793
    Remélem ez nem OFF! Hali! Egy érdekesség, nem tudom találkozott e már valaki ilyennel. Lefagyott a játék, újraindítottam a gépet, majd újra a gamét, és már nem nőként, hanem hapsiként jön elő a karakterem. Mit lehet ez ellen tenni?
  • hykao #10792
    Ja, közben megoldottam, hogy HDR mellett is besötétedjen az éjszakai móddal a játék. Nem nagy dolog, csak egyszerűen az éjszakai mód weather.ini fájlját kell használni a weather_HDRI.ini helyett is, és máris lesz sötétség HDR esetén is. Persze HDR-rel valamivel világosabb egyelőre az éjszaka, de nem is baj, így legalább tökéletesen lehet látni, akár még verseny közben is, de mégis hangulatosabb, hogy be is sötétedik, mintha mindig csak nappal lenne.
  • hykao #10791
    Saleen akkor lesz a Mustangból ha a tuningműhelyben a SALEEN féle tuningot választod a Mustangod számára. A baj csak az vele, hogy így kategóriát ugrik (E-ből D-be vagy valami ilyesmi), de az új kategóriában meg nemigen rúg labdába...