107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AdaKiller
    #11514
    oldal teteje, klikk a képre...

    és ott minden hasznos infót megtalálsz

    nm
  • bazza
    #11513
    nagyon köszi!
  • Dexantreal
    #11512
    Ja meg a játékban hogyan lehet rádiót hallgatni? Ma kezdtem sé még nem jöttem rá, melyik gomb az :S.
  • Dexantreal
    #11510
    Ezek szerint lehet betenni a játékba zenéket is, mint a GTA: San Andreasba? Amúgy neke mE-ben van, más meghajtóra tettem. Csak megjegyzés.
  • CinCeBerg
    #11509
    Valaki tud róla infót, hogy most az atari.us digital download verziot javitották e, azaz ha most letöltöm újra, akkor már a javitott verziót kapom, és nem az akadósat? Próbáltam infóra lelni a hivatalos fóumon, de ott már mindeki (US és UK) annak örül, hogy a UPS vitte már nekik az eredetit... Bár UK nincs messze, de gondolom itt még senki nem kapta meg...

    ThanX
  • Norbi1990
    #11508
    Hello!VAlaki megtudná mondani hogy hol van a Ford Island?
    Köszi!
  • Truck Driver001
    #11507
    :DD
  • Szabi1991
    #11506
    gondolom a piros-sárgára gondolsz,pasz,én kitoltam az utcára :P
  • Truck Driver001
    #11505
    Hogy lehet vezetni egyátalán?
  • SASboy
    #11504
    ok, thx
  • Szabi1991
    #11503
    a Pontiac bolt közelében :)

  • bazza
    #11502
    az már megvan, csak nemtom hol a pálya :D
  • Szabi1991
    #11501
    rajta van , de csak ha 5-ős szinten vagy , akkor mehetsz be ;)
  • Dexantreal
    #11500
    Ja, hogy így. Ezer thanks!

  • bazza
    #11499
    Köszi! Térképen rajta van vagy ne keressem?
  • Szabi1991
    #11498
    D:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Radio inenn átmásolhatod :P (MP3-formátumban vannak a zenék:)
  • Dexantreal
    #11497


    A játék zenéi letölthetők valahonnan? :S Vagy nincs egy OST, vagy ilyesmi?
  • SD456
    #11496
    Hy all!

    Na megvan a játék! Jó játék csak annyi lenne a gondom, hogy kicsit szagatt tudom is miért sok játéknál van ez. Az árnyékok igen az okozza de a Video beállításoknál nem lehet állítani!? Valaki tudja hol lehetne kikapcsolni?

    Előre is köszönöm!
  • bronco
    #11495
    Tudna valaki segíteni?
    Egy hülye bug miatt eltünt a térképemről a The Jaguar Classics nevű verseny és kiváncsi vagyok megtalálhatom-e ha odamegyek "személyesen".
    Körülbelül hol találom? (koordináta is jó, mert van térképem)

    Ez lenne az utolsó verseny amit meg kell csinálnom...
  • reaper4
    #11494
    az úton kell menned, mint az őrült és akkor szépen csökken a körözési szint. nem túl gyorsan de csökken. persze e közben ne menj neki semminek :)
  • SASboy
    #11493
    sry a láma kérdésért, de hogy kell lerázni a rendőröket? elbújtam előlük de semmi.
  • Atika :o)
    #11492
    megprobalom ezt is hogy mit produkall :)
  • DJ BP
    #11491
    hány FPS-t jelenthet?
  • hykao #11490
    Nos aki nem akar a forgalom kiszedésével csítelni, az próbálhat gyorsítani a játék futásán a repkedő bizbaszok kiszedésével is (madarak, szélfútta papírfecnik stb.) a következő módon: A "C:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Details" útvonalon vagy magát a "Details" mappát nevezze át, vagy pedig azon belül ízlés szerint a 3 fájl valamelyikét (madarak, papírok vagy a harmadik "roadpatch" nevűt, ami nem tudom mi lehet)
  • gudman
    #11489
    A 3-as rendörségi szintet hogyan lehet csökkenteni?
  • gduck
    #11488
    P -> Bookmark -> NEW -> THAKE PHOTO

    UI:Az OFF tipocsba kb egy hete beraktam egy bookmark mentést, amivel be lehet jutni mind3 reptérre ;)
  • hykao #11487
    a DISPLAY menüpont alatt
  • hykao #11486
    A szalonban ha rányomsz, mintha meg akarnád venni, kiírja, hogy mikor kapod meg...
  • bladesks
    #11485
    Sziasztok!

    Hogyan tudok bookmark-ot csinálni? Repterek "elmentése" miatt lenne fontos...

  • CJ33
    #11484
    A Ford Mustang GT r concept et hogy lehet feloldani h meg tudjam venni v valami????
  • Soneji
    #11483
    egyébként agyér-görcs ellen tudom javasolni az artmoney nevű aplikációt. én nem próbáltam, de igen nagy esélyt adok neki.
  • Soneji
    #11482
    ez nekem is megvolt. szerintem a játék "szabálytalan" bezárása okozza. a mentésekről csinálni kell biztonsági másolatokat, tanuljátok meg a mi hibánkból.
  • Atika :o)
    #11481
    csak ki akarom probalni hogy mit segit az akadason mert meglehetossen erdekessen megy a jatek es nem tudom hol keressem hibat igaz nincs csucs gepem de nem is a legszarabb szoval szeretnem megoldani hogy jo legyen
  • Szabi1991
    #11480
    nah ja , de ha ő ugy akar játszani :)
  • Szabi1991
    #11479
    sztem nem
  • kaposi1
    #11478
    Helló!
    Megmondom hogy miért kell kiszedni.
    Tegnap velem is megtörtént az ami már mással is megesettt.Állitgattam az optionban a videót, és amikor befejeztem már egy másik kopasz szemüveges karakterként tértem vissza.Ráadásul elvette az összes topmodel perfect küldetésem.Sajna a videó karim még egy hónapig nem az erős kategóriába esik, és beszaggat. Na már most ha ezt akkor teszi ha mondjuk egy 200km küldetés végén vagy, és önhibádon kívül neki koccansz a szaggatás miatt valakinek, és ezért ha éppen nincs pénzed a dutyi után visssza tesznek a házadba, hát akkor nagyon ideges lennél te is.Szóval próbálom utolérni önmagamat.Majd ha meglesz a bolti játék+az új karim akkor abbol már nem veszem ki a rendőröket.Ebbe is visszarakom ha elérem ujra azt a szintet amit ez a bugos verzió elvett tőlem.Így már megérthető?
  • Synit HUN
    #11477
    Mellesleg a Saleen S7 a leggyorsabb. 448-at mentem vele.
  • Synit HUN
    #11476
    Könnyű más autóival vagizni nemde barátom?!
  • marco2
    #11475
    sziaztok hol kell átállítani km/h ra a sebességet?
  • raymond01
    #11474
    mármint a küldetést