107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • 3P
    #11375
    NA B-be átváltottam Lamborgini Gallardo SE-re.
  • wesker24
    #11374
    Na azért nem ilyen a játék grafikája de túl nagy volt a kép mérete ezért le kellett kicsinyiteni !!!!!!
  • wesker24
    #11373
    Na vettem egy kocsit abból az 560 000 dolcsiból !!!

    Szerintem nagyon jó választás volt !!

  • dashed_
    #11372
    mert mar annyiszor szoba kerult ,hogy hihetetlen:D

    valszeg vmi bug lesz. nalam pl alaplapival ugyanez a jelenseg, creative Xfivel meg tokeletessen szol mind 2 oldal
  • gplay
    #11369
    Egymást szidni van eszetek, de ha valaki kérdez valamit, mint pl. az előző hozzá szólásomban akkor sz@rtok rá.
    Jönnek ez értelmi fogyatékosok haza. Valaki írta és ezek szerint igaza van.
  • DJ BP
    #11367
    annak a fékeit utálom, hamar blokkol nálam és sokkal hosszabb a fékút, kanyarban viszont sztem a legjobb a B-ben
  • 3P
    #11366
    Igen alapben meg lehet, de a tuningot nem adja meg sajna. Végülis a Ferrar F440 lett B-ben. Nem biztos, hogy a legjobb választás, bár eddig ok.
  • bucsher
    #11365
    szállingóznak haza az értelmi fogyatékosok :)
  • hykao #11362
    Egyébként ha jól emlékszem a FAQ-ban a "rosszabbik térkép"-en meg lehet kukkolni az autók tulajdonságait is.
  • Szabi1991
    #11361
    B. Jaguar XJ220 3-as tuning
    C. Ferrari 550 Maranello 3-as tuning
    (én ezeket vettem , nekem beváltak :)
  • hykao #11360
    Attól függ milyen versenyre. Gyorsulásra TVR és Noble. Végsebességre: B: Viper vagy Corvette vagy Farbound stb. de leginkább Jaguar XJ220, C: Ferrari vagy Aston Martin. stb... Talán B és C kategóriában van a legnagyobb választék. (olyan értelemben, hogy amit érdemes is megvenni haszálatra, nem csak porfogónak a garázsba...)
  • wander01
    #11359
    b-be gallardo. c-be meg merga amg
  • 3P
    #11358
    Milyen autót ajánlotok Class B-be és C-be?
  • gplay
    #11357
    Miért van az, hogy nállam a kocsinak csak baloldalt van hangja? A többi zaj jön rendesen, de a kocsi csak baloldalon zúg. Fülessel és hangszóróval is. Más-más lyukon vannak.
  • petee
    #11356
    vki segítene a #11254-re?
    Nvidiások,melyik drivert használjátok?
  • mikuc
    #11355
    Sziasztok!

    Honnét lehet letölteni a gamet? (persze hivatalosan és nem warezben!)

    Köszi
  • Pepsi Twist
    #11354
    ez jó ötlet...
  • Szabi1991
    #11352
    ez ?

    van egy ien sziget , Ford Island - Pearl Harbor néven a körvonala ez , de se egy kifutopalya , se egy hajo , csak pár ház meg sok fa :S
  • AdaKiller
    #11351
    egyetértek.
  • Balumann
    #11350
    Lenne egy ötletem a gépigény, játék futási kérdésekkel kapcsolatban. A FAQ-ba csinálni kéne egy ilyen szövegdobozt, forumszerűséget, ahova mindenki beírni akinek megvan a játék, hogy milyen gépen hogyan fut neki, milyen beállítással, stb.. Szerintem sokaknak segítene akik még csak most szereznék be a játékot, és nem kérdezné meg mindenki, hogy hogyan fut a gépén. :)
    Én most fogom kipróbálni nemsokára, lehet hogy csak holnap.
    (egyébként a szövegdoboz lehet egy SG ingyenesforum beágyazva a FAQ-ba menüpontként!)
    Ez csak egy ötlet!
  • T1B1
    #11349
    CSáó!
    Miért van az hogy a hang nagyon gagyi?
  • Pari
    #11348
    Jaja, az offline nem art senkinek...spec en is probaltam kodokat keresni, mert en azt elvezem,hogy csak autokazok jobbra balra nezem a tajat, megallok a pirosnal, stop tablanal, parkolgatok,ugratgatok, bugokat keresek ilyesmi:) meg lerazom a 3 jelvenyes rendoroket...stbstb:P, idegesitenek a versenyek...csak mivel nem versenyzem, nincs zse, kocsit meg szeretnek vagy egy tucatot...szal hat beirnam a kodot,de nem talalok:/
  • mac83
    #11347
    off:

    multiban meg tudnám ölni a cheatereket, single-ben meg mindenkinek a maga dolga hogy csítel-e vagy sem

    on.
  • Pepsi Twist
    #11346
    Most egy picike OFF: (de muszáj)

    Ti elítélitek a csítereket? (most nem csak erről a játékról van szó, OFF tápig)

    ON:

  • Pepsi Twist
    #11345
    a kikötöt én is megnézném!!! :)
  • Kit--Kat
    #11344
    Ez engem is érdekel.
  • tom235
    #11341
    bocs csak szarakodik a netem.
  • autoszimulator
    #11340
    Egyszer is elég kösz...
  • tom235
    #11339
    sokan mondjátok, hogy ez a játék mennyire processzorigényes, namost én a 3ghz-es prescott p4-emet felhúztam 3,4ghz-re és gyakorlatilag semmilyen változást nem tapasztaltam, ugyanúgy 17 fps-sel megy. ez vajon miért van?
  • tom235
    #11337
    sokan mondjátok, hogy ez a játék mennyire processzorigényes, namost én a 3ghz-es prescott p4-emet felhúztam 3,4ghz-re és gyakorlatilag semmilyen változást nem tapasztaltam, ugyanúgy 17 fps-sel megy. ez vajon miért van?
  • Eisenhower
    #11335
    ha lemész a kikötőbe simán láthatod bármikor a pearl harbor-i csatát :D
  • gabesz012
    #11333
    Nem, segítséget nem szabad használni. :) Ez elvi dolog, legalábbis nálam. Egyébként éppen az, hogy azoknál a kocsiknál kicsit nagyobb gáz kell az induláshoz, meg kicsit csúsztatni kell a kuplungot, csak néha nehéz eltalálni és olyankor jön a szorgos önindítózás. :)

    Wander: na az zsír, az ilyen apróságok teszik számomra ezt a játékot a csúccsá. Kb. az Nfs 5-WR páros óta nem volt meg az a bizonyos plusz, a Tdu-nak sikerült visszahoznia, sőt nálam ráüberelnie is. Egyedül kocsikázni sem unalmas, szóval ha akad egy fölös órám, szivesen ülök le újra és újra vezetni. :) Mondjuk megvenni sztem csak nyár környékén fogom, de erre azt mondom, hogy valóban megéri, ez egy must have.
  • Waczkor
    #11331
    http://waczkor.extra.hu/
    Feltöltöttem az eddig ide belinkelt térképeket,meg hogy melyik autót hol lehet megtalálni.
  • wander01
    #11330
    azokban a H válto sem müködik :) csak a shift up-down.
  • Atika :o)
    #11329
    Mert ha patch helyett ujra le lehet tolteni az egeszet ezert gondolom hogy egy darabig nem lesz patch
  • DJ BP
    #11328
    óvatosan kell a gázzal bánni :), vagy segítséget használni
  • DJ Skyline
    #11327
    a kikötő mennyire van kidolgozva (Pearl Harbor)? mert térképen szerepel azt látom!
  • gabesz012
    #11326
    Huhh, most nagyon irigylem a g25 tulajokat. Kipróbáltam HC-ben kuplunggal+manuál váltóval, elég baba, csak sima Formula Force-on elég fura, mert így a féket gombra kell raknom (és ajánlatos nem nagyon használni, mert folyamatosan blokkol), meg azért a H váltó is hiányzik. Városi közlekedésre egy-két autó enyhén szólva alkalmatlan, pl. Jaguar E-type, Shelby Gt500. Volt olyan, hogy lámpától való indulás csak 10-re sikerült. :D Az emelkedőn való indulásról nem is beszélve... Viszont a Lotus Elise-t, meg a TT-t nagyon kellemes vezetni, könnyű velük elindulni. Szóval egy újabb piros pont a készítőknek, hogy még a kuplung is máshogy működik minden egyes autóban. F1 váltós kocsit nem próbáltam, de remélem azokban nem kell kuplungolni, mert így lenne csak igazán élethű...
  • gabi89
    #11325
    A 3as szintű rendöröket le lehet valahogy rázni.Mert eddig még nem sikerült.Előbb 20percig üldőztek de csak elkaptak a végén :D 50ezer lett volna a bünti mondanom se kell feladatkezelőből gyorsa lelőttem a TDU-t :D
  • Waczkor
    #11324
    European Classic East $100.000