107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • raymond01
    #11473
    nem értem minek kell kiszedni!
    akkor a fifában is beállítanád hogy ne legyen az ellenfélnél csak a kapus?
    sztem azért van benne a forgalom hogy realisztikusabb és nehezebb legyen, én is ütöttem már az asztalt amiatt mert hirtelen szembe jött vki! de újra kezdtem!
  • Marcinko
    #11472
    Szevasztok egy kérdésem lenne !

    Hogy lehet változtatni a pedálok érzékenységén ( Logitech MOMO Racingem van ) ?

    Nagyon zavar, hogy a 20 % után már blokkolnak a kerekek :(
  • Soneji
    #11471
    akkor az AI-k is lemennek?
  • Atika :o)
    #11470
    koszi
  • Szabi1991
    #11469
    D:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules\Traffic nevezd át a traffic mappát..
  • Atika :o)
    #11468
    Sziasztok hogy tudom kiszedni a forgalmat? Es pl azt honnan tudom hogy a HDR ki van kapcsolva vagy be mert nekem a video menu alatt a hadr nem aktiv ezek szerint be sincs kapcsolva? elore is koszi
  • Szabi1991
    #11465
    oks , csak gondoltam érdekel vkit..
  • Leky
    #11464
    Hykao nem mondod hogy Pepsi = Teflon.
  • gematta
    #11462
    Hali
    aszem én nem foglakozok vele pc
    kibaszott velem
    majd nyomom ps2
  • kis kocka
    #11461
    az egész TDU mappát kell átmásolni hogy működjön asszem
  • trackmaniac
    #11460
    Hali! Nem biztos, hogy ilyen késői órán bárki is válaszol, de azért két kérdésem lenne:

    1. Mit kell olyankor csinálni, ha nem akarja beolvasni a game a mentést? Azaz elindításkor nem lehet rákattintani a Continue Game-ra.

    2. Norton Antivirus bekavarhat a gaméba?

    Köszi előre is a válasz(oka)t! Ciao
  • autoszimulator
    #11455
    Teflon? Te jó isten...
  • Soneji
    #11450
    na végre motoroztam! sajna nem tartott sokáig az öröm. ha valamit tényleg illet kritika, az a motorok irányítása. túl azon, hogy van hátramenet és elesni sem lehet, iszonyatosan el lett tolva ahogyan kanyarodik. össze-vissza dülöngél, a kisebb autókikerülős korrigálásoknál is szinte lefekszik. az élesebb kanyarokban meg tovább fordul sokkal mint ahogyan kiegyenesedik. kicsit olyan érzés, mint a GTA Vice City-ben, amikor a rendőrautót rendőrmotorrá alakította egy mod.
  • Balumann
    #11447
    Nah kipróbáltam a játékot, és sajna szörnyen fut. Leggyengébb grafikán sem éri el nálam kb. a 20 fps-t se. :(
    Bár nálam szinte minden bevan lassulva most, hétvégén újra rakom a rendszert és megpróbálom akkor is.
  • TPG
    #11446
    Jah, nekem IS7-esem van, semmi probléma csak a hang van erősen eltolódva balra de azt megoldottam úgy hogy fejhallgatóval játszom. :) Úgy nem tűnik nekem fel. :) (Mondjuk néha el is hallgat teljesen a hang de a verseny vége után mindig visszajön.)
  • TPG
    #11445
    Közben nekem is sikerült megcsinálnom (169km/h a rekord, volt az 171 is csak levont kicsit mert az egyik kanyart túlságosan leszűkítettem :) ), nem is volt olyan nehéz mint amilyennek tűnt. Első probálkozásra sikerült úgy éppen átvinnem hogy folyamat pattogtam le a szalagkorlátról. Után következő menetben jött össze ez az eredmény. (Kicsit átrendeztem a radarok sorrendjét, nem a számozásuk szerint jöttek nálam sorban)
  • hykao #11444
    Teflon és Szabi! Elég lesz már a képekből! Ne nyomjatok már ilyen garázs dömpinget!
  • Drephis
    #11442
    csak van ebben a gameben vmi ha ennyit tudtok róla dumálni o_O [tölti]
  • hykao #11441
    Valahol délen, de nem egy nagy szám.
  • hykao #11440
    Felesleges. Van a játékban beépített csevegő lehetőség!
  • Szabi1991
    #11439
    amugy ezt én se tudom :S

    kiírta hogy felodva , de nemtom holvan :S
  • Szabi1991
    #11438
  • Szabi1991
    #11437
    nah jah , az a disztárcsa az förtelmes :(
  • DJ Skyline
    #11436
    mondjuk igaz, de egy új felni nem ront annyit az összképen :)
  • Szabi1991
    #11435
    milenne ha figyelnél ? :P

    "Jaguar külsőleg változik 3-as tuning hatására? ha igen, akkor képet pls! :D
    Válasz 'Szabi1991' üzenetére (#11361)

    #11361

    B. Jaguar XJ220 3-as tuning "

    nah akkor meik ? :))
  • DJ Skyline
    #11434
    XJ220
  • Szabi1991
    #11433
    sajna nem :(

    bár sztem csak csunyább lenne a tuning miatt :)
    az az autó ugy tökéletes , ahogy van..
    (persze a motort azért fellehet huzni:)
  • DJ Skyline
    #11431
    Jaguar külsőleg változik 3-as tuning hatására? ha igen, akkor képet pls! :D
  • Szabi1991
    #11430
    Ford garázs :





    ha megkapom végre a GT500-at , akkor bekerűl a SHELBY GT500-is :)
  • bertino
    #11429
    "jaj naneeee naaneee, na nehogy most minnyá odamenjek...
    jauvan öcsém, tegyél magadba egy kis Unicumot, aztán rugj ki a hámból helyettem is..."
  • Pepsi Twist
    #11428
    persze még gyorsabban is :) pl.: alagútban úgy megy a kocsi mintha szélárnyékban lenne :D (ÉS GYEREKEK A MCLAREN F1 A LEGGYORSABB KOCSI)
  • DJ Skyline
    #11427
    van olyan útszakasz a játékban, ahol mondjuk lehet menni 424-el, mint amennyivel a Koenig megy?
  • Pepsi Twist
    #11426
    és meg lehet valahogyan venni azt a kocsit??? (ami a parkolóban van) Mostmá mék aludni mert holnap vár a munka...
  • Szabi1991
    #11425
    nemrosz :)
  • Pepsi Twist
    #11424
    Garage 2:

  • Pepsi Twist
    #11423
    Nah a gyüjtemény:

    Garage 1:

  • Szabi1991
    #11422
    Muscle Cars parkoló :)

    #11420 : még csak most néztem be a parkolóba :P
  • Pepsi Twist
    #11421
    merre van ez a kocsika?
  • Sland
    #11420
    Megtaláltad? :o
  • bazza
    #11419
    még1x kérdem: hol található a versenypálya?