107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Gollo
    #11635
    Császtok!
    Mikor kihivok szabad kóborlásba egy riválist bejön a térkép kiválasztom a célt!És akkor hogy kell beállitani hogy mennyibe fogadjunk mert ha nyerek kapok 0$-t ha veszítek akkor veszitek 0$-t!Na tehát hogy kell beállitani hogy meekkora összegbe fogadjunk????
  • gduck
    #11634
    zx81,zx spectrum,c16,c64,primo... Általános iskolás évek :) DE régen is volt :D
  • 3P
    #11633
    Ahogy látom kortárs vagy. :) Egyébként PC-n ezek voltak az első játékok amivel játszottam. És szintén narancssárga-fekete monitorral :)
  • hykao #11632
    Na ja. Én mondjuk csak pc-n játszottam ezekkel, olyan 89-től, mert előtte ZX Spectrumom volt, azon meg azt hiszem ezek nem jöttek ki.
    A suliban hercules monochrom monitorok voltak, így eleinte narancssárga-feketében nyomtuk bent. :)

    Itt a topikban előforduló emberkék közül sokan még nem is éltek akkor... :)
  • 3P
    #11631
    Visszavonva, ott a PC-s is. :)
  • 3P
    #11630
    Látom itt C64 és Amiga verzió van. Egyébként kijöttek PC-re is EGA grafikával, illetve a TD3 VGA-s grafikával.
  • rotator
    #11629
    Az autók grafikája minden képzeletet felülmúló volt és animált az ajtó és kerék! :)
  • 3P
    #11628
    Ebből látom, hogy mennyire "öreg" is vagyok. Én már azokkal is játszottam anno C64-en és egyszerűen a haverokkal imádtuk a játékot. Talán most emiatt is tetszik ennyire ez az új rész.
    Egyébként akkor még a grafika is nagyon bejött nekünk, de nem is volt ez akkor ennyire kardinális kérdés, mint ma.
  • kis kocka
    #11627
    JÁÁÁJ
  • 3P
    #11626
    Ááá. Most már értem és köszi a választ. Akkor várom a RUF-os Carerra-t ;)
  • hykao #11625
    Nos aki még vár a magyar megjelenésre, vagy netán megnézné, hogy tényleg milyen volt a TD1 grafikája: ingyen letölthető a TD első három része

    Tulajdonképp a TDU egy jubileumi megjelenés is, hisz 20 éve 1987-ben jelent meg az első rész.

    ...és ha már szóba került: Street Rod és Street Rod 2
  • Vlala #11624
    Tuningcég, jellemzően Porschékra szakosodott. A cég honlapja
  • AdaKiller
    #11623
    http://negg.net/TDU


    érdekes itt nem találtam az enzot:(
  • 3P
    #11622
    Köszi gondoltam, hogy kacsa a hír ezért is kérdeztem. Láma kérdés, de mi az a RUF? :)
  • AdaKiller
    #11621
    thx

    faq-ot ismerem, de leginkább tapasztalatokra voltam kíváncsi:)
  • hykao #11620
    BMW-ről nem hallottam még...Porsche is csak RUF formában lesz.
  • 3P
    #11619
    Mi az igazság abból, hogy lesz Porsche és BMW is majd egy patch formájában a játékhoz? Valami idétlen külföldi topikan olvastam. Mondjuk egy Carrera-nak igazán tudnék örülni, de nem akarok telhetetlen lenni, így is sok szép kocsi van már a virtuális garázsomban. ;)
  • M@TriX
    #11618
    "graf td1"

    nem régi a géped, csak nem szánsz időt a konfigolásra, hát így jártál...
  • hykao #11617
    Attól függ mire. Rövidtávú egyenesebb szakaszra: Saleen (legjobb gyorsulás), hosszútávú egyenesebb szakaszra: Koenigsegg (legnagyobb végsebesség), kanyargós távra: Enzo (legjobb kezelhetőség)

    ...de erre a kérdésre is: FAQ -> Gyengébbik térkép (ahol az összes autó ára, tulajdonsága megtekinthető...)
  • AdaKiller
    #11616
    "A" kategóriába melyiket érdemes megvenni?
  • wakizashi
    #11615
    Test anD Uninstall.Kicsit vegyes az összkép nálam.A graf kb td1 ,ha feljebb veszem akkor meg diafilm.A játék ötlet jó meg minden ,de hát régi a gépem (e6300/1gb/6600gt 128mb).Késöbb előveszem ,hátha lesz foltozva és hozzá jobb vasam.
  • gduck
    #11614
    Kérdés: Aki 6.-án megvette a DD-s oldalon, a fizetési résznél nekeik is csak Puerto Rico/United States volt kiválasztható??? Mert engem állandóan visszadob olyan hibaüzenettel hogy a régióból nem megvásárolható a termék :(

    UI: Mondjuk az Atari még nem linkelte be az oldalt, de a DigitalRiver már küldött ki hírlevelet! (A többi terméknél is ugyanez a helyzet!)

    Ti meg tudtátok adni a rendes címeteket???
  • atomboy
    #11613
    A modelleket le kell szallitanod, es akkor kapsz kuponokat. Azokat bevalthatod a ruhaboltokban
  • csgj
    #11612
    ott a szép piros betűs felirat

    ja, azt sztném még megkérdezni, hogy hol lehet ruhát venni a karinak? (a game marha jó)
  • vezérszuszu
    #11611
    Sziasztok!
    Mikor jelenik végre?
  • LeonSilver
    #11610
    Ez mondjuk igaz.

  • csgj
    #11609
    kösz...
  • gduck
    #11608
    A játékban nincs más lehetőség :(

    A grafikát a VGA driverből okosítottuk!
    Grafika butítási kísérletek vannak (INI fájlok segítségével). Részletek a FAQ-ban ;)
  • gduck
    #11607
    Nekem van linkem :D Csak az a baj, hogyha fizetni akarok akkor csak Puerto Rico/United Sates lehet választani... Most adjak meg fals címet???
  • csgj
    #11606
    légyszi vki erre válaszoljon!
  • vki
    #11605
    Feliratkoztam a hírlevélre:

    Atari
    <[email protected]>
  • gduck
    #11604
    Kitől kaptál levelet? A Digital Download-os verzió elméletileg még nem műkszik...
  • csgj
    #11603
    már egy ideje le lehet tölteni :) de erről nem dumálok, mert ott a FAQ
  • 3P
    #11602
    Egyetértek. Én is kedveltem a Street Rod-ot, de szerintem ez a mai csúcs sportkocsiknál picit lükén mutatna. Az 50-es és 60-as évek amerikai izom autoinál a karburátor hőskorában még jól nézett ki s garázs szinten egy ügyes szerelő meg is csinálta. Azonban a mai tuning már azért sokkal másabb, sokkal több az elktrónika, és sokkal precízebb hangolás, mintsem, hogy a garázs tuning élhessen.
    Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy ezel a motorral a Street Rod-ot újra feldolgoznák, csak akkor meg itt is megjelenne az éjjeli versenyzés, amitől meg nekem egy másik progi kapcsán már nagyon is elegem van.
  • vki
    #11601
    Megkaptam a mailt, hogy le lehet tölteni ("Clich here to download the complete game"), de a linken sincs semmi :(. Mikor lehet már letölteni?
  • csgj
    #11600
    hali, lehet állítani a grafikán vhol több dolgot is? mert a detail például elég kevés... az árnyékokat simán levenném, mert kell egy kicsit több sebesség, de nincs olyan opció...
  • M@TriX
    #11599
    hát igen én is tegnap izzítottam be a játékot, de az NFS-ekhez képest mérföldköves előrelépés. olyan jól lehet érezni az autót vezetés közben még billről is, a hangok brutálisak, kidolgozásról nem is beszélve. az nfs-ek textúraépületei igencsak elbujhatnak a lemodellezett sziget mellett.

    én nagyon örülök, hogy végre egy ilyen játék megszületett, mert nem mellékesen végre ráébresztik az EA-t, hogy nem pár sor programkód beírással kellene kiadni állandóan a széria elemeit.

    de ezt most megtanulhatják, mert ha ennél jobbat akarnak csinálni fel kell kötni az alsóneműt.

    brutálisan eltalálták, legalábbis az én szám ízét bizonyosan.
  • AdaKiller
    #11598
    egyetértek amúgy, Street Rod az vmi nagyon király játék volt. ha lenne eszük a fejlesztőknek, megvennének minden jogot, és kiadnák újra, persze modernebb graffal...:) stb stb

    tdu-t online-on meg lehet venni utalással is, vagy dombornyomatos okosság kell?
  • LeonSilver
    #11597
    Lehet, hogy igazad van.De hát már olyan régen volt, hogy nem emlékszem a címére pontosan.A lényeg, hogy nagyon jó ötlet volt az újságban bújni a hirdetéseket :)Nagyon sokat kilehetne hozni belőle szerintem.Mint ahogy például a rádióból is ha nem csak mp3-at tudna lejátszani hanem megtudna nyitni *.ram fájlokat is.
  • Szabi1991
    #11596
    XDDD

    (ez azt jelenti , hogy nekem nincs ma suli:)