107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Gabor_(HSF)
    #11719
    %-ban mennyinél tartasz?
  • Szabi1991
    #11718
    nekem most csak 23 járgányom van :(
  • Gabor_(HSF)
    #11717
    Nem..
    sima billli
  • wander01
    #11716
    én próbáltam de nem jött be, a murci-ra esküszöm. sztem annál kezesebb verda az A kategoriában nincs :)) mivel játszol kormánnyal?
  • Gabor_(HSF)
    #11715
    Hát az a helyzet,ennek a verdának nincs párja,a játékban sem..
    Annyira "kezes" játékon belül...hát de inkább prószáljátok ki..
    Bár nem vagyok sznob,der imádom a Ferrarikat,a 8 kocsimból,2 ferka,na meg persze van egy lambo is....
  • Soneji
    #11714
    meg csináljatok biztonsági másolatot a mentésről.
  • hykao #11713
    LOL úgy tűnik ez a mentés-megakadás sokaknak okoz problémát: KATT
    (azt írják mgoldás lehet, ha abban a mappában ahol a cdkey.txt fájl van, ezt kivéve minden egyéb fájl törlésre kerül)
  • Szabi1991
    #11712
    én slr el bénáztam , 50 perc volt , és 4. lettem :S

    töbször nemprobáltam..
  • Soneji
    #11710
    okés meguntam. mondjon nekem valaki egy olyan autót, amiben lehet külön gombokkal sebességet váltani - nem csak a föl-le módszerrel.
    az AI ellenfeleket ki lehet hívni? hogyan?
  • wander01
    #11709
    én ezt a versenyt a nagy lambo-val csináltam végig még a bétában, 53-54 perc alatt. asszem volt koenig és saleen is ellenem, csak elég béna voltam :D az utolso 30-40 km-t ugy tettem meg hogy végig a seggemben voltak és 3 méterre volt valamelyik mögöttem mikor beértem a célvonalba :D nagyon kemény volt, utána fél orát pihennem kellett mert durván lefárasztottak :D
  • gduck
    #11708
    Jobbat mondok: A verseny elején (kb. 20-30 km) egy y útkereszteződésben a "terelésen" áttörve (egyenesen kell menni, nem kell balra fordulni)másik irányba kell menni :D Jó nagy előnyre lehet szert tenni ;)
  • kis kocka
    #11707
    nálam nem volt ilyen gond csak az elején a koenig-el amikor még fának mentem enzoval de amint belejöttem már térképen se voltak rajata csak ha sziget nézetbe volt, nagyon sokat vertem rájuk azt tudom
  • bronco
    #11706
    Egy soft-cheat a szigetkör versenyhez:
    Két veszélyes AI ellenfél lehetséges: a Saleen és a Koenigsegg, szóval csak újra kell kezdeni addig míg ezeket mellőzi a rajtrácson.
    A többiek messze lemaradnak hamar, de ez a kettő is ha ügyes vagy ;)
  • kis kocka
    #11705
    nekem miután vissza neveztem a details mappát meg a traficot utána jó volt és megint átneveztem utána őket és szerencsére jó volt utána is és a nem jött elő azóta
  • Eisenhower
    #11704
    lol
  • KraZ
    #11703
    Ja és reinstall után is maradt a probléma.
  • KraZ
    #11702
    Ez nekem is ma jött elő! Mi lehet ez?
  • gduck
    #11701
    TDU PC Digital Download News ;)
  • TyPhooneDave
    #11700
    dededede
  • kis kocka
    #11699
    "és ha mindez még nem lenne elég, egyszer csak elkezdett kiakadni, mindig amikor a legelején jönnék ki a házból - töltés közben megakad, és ennyi...csak a fekete képernyő a TDU felirattal, meg a töltés vagy mentés szöveg"
    nah ma pont ugyan ez volt velem 2szer is de mondjuk azt hogy elhárítottam
  • hykao #11698
    Ezeket hol látod? Adj forrást is légyszi!

    Amúgy most nálam teljesen kétvállra feküdt a játék. Épp haladtam az úton, amikor egyszer csak előugrott vagy 7 online játékos, beakadt, és onnantól kezdve kb. 5 FPS max. bárhol bármikor...próbáltam a beállításokkal variálni, újraindítottam a játékot, magát a gépet is - mindhiába...lol...és ha mindez még nem lenne elég, egyszer csak elkezdett kiakadni, mindig amikor a legelején jönnék ki a házból - töltés közben megakad, és ennyi...csak a fekete képernyő a TDU felirattal, meg a töltés vagy mentés szöveg... Ez azért vicces basszus...

    @TyPhooneDave: A Millionaire's Challenge-ben nem egyedül vagy? (persze az idő, a forgalom és a rendőrök ellen...)
  • TyPhooneDave
    #11697
    Mocival simán lehet verni a többieket Millionaire's Run-ban,van h egy nap 2* is megcsinálom..Kawa Ninja 3as tuninggal
  • gduck
    #11696
    Elméletileg ma este ismét visszarakják a Digital Download verziót!

    Legfrisebb: "It will be a few hours before I know more since downloads do take a bit of time to test."
  • Truck Driver001
    #11695
    Hmm.Én már mentem 428at is az Enzomal.
  • kis kocka
    #11694
    nem olyan alacsony az igaz 380-90 nem olyan sok, de nem is kevés, nekem nem volt vele még bajom mindig jól megy
  • 3P
    #11693
    Asszem Class A-ban az Enzo-ra szvazok 3-as tuninggal. Ahogy látom annak a legjobb a kezelhetősége. 1-2 versenyt lenyomok vele és megcsinálom a két nagy futamot. :)
    Az Enzo esetén talán csak az alcsony végsebesség zavar picit.
  • hykao #11692
    Motorral menj.
  • AdaKiller
    #11691
    most az 1 milláson gondolkodok, rá is készültem egy kis alvással:)
  • AdaKiller
    #11690
    jaja, nálam is egy sárga dög szívozott
  • dienesoft
    #11689
    Szerintem? Aston Martint azthiszem lehet egyet-kettőt kapni 200 környékén. A Mercik is jók. De ez szubjektív dolog. Bemész--megnézed az autód, ha teccik,akkor test run.ha nem tapad, nem veszed meg. :)
  • leipsig
    #11688
    csoki!

    nemtudja vlaki hogy hogylehet kiszedni valahogy azt a számot ami telepités közbe megy?!
    köszi
  • dienesoft
    #11687
    Én is megcsináltam a feladatot egy Mercedes-Benz SLR Mclaren-el. 47 perc alatt sikerült végeznem, átlagsebesség 300. És végig küzdöttem egy másik sárga géppel, hát nem volt egyszerű. De a tisztességes 200.000 pénzt elraktam. :)
  • Eisenhower
    #11686
    trabantot.
  • SötétBarom
    #11685
    Gallardo Spyder
  • marco2
    #11683
    Sziaztok milyen autot vegyek? Ami viszonylag gyors jol tapad kb 200ezrem van rá
  • Vlala #11682
    Sikerült elrontanom.
    Az úgy volt, hogy stoppos sikeres leszállítása után kaptam némi ruhautalványt, és "na hátha most nem lép ki" szöveggel elindultam lecserélni az izzadtságszagú göncöket. Nagyon jó, engedte, le is vásároltam a 20 ruhapontomat, öltönytől motorosoverallig mindent vettem.
    Aztán hazamentem, és megpróbáltam elmenteni. Saving, please wait, kimentem tévézni, visszajöttem, még mindig ez ment.
    Hip hip hurrá, kezdhetem elölől.
  • Wixi
    #11681
    3.2 es tm dual core al és sapphire x1600pro(512) val high on 2x aa val átlag 40 fps megvan,, igy nagoyn élvezhetö a game,, de ha a hddr-t bekapcsolom nagyon lehuzza... szinte szaggat... nagy változást nemtalálok benne,, tulajdonképpen mit is csinál azaz opcio?
  • SD456
    #11680
    Akkor nemtudom miért csinálja
  • trackmaniac
    #11679
    Hali!

    Semmit nem csináltam vele...
  • autoszimulator
    #11678
    Az csak Offline módban van, az online playerek helyett vannak AI autók, akik egy idő után elkezdenek idegesítően követni :D Aztán ha mögédértek FPS a béka segge alatt.