107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #11595
    kb. az én gépem is ien , de nállam jólmegy :)
  • AdaKiller
    #11594
    Street Rod; csak hogy pontosak legyünk:)
  • norbi56
    #11593
    még 3 óra és lejön de most mennem kell suliba
  • Soneji
    #11592
    patch-et honnan lehet letölteni?
  • LeonSilver
    #11591
    Azthiszem abban egyetérthetünk, hogy az Atari ezzel a játékkal qrvanagyot fog kaszálni és egy új etalon születik.Egyszerűen hihetetlen jól elvan találva.ÉS ha még tettek volna be egy olyan tuning rendszert mint anno a (aki ismeri az tudja miről is van szó) Street Roadban volt ....
    Én nemvagyok egy nagy autósjáték rajongó bár ennek az első részével még c64-en játszottam de az tuti, hogy ez lesz a következő szoftver amit megveszek. ;)
  • dashed_
    #11590
    jaja megkaptam a mailt:)
    melohelyen vagyok majd otthon megnezem . remelem most mar mukodik a patchel, bar a dobozost jobban varom:P
  • gduck
    #11589
    Kijött egy kis patch azoknak, akik a DD-s verziót töltötték le!!! Elméletileg e-mail-ben kapják meg az infókat!!!

    Rövid időn belül ismét letölthető lesz a játék :D
  • gduck
    #11588
    De az is lehet hogy csak információra gondolt az Ataris muksó :D Forró a hangulat a DigitalDonwload-os fórumban :)
  • dashed_
    #11587
  • gduck
    #11586
    Jön a patch!

    "We will have an update for everyone regarding the game very very soon."
  • dashed_
    #11585
    lassan mar a kepeknek is kene egy kulon topic
  • dashed_
    #11584
    hmm nekem radeon 9600xt-n is csinalta es nincs duplamagos procit.. en szntem ez a jatek bugja, de vegulis mindegy remelem patch-ben vagy driverben majd orvosoljak

    #11582
    a veglegesben is ezt csinalja.
  • Danman
    #11583
  • zolcsibácsi
    #11582
    akkor marad a hivatalos megjelenés remélem korrigálják ezt a hibát
    van egy nvidia 7600gs kártyám is azzal még ennyire sem ment szálkákra szét esett a kép
  • El Brujo
    #11581
    nekem duplamag és nvidia...
  • buldozer99
    #11580
    nekem mindig elöjön ez a hiba:D
    megoldás nálam: hz-t fel nyomom 70-re utána nem fogadom el a bálítást és már jó is
  • hykao #11579
    Aham. Akkor ezesetben nem a videokártya a ludas, hanem a duplamagos proci... Többeknél előfordul, akiknek duálmagos procijuk van. Most meg nem mondom neked, hogy van-e rá megoldás, és ha van, akkor mi, de minden fórumon felmerülő téma. Azt javaslom fusd át az ATARI fórumát ezügyben.
  • El Brujo
    #11578
    a játék video beállítások menüjében a felbontást állítsd át bármire, alkalmazd (APPLY) majd ne (NO) tartsd meg az új beállításokat. a legtöbb esetben ez megoldja megoldja a szétesett kép problémát, ellentétben az ALT+TAB-al.
  • zolcsibácsi
    #11577
    Radeon 9600xt 3ghz dualcore2 1g ddr2[IMG]http://www.kepkuldes.com/i/images/T/testdrive sokadik.JPG[/IMG]
    azért köszi a segítséget
  • hykao #11576
    Nem mindenkinél, csak nVidia kártyával sztem. Legalábbis nálam csak nV kártyával volt ez a hiba, ATI-val nem. Azért valószínű, hogy ezt inkább majd egy újabb nV driverben fogják orvosolni, nem pedig a játékhoz kiadott peccsben.
  • dashed_
    #11575
    van hogy tobbszor is kell alt+tabozni.. vagy pedig valtoztatsz a video beallitasoknal pl felbontast vagy antialiasingot raksz ra es utanna vissza es jo lesz.. tipikus bug ,mindenkinel ez van..
  • hykao #11574
    Változtass meg valamit a grafikai beállítások közül, és jó lesz. (felbontás, képfrissítés, AA és HDR jöhetnek szóba)

    Valószínűleg egy későbbi nV driverben már orvosolva lesz ez a hiba.
  • zolcsibácsi
    #11573
    06703654679
  • Hmuda
    #11572
    Feltétlen add meg a fodrászod telefonszámát.
  • zolcsibácsi
    #11571
    sajna az alt+tab-os megoldás nem segít
    valamennyit javult de még mindig hiányos a grafika
    de azért kössz
  • Dexantreal
    #11570
    Csatlakozom reaper5687-hez, a tengerpartos az nagyon jó!
  • Dexantreal
    #11569
    Jó lett, grat!
  • gduck
    #11568
    Friss infó: "We will have very soon about the Download of Test Drive Unlimited PC..."

    UI: Az első napi DD-sek közül akik kárpótlásként kaptak dobozos terméket, többen küzdenek az aktiválással :( Volt aki a DD-s verzióhoz letöltött pdf fájlt szeretné újra megkapni, mert az általa kapott dobozos verzióban nem volt térkép...

  • Danman
    #11567
    sztem alt-tabbal lépjél ki asztalra, majd vissza, ha akkorse jó, akkor megint alt-tab és vissza..nálam legalábbis ez javította amikro előjött
  • gabi89
    #11566
    alt+tab
  • zolcsibácsi
    #11565
    [IMG]http://www.kepkuldes.com/i/images/T/test drive.JPG[/IMG]
  • zolcsibácsi
    #11564
    http://www.kepkuldes.com/i/view.php?n=test drive.JPG
    ilyenkor mi a baj a játtékkal 2 napig tök jól ment valaki tud segíteni?
    PLS!
  • autoszimulator
    #11563
    PLS-be próbáld meg!
  • Petter Szajmon
    #11562
    Már megoldottam de a m3u lejátszolistát nem ismeri fel.
  • Petter Szajmon
    #11561
    Azt megcsináltam ami a faq ba van de hogy hozom be mert léptetem a rádioállomásokat de az enyém nem jön be.
  • dashed_
    #11560
    akkor vmit elrontasz.. ahogy a faq-ban van leirva ugy kell berakni
  • Petter Szajmon
    #11559
    Valaki elmondaná hogy kell mp3-at berakni a játékba mert ahogy ebbe a leirásba van ugy nem jött össze.
  • vki
    #11558
    Akkor marad a vödör kávé és az F5 nyomogatás

    Amúgy az X-BOX 360 tulajoknak már 3 autó elérhető ingyenesen.
  • autoszimulator
    #11557
    Percenként.
  • Synit HUN
    #11556
    Wááááá! Ez télleg qrva jó! :D:D:D:D
    Pali
    Hallgassátok meg mit mond a Pali! :D