107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • rotator
    #11283
    LINK
  • dashed_
    #11282
    na kivancsi leszek:) amugy linket tudnal adni hol olvastad? gondolom hivatalos forumon ,de vakuljak meg nem talalom
  • rotator
    #11281
    Mi majd megyünk az európai szerverekre, szerintem nem lesz gond, nem hiszem, hogy isp tartomány alapján gyengébb szerverre osztanák a kelet-európaiakat, mint a nyugatiakat. :) Nem fog itt szívni senki se, csak akinek soha semmi nem jó, vagy aki valami ősi konfigon próbálja max detailben futtatni a játékot, holott tudvalevők az igényei.
  • rotator
    #11280
    Konkrétan nem, valami olyan módon, hogy max. 1 hét és megjön mindenkinek, állítólag! :)
  • Soneji
    #11279
    az nekem meg volt. Ferrarim még nem volt, de amit muszáj volt vezetni az nem jött be annyira mint a Murciélago.
  • dashed_
    #11278
    jo hir koszi az nfot:) magyarba hogy jutattjak el ? errol tudsz vmit?
  • Soneji
    #11277
    elgondolkodtató. annyi pénzért egy vadi új játékot eleve megéri megvenni. csak engem az szomorít el, és tart vissza a vásárlástól, hogy ha külföldi játékostársaink rosszul járnak, akkor mi szinte biztosan nagyobbat szívunk még náluk is, ismerve a magyar viszonyokat. ide értve azt is, hogy az online játéknál amerikai serveren nekünk biztosan játszhatatlan lenne, európain még talán, de azt, hogy legyen magyar server hozzá biztosan nem csinálja meg senki. egyébként ez valami eve online szerű lenne nem? egy szigeten lenne mindenki aki játsza a játékot, jól gondolom? ha igen felmerül még az is, hogy nem igazán egy játékot játszanak azok akik teljes drive-aid-et használnak automata váltóval, szemben azokkal, akik kuplungolnak, váltanak és driftelnek poénból.
  • atomboy
    #11276
    A radarosra emlekszem meg a betabol. Elsore sikerult megcsinalnom valamelyik Ferrarival. Nem nehez, csak addigra meg kell szokni az aktualis verdanak az iranyitasat.
  • Soneji
    #11275
    bizony.
    sokkmindennel szenvedtem, még egyet sem írtam be ide. van most is olyan ami a levegőben lóg számomra, csak a verseny neve nem jut eszembe. ezentúl rendszeresen beírom, mert ezt azóta már négyszer megcsináltam. mindig új rekorddal, az első kettő 0. tuningos Lamborghini Murciélagoval volt meg, a második kettő a 3., azaz a maximális tuninggal lett elérve. az autó a harmadikban sérült csak meg, az összes többiben nem volt sérülés("drive-meter"). 178 most a rekord, az elsőre ha jól emlékszem olyan 160 körül volt, tehát akkor még éppen csak megkaptam a negyven lepedőt. ebből egyébként pont kijött a Lamborghini Murciélago tuningja.
  • rotator
    #11274
    Na aki megvette online, az örülhet, 1 héten belül kap dobozosat postán, egy 75%-os kupont az Atari webshopban (asszem júliusig érvényes) és 4 dollár visszatérítést!

    Amúgy hihetetlen, de van, aki még ezután is elégedetlenkedik a hivatalos fórumon!!!
  • Alwares
    #11273
    Az ha recseg a zene amit berakok az lehet hogy a gyengre procim miatt van?
  • TPG
    #11272
    Ezt a radaros küldit én is megtaláltam, de a második radar után eldöntöttem hogy inkább majd máskor kapok tőle agyvérzést. :D Az első kanyart a radarral még csodával határos módon bevettem de a másodiknál úgy repültem be a susnyába az Enzo-val mint a szél. :D Ott rájöttem hogy reménytelen az egész (ugyebár a radar szinte a kanyarban van, szóval vagy fékezek és xar lesz az eredmény vagy nyomom neki de akkor meg repül az autó be a rekettyésbe; mellesleg az Enzo-nak 3. tunning pakkal már nem gyenge fékútja van), majd kísérletezek egyszer egy nyugottabb pillanatomban (a küldi nevéből és az ortopéd pályakialakításból nekem az jön le hogy meg kellene találni azt a pontot a kanyarokban ahhol éppen nem száll le az autó az útról). :)
  • Soneji
    #11271
    igen, néhol azzal tudom földobni magamnak, hogy nem a lehető legjobb autóval megyek. az "E" kategóriát Nissan Z gépjárművel hajtom, pedig tuti Aston Malvinnal könnyebb lenne.
  • rotator
    #11270
    Ez független attól, hogy rajta vagy-e a neten, ez egy bug. Bár eddig csak 1 embertől hallottam, hogy ez így működik, de talán csak ő volt elég türelmes. :)
  • bakvarnyu
    #11269
    bár ilyen lenne a játék de sajna csak uncsi autókázás
  • Soneji
    #11268
    akkor én csak úgy lehetek sirályabb, ha kétszer csinálom meg. vagy háromszor. csak most valahogy nincs erre egy estém se.
  • bertino
    #11267
    nem is olyan hosszu
    csak télleg menet közben készíts be egy kis innivalót, mert egyébként sztem gyerekjáték az összes ilyen futam, ami 42% alatt van (felettieket meg nemtom vannak-e, és ha igen: milyenek)
  • ttyS0
    #11266
    nem gondolnam, mivel laptopon semmi ilyen nincsen
    igaz az egy erosebb config, 1.83-as core duo, 2G ram, go7400 256Mega
  • rotator
    #11265
    Ha minden igaz, akkor valamiért konnektálni próbál az online módhoz. Ha sokáig vársz, egyszer csak visszajön a játék egy hibaüzenettel, hogy nem sikerült neki, utána megy tovább.
  • hiba
    #11264
    gondolom ez az 50 perces futam, mar paran vegigcsinaltak
  • Soneji
    #11263
    kész..... 189 Km egyetlen verseny? van már olyan aki azt végignyomta? igazi állatnak kell lenni a játékhoz.
    a másik meg, most találtam egy radarost a "the threshold of tolerance" nevezetűt, amit tökéletesre tuti nem lehet megcsinálni. megléped, a sebességet csak a kocsit töröd rommá közben, mivel van "drive-meter" is ami számít.
  • ttyS0
    #11262
    nekem van egy olyan problemam, hogy egy p4, 3.2-es 1 Giga ram 6600GT 128mega, es elindul a game, majd egyszercsak lefagy kb 20-30 sec autozas utan. 1024x768 low, no aa
  • hiba
    #11261
    na csak elkurtam
    1280x1024
    2xAA
    HDR
    16xHQ Aniso
  • hiba
    #11260
    na en is beirom amit mindeki: konfig
    x2-3800+
    x1950pro-256
    minden alapon
    a gfx minden fullon (kivetel aa, az csak 1x :) + hdr
    es csodalatos azt hittem sokkal rosszabb lesz de nagyot tevedtem, raadasul hdr+aa ilyet alig lattam eddig pcn :D
  • Sland
    #11259
    #11232

    OFFot azért mellőzni is lehetne egy ilyen szép napon :P
  • Truck Driver001
    #11258
    Az kombájn nemis traktor!:(
    [:D]
  • Sland
    #11257
    Nyugi már ezzel a robogó meg traktor dologgal.
    Van OFF-topic, oda ezeket mind be lehetne linkelni. NE IDE!
  • Soneji
    #11256
    ezt oktatnod kéne!
  • whiskeyman
    #11255
    nekem Radeon 9600 XT 128 MB van...minden rendben fut
  • petee
    #11254
    hi!nálam valami nem kóser,elindítom a játékot, lefutnak a videók aztán a nagy fekete semmi.Nem reagál semmire.nem tudok sehogyse visszatérni a win-re,így csak restart segít.7600GST,93.71-es driverrel.Valaki help?
  • Myster X
    #11253
    jupííííííí végre elindult már csak azt mondjátok meg -> G25 kormányom van be e lehet állítani H váltóra ?:s
  • cenobite
    #11252
    Hát ezen kinyúltam! :D

    Van egyébként kombájn és roller is. Full tuningolható mindkettő!!! Halálfej is van rá!



    (Ezt a fotorealisztikus grafikát az X360 tuningjával értem el. Szóval a kép bizonyíték értékű!)
  • V43 1105
    #11251
    Szóval: Most kezdte el a játékot, a menüben van hang, de amikor elkezdi a játékot és van a repülőtéres bevezető videó, semmi videó, effekt, és hang nincs!
  • hiba
    #11250
    nem volt hang ingame voice+music
    de mar van :)
  • Soneji
    #11249
    én meg azok jelentkezését várom, akik ezt értették!
  • hiba
    #11248
    most kezdtem a gamet a menuben van hang de ahogy kezodik a game semmi zene semmie effekt a kezdo atvezeto kepekbe a repteren mivan ezzel?
  • Sleepy Bone
    #11247
    Hello!

    Nem tudna vki megdobni egy mentéssel mer nincs kedvem elölről kezdeni. Előre is köszi pm me pls
  • Csuhai G
    #11244
    LOOL :DDDDD
  • Soneji
    #11243
    nekem is bugos néha. éppen csak attól van, hogy használok RefreshLock-ot, a játékban pedig be lehet állítani kedvünkre. furcsa, hogy ha ugyanarra a frekvenciára akarja fölülírni az hibát eredményez. egyébként ebben az esetben is az Atari-nál a pont, mivel rengeteg játékból elszeretettel felejtik ki ezt a nem kimondottan fölösleges opciót.
  • gabi89
    #11242
    Átbasztak :D