107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • tmisi
    #11323
    akkor nem tudom :(
  • Joey_The_Man
    #11322
    ilyet láttam már valahol. sztem valamelyik classic store-ban lesz.
  • Joey_The_Man
    #11321
    ki vannak kapcsolva , és a HDR is. ha bármelyiket(AA vagy hdr külön -külön) kapcsolom, akkor rossz lesz... :(
  • Pari
    #11320
    Hi,

    Tudna vki egy linket letoltheto extra autokhoz(fokent G kategorias amcsi muscle cars erdekelne, dodge charger, Thunderbird...stbstb...ha van ilyen egyltalan?
    Masik...regebben olvastam,hogy benne lesz a gameba az AC Cobra(kedvencem a td4 ota), hol a rakban lehet megvenni,mert nem talalom a gameba es mennyi az ara??? a Concept es a Daytona nem erdekel....csak ez!!!
  • tmisi
    #11319
    még jó hogy lecseréltem a 9600-amat én is :)

    Joey_The_Man: ha jól tudom, a HDR és az AA nem szeretik egymást NVIDIA-n, kapcsold ki a szűréseket vagy a HDR-t.
  • Joey_The_Man
    #11318
    Tényleg az miért lehet, ha bekapcsolom a HDR-t.. ilyen össze-vissza krix-krax lesz.. 93.71 -es driverrel van a 7600gt ugye.
  • Joey_The_Man
    #11317
    9600 -al fél giga rammal megnyugtatlak nagyon szaggat. 2 napja még nekem is ilyen konfigom volt egy p4 2.6 -al! most 7600 GT +1 giga ram.. na így már faszán megy. NOAA, de 1440*900, high. szinte sehol nem tapasztaltam akadást. :DDD
  • AdaKiller
    #11316
    ahha, hát én nem véltem felfedezni jobb grafot, viszont a 10 fps-t azt egyből észrevettem , meg a fraps is:). na mind1, hdr off:)))


    thx
  • T1B1
    #11315
    Hali!
    Van egy kis bibi a hanggal!Olyan....nem is tom...szar!Mitől lehet?
    Amúgy maga a játék nagyon jól összerakott de ez a hang nagyon sokat lehúz az élményből!Köszi helló!
  • rotator
    #11314
    Már melyik verzióhoz? Az xboxos is már a 3. patchnél tart, ha jól láttam, bár mondjuk nem is tudtam, hogy már konzolokat is szokás patchelgetni (vagy ezek csak plusz autók?).
  • DJ BP
    #11313
    sokkal jobbnak tűnik vele a graf, a fényekkel ügyesebben játszik :)
  • AdaKiller
    #11312
    ez a hdr effekt mire jó a játékban, mert én csak világosságot véltem felfedezni+ 10 fps csökkenést:)))

    de érdekes mert most cseréltem le a 9600XT-t egy 7600GS-re, és egyből jött a textúrevillódzás... de alt+tab és megjavult...
  • hykao #11311
    Hmm? Ezt miből gondolod?
  • Atika :o)
    #11310
    Hat es akkor ez szivas mert igy nem lesz patch a meglevo jatekhoz :(
  • autoszimulator
    #11309
    Jah vágom
  • rotator
    #11308
    NEM! Csak azok kapják ezeket a bónuszokat, akik azelőtt töltötték le, hogy leszedték volna a linket. Nekik sem peccset lehet majd letölteni utólag, hanem a teljes játékot, ezért is jár a dobozos verzió, mert azért még sok helyen a 3.5 giga hanyatt tudja vágni a havi forgalmat.
  • gduck
    #11307
    Azért mer már nem lehet letölteni :(
  • autoszimulator
    #11306
    Ugyis marad a magyar verzió, ugy vélem :D 1000ft-nyi differencia kibirható, kis idő meg belefér :D

    #11305: Nem tudom mi volt, de tény, hogy hibás cuccot tettek fel oda, és most kicserélték a normálra
  • rekettyes
    #11305
    Na akkor mégiscsak béta ami korábban kijött ?
  • Vlala #11304
    Már nem kell sokat várni
  • autoszimulator
    #11303
    Hát ez hihetetlen.. Esküszöm h nem találom meg hol lehet fizetni és letölteni a játékot...
  • autoszimulator
    #11302
    #11288
  • rekettyes
    #11301
    Miért, van jó verzió is?
  • autoszimulator
    #11300
    Akkor ha én most megveszem neten, én is kapok dobozos verziót, vagy csak azok, akik a rossz verzió elterjedése alatt regeltek és töltöttek?
  • AntiHero
    #11299
    Ez csak annak van aki már régen vette meg aki most veszi annak nincs?
  • AntiHero
    #11298
    YEEHHAAHH!.....Irány vásárolni...APA KEZDŐDIK!
  • Kit--Kat
    #11297
    Hát jah az ezt vedd megek nem....

    De nem 1 GTA-m van és ugyanaz 1:1ben mint az amcsi....
  • rotator
    #11296
    Persze, sarkított, de a külföldi és hazai kiadásokat nem lehet összehasonlítani (nekem is van mindkettőből).
  • Kit--Kat
    #11295
    Érdekes én még nem jártam így, pedig nem 2 van a polcomon...
  • rotator
    #11294
    Mázlista... olcsóbban is kijössz és ráadásul valószínűleg minőségi csomagolásban is kapod, nem ilyen vacak magyar 10 Ft-os dvd-tokban, fénymásolt térképpel.
    :)
  • Macccy
    #11293
    Gyönyörű ez a játék ... és végre - ha nem is törhet - van tétje a száguldásnak! Mindenkinek jó szórakozást!
    Jah és egy képeslap az "otthon maradtaknak"

  • hykao #11292
    Éjszakai mód 2. felvonás
  • B@dsector
    #11291
    végre valami jó hír ezzel kapcsolatban
  • gduck
    #11290
    Persze! A gépeden tárolt profil a Dokumentumok\Test Drive Unlimited mappádban van!
  • Soneji
    #11289
    van valakinek valami ötlete, hogy a profilik adatait hol és hogyan tárolja?
  • dashed_
    #11288
    fejlemeny. ujra le lehet szedni immar a jo verziot annak aki letoltotte a rosszat:) es mindemelett meg kuldik a dobozos valtozatot is. asszem ez igy eleg korrekt,,

    itt megadod a kert adatokat majd leszeded ujra a gamet , es varod kozben a dobozost
  • Vinsanity15
    #11287
    Szasztok Logitech Cordless Rumblepad 2 vel tolom a gamet de sehogy se tom beállitani h rezegjen a gameben?hogy kell?
  • Soneji
    #11286
    neked legyen igazad
  • hykao #11285
    Van 200 km-es verseny is :) Amúgy én szerencsére már túlvagyok az összes sebességmérős, AI-k elleni, illetve időmérő versenyen. Már csak a stoppos, modelles, autó és csomag leszállítós küldikből van vissza egy-kettő.

    Egy hét alatt simán megérkezhet házhoz mindenkinek a játék akár amerikából is pl. DHL-lel. Nekem tavaly pl. 3 nap alatt érkezett meg Brazília alsó csücskéből egy kisvárosból a cucc DHL-lel, amit megrendeltem.
  • dashed_
    #11284
    koszonom