107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SD456
    #11677
    Hy!

    Véletlenül nem nevezted át a Dokumentumok-ban lévő profil neved? Nekem akkor volt ilyen. Nézd meg hátha segít!

    Bye!
  • trackmaniac
    #11676
    Már a pro szinten voltam, amikor ki kellett lépnem a játékból. Amikor újra el akartam indítani, nem olvasta a mentésemet. Erre gondoltam...
  • AdaKiller
    #11675
    jaja:))) annyit ütköztem, meg kilöktek, hogy az nem igaz:)))
  • LeonSilver
    #11674
    off

    Vazze az a kép a profilodban nagyon ottvan ... :D :D :D

    on
  • bertino
    #11673
    jön szembe, vagy elmegy melletted és villogsz rá, majd entert nyomsz :)
  • atomboy
    #11672
    Onlineben van AI jatekos? Offlineben lehetseges.
  • InfiniteReality
    #11671
    Rátenyerelsz az enterre amikor egy AI jön Veled szemben és Rádvillog a reflektorával.
  • hykao #11670
    AI-t kihívni? Ez nekem új, azt, hogy lehet?

    (...látom azért nem csak tinik járnak a topikba...:D)
  • B@dsector
    #11669
    sehol, majd idővel lesz.. RUF :P
  • Skyline
    #11668
    Skacok hun van ebbe a porse?:)
  • M@TriX
    #11667
    akkor nem lett túl jó az átlagsebességed... ;)
  • gduck
    #11666
    A letöltős verzió a fizetésnél jelenleg ezt írja ki:

    "We're Sorry.
    You have encountered a product restriction problem. One or more of the items you've selected has been excluded from being purchased in your region.

    If you still wish to purchase this item, please contact the software manufacturer to obtain purchase details."
  • atomboy
    #11665
    Milyen mentes?
  • vki
    #11664
    Nembaj. Akkor várunk. Úgyis buli lesz, utána meg szesz. Részegen még úgysem rendeltem game-t.
  • trackmaniac
    #11663
    Szóval így néz ki, amikor indul a game:
    [IMG][/IMG]

    Találkozott már valaki ilyennel?
  • wander01
    #11662
    ezek mind szép jo játékok voltak :) A garázsban a polcon ott figyel 2 régi XT kökemény 16 szinü EGA monitorokkal, genius egerekkel-bill-el darabjában 2x20mega vinyoval :DD ezek a játékok mind rajtuk vannak és mindegyik tökéletesen müködik :D csak be kell dugni és indul a DOS a Norton commanderrel, tele vannak ilyen régi játékokkal. az egyiket fel akarom ajánlani a sztech muzeumnak majd ha lesz egy kis affinitásom hozzá :)
  • gduck
    #11661
    Mára igérték hogy visszarakják :) (Ez késő délután/estét jelent)
  • trackmaniac
    #11659
    Segítsetek! Miért nem tudom elérni a mentésemet? Játék indításnál szürke a Continue Game. Mit lehet ilyenkor tenni?
  • AdaKiller
    #11657
    kicsit mintha a kapkodás jeleit venném észre az atari-nál. kiadják a játékot félig béta verzióba, hogy majd patch révén jön a javítás...
    kocsik hiányoznak, amit majd patch révén aktiválni kell...
    aztán a letölthető verzió hibás, amit majd javítanak


    remélem az eredeti cd-key-ekkel nem lesz gond...
  • vki
    #11656
    Azt leszámítva, hogy ez előrendelés, plusz csak az USA-ban jó, egészen használható lenne. :(

    Az a verzió lett volna jó, hogy bankkártya, kifizet, és azonnal tölt. Csak a hibás kiadás miatt azt visszavonták.
  • Tomy Lee
    #11655
    Megrendeltem,nem bírtam magammal:)
    Kiváncsi vagyok rá!Remélem rendben van a game.
  • SötétBarom
    #11654
    Nekem 5000-re van belőve, de ha mondjuk egy TT-t verek el a gallardommal, akkor jóval kevesebbet kapok csak.
  • AdaKiller
    #11653
    vettem egy saleen-t, és gondoltam, úgyis szokni kell az írányítását. hát nem semmi, szinte csak 6.-ba szabad menni, mert kipörgeti a kereket mint állat:). de szerencsére kiválasztottam azt a 190 km körüli versenyt, amit 50 perc alatt sikerült is megcsinálmom...

    kezem már majd le szakadt a végére, szemeim is már nehezen bírták a folyamatos 300-400 km/h-s tempót :)
  • InfiniteReality
    #11652
    Játék menüjében OPTIONS/GAME SETTINGS/STAKE menüben meg kell adni mekkora összeget teszel fel a versenyre. Ha vesztesz, ennyit vesztesz, ha nyers, ezt az összeget kapod. Ezután érdemes kihívogatni az AI játékosokat:)
  • Synit HUN
    #11651
    1. Lehet eredetivel (és itt felhívnám a figyelmedet a FAQ-ra)
    2. Vhol az options menüben ezt be tudod állítani max 10.000-ig
  • Synit HUN
    #11650
    Fent van!
    Itten.
  • Gollo
    #11649
    Azt akarom kérdezni Interneten lehet nyomni és ha lehet akkor hogy mert még nem jöttem rá!!
    És erre a kérdésem még mindig nemkaptam választ!(Bár lehet szarul fogalmazok)

    Mikor kihivok szabad kóborlásba egy riválist bejön a térkép kiválasztom a célt!És akkor hogy kell beállitani hogy mennyibe fogadjunk mert ha nyerek kapok 0$-t ha veszítek akkor veszitek 0$-t!Na tehát hogy kell beállitani hogy meekkora összegbe fogadjunk????
  • vki
    #11648
    Vháááááááááá!

    Mikor tolják már fel a netre :(
  • AntiHero
    #11647
    OFFICIAL GUMBALL CLUB

    Ilyenbe gondolkozok én is csak motorokkal:)
  • Cápafogxy
    #11646
    Megkatam, köszönöm.
  • SD456
    #11645
    Hy!

    Elküldtem a mentést!

    Bye!
  • Cápafogxy
    #11644
    Azt tudom hoyg hol vannak a szalonok mind3 motort csak nincs még engedélyezve, ezért kéne a mentés.
  • LeonSilver
    #11643
    A HT1080Z-t kihagytad papu :)
    Tudod ez volt az ugynevezett "iskolagép" beépített magnyitofónnyal meg monitorral.Azt tudtátok, hogy a Primo-t egy TSZ gyártotta és a tápot külön 8500 forintért kelett megvenni??Ez akkor kb. 1.5 - 2 havi fizu volt.VAgy több...
  • gduck
    #11642
    OFF: Nem csoda :) A Test drive nagyon nagy szám volt C64-en ;) Kb akkora mint most a Test Drive Unlimited PC-n :D
  • DJ BP
    #11641
    fél óra alatt simán fel lehet kutatni a szalonokat...
  • Cápafogxy
    #11640
    Valaki nem tudna adni mailbe (capafogxy(kukac)gmail.com) vagy valahogy egy olyan mentést adni ahol már lehet motorozni?
  • Synit HUN
    #11639
    Hykao bazzeg :) Megnézegettem ezt az oldalt. Hááát... Kész is lettem. Ennyi szép emléket egyszerre régen láttam.
    Bocs az offért.
  • Synit HUN
    #11638
    Attya ég! Csak megnéztem a képeket és beugrott a C64 táp szaga amikor már orák óta égette a port. Bazzeg...
  • tibiszabo
    #11637
    Halli!
    nem tudjátok lesz hozzá magyarositás???
  • SD456
    #11636
    Hy all!

    Senki nem tudja hogy lehet kikapcsolni az árnyékot? Már azokat az INI fájl-okat betettem de nem sokkal lett jobb. Remélem tud valaki segíteni.

    Előre is köszönöm!