107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • vki
    #11935
    Hát nem a legjobban.

    Mellesleg énis kipróbáltam ezt a fals cím + proxy dogot, és nagyon faszán megy, pontosabban jön lefele.
  • Bagoly81
    #11934
    kibirok nyolcnapot, de ha a a kiadott játék semivelsem lesz különbb akkor minek várjak..
  • bacow
    #11933
    hello kiprobálta már valaki vista alatt hogy hogy fut a játék?
  • rotator
    #11932
    Hát most már kb. 8 napot kibírsz, nem? :)
  • Bagoly81
    #11931
    hy nemtudjátok mi fog megváltozni a béta és kiadott játék között? mert lassan mindenki végig viszi a játékot, én meg arra várok hogy kiadják. szoval érdemes várni még vagy szedjem le énis ha tudom!?
  • ffxi
    #11930
    HELP!!!
    Telepítésnél ezt írja ki:
  • reaper5687
    #11929
    Azért van egyvalami amit hiányolok a jatéktól, igaz nem olyan fontos, de adna neki még egy kis plusszt ha lehetne benne indexelni. Pl amikor az autópályán megyek a belső sávban végig lehetne büntetni , és ha még erre ki is mászna mindenki onnan az lenne aztán az igazi. Nem úgy hogy kb 50-nel valaki bennt tökölődik egy teherautóval, aztán meg véletlenül sem menne le
  • Sland
    #11928
    Ez fincsinek hangzik :P

    Akkor ami a FAQ-ban van link azt nem kell átíri?
  • DJ BP
    #11923
    baszki, 1 óra alatt bejártad volna, ahelyett hogy itt kínlódsz...
  • reaper5687
    #11921
    Hát a kezdő küldiket kell megcsinálni, aztán elindulni nyugatra az első vassal, majd egy autó leszállítós, aztán én mindíg vettem egy z06-ot, és ahogy mentem körbe a szigeten az útba eső leszállítósokat is megcsináltam, így jól haladtam, majd z06 kituningol, és innen már tényleg csak kb 40 perc
  • wander01
    #11916
    nem tudod használni másnak a mentését.
  • léri16
    #11914
    azért nem fogok venni ujj gépet mert ez a gamma nem megy el és kül is majd nemsokára beujjitok egy ps3-al!!
  • wander01
    #11913
    nekem van egy MSI 7600GS-em, AGP-s, egyszer volt gépben, 3 év garral, decemberi, 26 000-ért odaadom ha érdekel :)
  • wander01
    #11912
    ehh. pont ps-en akarod játszani, mikor ennek a játéknak az egyik legnagyobb előnye a durván jóképűség? :)))
  • rotator
    #11911
    Mielőtt megveszed, ügyelj rá, hogy a tápod elbírja-e...
  • Soneji
    #11909
    azért az még kevés lesz
  • gduck
    #11908
    Küldetés végrehajtva :D A Closed/Open béta után újra Online vagyok a szigeten ;)
  • Soneji
    #11907
    "lécci". még ha szépen kérnéd. egyébként meg el kéne olvasni amiket írtam, meg oda kéne figyelni a dolgokra amiket mondtam és már motorozhatnál is, relatíve kevés autózásért cserébe.
  • reaper5687
    #11906
    0%os helyzetből kb 1 óra alatt el lehet jutni oda, hogy motorod legyen
  • hykao #11905
    Frissítettem az éjszakai módot. Kicsit állítgattam a HDR féle beállításokon, mert az eredetiben túl világos volt az éjszaka HDR használatakor. Újabb frissítés akkor várható, ha a készítő srác megkapja a HDR kártyáját.
    Egyébként ezzel a móddal nemcsak sötétség is lesz a játékban (mikor lemegy a nap), hanem a nap a valóságnak megfelelően keleten kel és nyugaton nyugszik. (eredetileg a játékban csak lemegy a horizontig, majd ugyanazon a ponton elkezd feljönni - persze éjszakai sötétség nélkül)

    Link a FAQ-ban. A modkészítő srác topikja pedig itt: KATT
  • léri16
    #11904
    jó de én már nagyon motoroznék benne !!kiváncsi vagyok mijen!!
  • Soneji
    #11903
    bizony. ki kell érdemelni.
  • léri16
    #11902
    nem azért én pc-n nem akarok vele konkrétan játszani csak egy kicsit motorozni kijön ps-re akkor majd tolok vele rendesen!!nagyon tetszik amugy a gamma!!szal valaki dobjon meg egy mentéssel lécci!!!
  • Sland
    #11901
    Látszik hogy hétvége van... :(
  • hykao #11900
    Nem kell kibogarászni semmit! Magyarul leírtam itt, hogy mit kell csinálni, az angol nyelvű linkelt topikban pedig csak az útvonalat kell megnézni, amihez nem kell nyelvtudás...
  • hykao #11899
    Ne szórakozzatok már bazz. Ez a játék a hosszú autókázásokról és motorozásokról (is) szól. Ha ilyen türelmetlen vagy, hogy nem vagy képes végigautókázni a szalonokat, akkor ez nem a te játékod.
  • léri16
    #11898
    már nagyon motoroznék benne de igyy nem tudok!!:(:(
  • léri16
    #11897
    jó de egyszerübb ha valaki elküldi a mentését!
  • hykao #11896
    Amelyik DDR3 ramos, de a 6200-at élből felejtsd el. De mondom, 7600GT alatt nem érdemes szerintem új kártyát venni, feltéve, hogy új játékokkal akarsz játszani...
  • Hassan B
    #11895
    Csak a gyengébbek kedvéért:
    Mind1ik autószalonba elkocsikázol(ez néha elég fárasztó ugyanis akár 30 mérföldre is lehet...)
    Utána be fog engedni motor szalonba is.
  • léri16
    #11894
    nem tudná valaki elküldeni mailba a mentését amibe már van motor is??!!
  • Soneji
    #11893
    szopkták?
  • hykao #11892
    FAQ -> gyengébbik térkép
  • Gollo
    #11891
    Na jó ez nem megy nekem!!!!!!Ebből semmit nem tudtam kiszedni!Na mind1 talán majd rájövük hogy mit kell csinálni de azért kössz!
  • DJ BP
    #11890
    menj be minden autószalonba 1x, ez a lényeg, ahová nem teleportál, el kell autózni, ennyi, mert ott még nem jártál úton se, azért nem teleportál
  • Soneji
    #11889
    NVidia GF NX7600GS 256MB AGP MSI videókártya 29 500 Ft
    ofkorsz. ezek közül
  • bazza
    #11888
    Van vmi lista a kocsikról szépen összeszedve? Be kéne újítanom egy "C" verdát.
  • bpeti72
    #11887
    hali Nemtudjátok németeknél megjelent már? jövőhéten megyek ki és hogy keressem e egyáltalán.
  • Gollo
    #11886
    Nemazért de a átékra azt is szpokták mondani hogy gém-.- XD
  • Gollo
    #11885
    XD