107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • OLIII
    #11804
    De egyébként kiváncsi lennék neked hogy megy ?
    üdv Oliii
  • OLIII
    #11803
    Igen jogos, a pontot lefelejtettem, kijelentés volt.
  • CinCeBerg
    #11802
    Hi All!

    Köszi az előző kérdésemre a választ srácok...
    Előallnék egy újabbal, azokhoz szól, akik a DigitalDownload verzióba ruháztak be... Ennek a mocsoknak "TDU_PC_v100_DR-MASTER.part5" része mindig félig jön le csak, azaz utoljára úgy nézett ki a DigitalDownload letöltőben, hogy végig ment, de semmi nem változott, ugyanúgy 252MB 512MB helyett. Nincs valakinek valami ötlete hogy lehetne ezt kicselezni? Vagy valami egyéb megoldás?

    ThanX
  • Sleepy Bone
    #11801
    Hello!
    Elszállt a mentésem és nem naon akarom újrakezdeni van vkienk oan mentése amibe a millioner's challange már megvan??
    Köszi e-mail: [email protected]
  • Soneji
    #11799
    csak mondja, hogy azon megy
  • Soneji
    #11798
    csináltam csak nem tudom hova föltenni. ha csinálsz nekem valami megbízható ingyeneset azt megköszönöm és csinálok még jópárat. jó üzlet nem?
  • fery02
    #11797
    Kérdés?
  • autoszimulator
    #11796
    Köszi a válaszokat!

    Az 1-16 az könnyen javítható, mert egy TXT-t kell csak szerkeszteni, annak a tartalma kerül be a dobozba!
    Méretet lecsökkentettem 780x210-re, sajnos a sok infó miatt kisebbre nemnagyon tudom, de ahogy néztem, a mostani is 200fölötti lenne, a szövegekkel együtt. Amit kért hykao azokat ráírom. A banner közepére egy videót gondoltam betenni, de azt még ki kell próbálnom, hogy minőség/méret arányban hogy sikerül betenni... Túl nagy SWF-et nem akarok, mert nem mindenki dolgozzik szélessávval.
    Szimmetriára majd odafigyelek :) Majd holnap mutatom a reloaded verziót :)
  • OLIII
    #11795
    6600 GT PCI-E 128mb 1024*768 Low aa off, HDR off, ezen megy
  • Truck Driver001
    #11794
    8800GTX.
    Egypk nem komolyan írtam..
  • gabi89
    #11793
    Na azért egy minimumot írhatunk nyugodtan mert ha beírjuk,hogy 7900 az kicsit túlzás.Ennyi erővel 8880GTS mert csak azon fut 4xAA+HDR meg maxon minden....
  • Truck Driver001
    #11792
    Inkább 7900.
  • [HUN]FaTaL
    #11791
    5700? felejtsd el:D elindul rajta diavetítésnek jó:) inkább 6600
  • AdaKiller
    #11790
    meg nem 95xx hanem 9800 és talán 5700 de ez nem bizt.
  • gduck
    #11789
    Szerintem az 1-16 is javításra szorul, mert tuti hogy jövő héten a három napban nem fog kijönni...
  • hykao #11788
    Légyszi olyan 780x160 képpont körül legyen a mérete, és ha lehetséges, azokat a szövegeket is, amik most a bannerkép alatt vannak valahogy varázsold már bele!

    UPDATE: szal azokat amik még nincsenek benne: MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • DJ Skyline
    #11787
    2 dolod:
    1. a warez kérdések sor legyen 1 sorban a GYÍK sorával
    2. valami tényleg kéne középre, így túl üres

    amúgy jó lesz!
  • wander01
    #11786
    fasza, dobj rá egy nagy lambo-t és király lesz :D
  • gduck
    #11785
    Nem rossz, de egy autót is rávarázsolhatnál még :)
  • Sleepy Bone
    #11784
    nekem bejön sztem vmi autós dolog káéne halávnyan a közepére felirattal a közepén... de nem tom igazából
  • autoszimulator
    #11783
    Unatkoztam kicsit meg suli miatt gyakorolnom kell majd a Flasht is, s ezért összedobtam egy kis banner-tervezetet. Itt meg lehet nézni, ez még csak kezdetleges, animáció se nagyon van rajta, a közepére is kellene majd valami, de ha valakinek van valami ötlete az priviben szívesen fogadom :)
  • wander01
    #11782
    állitolag az lesz talán patch-ben de nem biztos. mondjuk én is kiprobálnám :)
  • dzsagon
    #11781
    Igen visszavonom az állításom, most néztem meg. Nos ez rendben van. Most már csak a dinamikus időjárás és napszakváltozás hiányzik.:) Szeretnék esőben csúszkálni.
  • OLIII
    #11780
    ezt sajnos rohadtul meg kell cáfoljam, megáltam az autópálya mellett kb egy negyed órára, és ugyan úgy suhogtak el az autók motorok, úgyhogy semmi gáz...
  • The Protector
    #11779
    Valaki adna nekem egy kedvcsináló képsorozatot a játékban levő ford mustangokról mert ez a kedvenc autóm.
  • wander01
    #11778
    ez egyébként teljesen logikus...
  • [HUN]FaTaL
    #11777
    hehe épp akartam írni de megelőztél:)
  • hykao #11776
    De válaszoltak! Kiderült, hogy OFFLINE módban lehet AI-kat kihívni, ONLINE profillal nem. Ez utóbbi esetben a többi online emberkét lehet kihívni.
  • hykao #11775
    A WR2-ben valós forgalom van. Olyannyira, hogy a Snyder féle forgalom addon berakása után már hihetetlen dugók tudnak kialakulni egy-egy kereszteződésnél.
  • hykao #11774
    Alapból nem megy, driverből kell beállítani.
  • gduck
    #11773
    Ha jól emlékszem, a térképen bezúmolva "folyamatos" volt a forgalom ;) No meg a repcsik is repkednek :) Szal egész szépen megoldották a folyamatos közlekedés illúzióját :D
  • wander01
    #11772
    szted milyen gép kéne ahhoz ha játékostol függetlenül mindig fix autotömeg mozogna az egész szigeten akár scriptelve? :DDD még a deep blue is áramkörszakadást kapna :))
  • Pepsi Twist
    #11768
    ez logikus...
  • dzsagon
    #11766
    Kár hogy a forgalom nem valódi. Csak akkor generálódik, mikor mozogsz a kocsiddal. Kipróbáltam, hogy félre álltam egy percre és kb 20-30 mp után már nem volt semmi mozgás az utakon.
  • Pepsi Twist
    #11765
    ja Wander: Ja, én is úgy szoktam én csak a irányítást szoktam megnézni majd akkor a többit ha valami nem teccik :) (be is baszna ha azt kérdeznék hogy hol a gázpedál de ha engem kérdeznek akkor sztem a középső)
  • wander01
    #11764
    teflon, idefigyelj, ha valakinek nincs annyi esze hogy az options-ben (ami nincs is tulbonyolitva) szétnézzen hogy wtf, hol lehet a stake vagy a metric measures, akkor annak tökmindegy milyen faq-ot csináltok. amugy pedig csak az AMATŐRÖK kezdenek ugy neki egy uj játéknak hogy nem nyálazzák végig az options-t. nekem speciel mindig az az elsö hogy megnézem a graf-ot, controls-t, stb stb. mi olyan nehéz abban? még szerencse hogy azt nem kérdezik meg hogy melyik a gázpedál az asztal alatt...
  • Soneji
    #11763
    a "tag" én volnék?
  • Soneji
    #11762
    mindegy. úgy se lettünk volna képesek együttműködni. inzultálsz itt kollektíve és személyesen, és nem lustaságból nem bővíted, hanem azért, mert akkor nem lehetne itt lekezelő, paraszt hangnemben kioktatni másokat.
    én meg egy saját magától elszállt idióta vagyok aki csak hülyeségeket kérdez, és nem hajlandó semmire. nincs mit hozzáfűzni.
  • Pepsi Twist
    #11761
    na vissza tértem :) a kis utazásomból :D nah ennyi az offból no térjünk a lényegre, valójában igaza van a tagnak... (mondjuk az is igaz hogy nem kell programozói hogy megkeresse az optionsba...) nah mindeggy meg az is igaz hogy vissza olvashatna... Szóval szerintem mindeki "bűnös" Na nekem ez a véleményem :) nem lehet igazságot tenni mert úgy vitatkoztok mint valami óvodások
  • V43 1105
    #11760
    Van benne igazság!