107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sleepy Bone
    #11844
    nekem i8s működött egészen eddig... csak most bexart tegnap este már kilépni se tudtam rendesen... és nem tom h mit csáljak... vki nem tud megdobniu egy mentéssel?
  • Gollo
    #11843
    Eggyik haveroomnak is ez a baja nemtudom miért mért van ez!De nekem müködik:)!
  • Sleepy Bone
    #11842
    MÉg mindig nem műk9dik :(
    azt csálja h amikor a kocsival akarok menni akkor behozza a test drive feliratot és csak úgy tok kilépni h feladatkezelő folyamat leállítása...
  • hykao #11841
    Fórum főoldal -> bal felső sarok -> saját galéria
  • Soneji
    #11840
    a Jessy-féle szállítós feladat egy Kawasaki Ninja.
  • Sleepy Bone
    #11839
    kösziu
  • rotator
    #11838
    Hehehe, a SeVeN M úgy tűnik, hogy szabadságon lesz jövő héten (nem fog üzemelni a technikai segélyvonaluk), szóval ez már tényleg csak 2 hét múlva lesz...
  • rotator
    #11837
    Sajnos ez igen valószínű, pedig végre lett volna időm nyomatni ezerrel. :(
  • léri16
    #11836
    hali!!valaki meg tudna dobni ojan mentéssel ahol már tudok menni motorral??!!!mert nagyon kellene kiváncsi vagyok!amugy meg majd ps en akarom végigtolni de mivel még nem jött ki ezért addig bohóckodom vele kicsit pc-n!!
  • Pepsi Twist
    #11835
    Azért nem tölt be mert nem tom nekem is ez van, ujra índítom a gépet és a graf-ot pedig minden a legalsó értékre, akkor nekem betölt utána meg fölrakom a grafot vissza és kész
  • Soneji
    #11834
    én inkább proxyserver-rel próbálkoznék
  • gduck
    #11833
    Hát sajna marad a dobozos verzió :(

    Fiktív címmel is ezt írja ki (ZIP code, stb... összepasszolnak):
    "We're Sorry.
    You have encountered a product restriction problem. One or more of the items you've selected has been excluded from being purchased in your region.

    If you still wish to purchase this item, please contact the software manufacturer to obtain purchase details.
    "
  • vki
    #11832
    Nagyon jó. Akkor mindegy, ha megveszem a dobozos verziót. Lehet, hogy az hamarabb meglesz. :(
  • Djemba
    #11831
    külföldön már megjelent pc-re???
  • gduck
    #11830
    A hivatalos álláspont:
    "We are looking into doing international Digital Downloads at a later date. The main reason we cannot support it at this moment, among many other reasons, is that the current software has to be upgraded to only allow for Digital Downloads and not Box Product to be international. We did do a test of the system this past week but it has revealed a few flaws in that area that we are looking to fix very soon.

    Anyways at this point I am going to sleep as it has been a very long day so goodnight and enjoy the game!

    Regards,
    Mattlab
    __________________
    Mattlab
    Atari, Inc.
    Digital Downloads and E-Commerce, Atari Online Entertainment "
  • vki
    #11829
    De hogy lehetnek ilyen f*******ók? Kicsi a szerverük, vagy mi?
    Valaki nempróbálkozott még fiktív címmel?
  • Soneji
    #11828
    hát, hogy itt mindenki ilyen kurva okos!
  • gduck
    #11827
    Hali!

    Minek az e-mail cím? Letölteni nem lehet csak USA-ból (azt írták ez egyenlőre így is marad)! Remélem a 19.-i héten kis hazánkba is megérkezik a játék :)

    Lehet Én vagyok a hülye: ahelyett hogy játszanék warez Online (béta profilom jó hozzá :D ) Csak belenéztem a warez verzióba, amit még aznap leszedtem és várom a megjelenést...
  • vki
    #11826
    Aki anno fizetett a letöltésért az tudtommal kapott valami linket a jóhoz, vagy path-hez, és küldik neki a dobozost. Szal lehet, hogy Ők jártak a legjobban. Nem tudja valaki véletlenül az Atari e-mail címét? :D
  • DJ BP
    #11825
    mivel nem jelent meg, ha meg fizettél volna letöltésért, ennél sokkal mérgesebb lennél :DD

    Mi az hogy nem releváns? Ha warezolsz, semmi jogod fikázni a készítőket, ingyen játszol vele, akkor mit reklamálsz? Ha adok egy csontot a kutyámnak, nem kérdezem meg, hogy ízlett-e
  • Sleepy Bone
    #11824
    mi van akkor ha nem tölt be a játék amikor a házból ki akarok lépni??? :S
  • Soneji
    #11823
    igen "Ő" rohadjon meg. jelen problémámnál, melynek kapcsán kívánom, hogy eróziónak legyen kitéve az említett társulat, nem releváns, hogy warez-e vagy sem. mellesleg miért gondolod, hogy warezolok? a kézikönyv írja, hogy hogyan kell?
  • Soneji
    #11822
    motort akkor vehetsz ha be tudsz menni a motorboltokba. gondoltad volna? oda meg akkor enged, ha már voltál az ÖSSZES autószalonban.
  • heringer
    #11821
    Hy!valaki nem tudja mikor vehetek már motort 25% nál járok!!
    plsss irjon v ki!
  • DJ BP
    #11820
    ő rohadjon meg, miközben warezolsz? No Comment
  • Soneji
    #11819
    mert rohadjon meg az atari azért!
  • gduck
    #11818
    Sztem be se kell lépni a játékba! Minek szétcseszni a játékot????


    UI: Bocsi de harapós hangulatban vagyok :(
  • Soneji
    #11817
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    mit kell átnevezni, hogy ne legyen forgalom?
  • AdaKiller
    #11816
    hivatalos readme-ben, és a hiv. honlapon ez van


    persze, hogy amit leírnak az általában eltér mind2 irányban...
  • gduck
    #11815
    Újra megvehető a játék a Digital Download-on keresztül! A bökkenő: csak az USA-ból működik!
  • Soneji
    #11814
    ja az a nagy kép flod? emlékszem.
  • Szabi1991
    #11813
    #11430

    #11393
  • Szabi1991
    #11812
    én is mustang fan vok , tettem egy pár képet, "olvass vissza" :)
  • Soneji
    #11811
    két millám van "vazee!"
  • Soneji
    #11810
    na és azt hogyan kell?
  • hykao #11809
    Nyomd fel ide az SG-re a saját galériádba! Megbízható, mert onnan csak te törölheted! :)
  • vki
    #11808
    Pontos FPS értéket nemtok mondani, de XP SP2 alatt 1280*1024-ben, 72Hz-en, minden egyéb beállítást mellőzve (se élsimítás, se HDR, se semmi) elég játszható. Sacc/kb 25-27 FPS. De még nem mértem le. Majd a full-t.
  • OLIII
    #11807
    *velem
  • OLIII
    #11806
    Akkor azt megoszthatod veled banatodban, hogy neked hogy fut a 6600 GT n? :D
  • vki
    #11805
    F***a! Most jöttem haza, se alkohol, se TDU. Mi jöhet még?