107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #13797
    Nekem is megjött!(Hykao által)
    Az lenne a kérdésem akkor az online reget majd a játékba elég lesz csak megadni vagy külön mennyek fell a gamespyoldalra is?
  • bronco
    #13796
    Miért kéne eladnod? Csak csinálj meg néhány, sok pénzt hozó rövid versenyt újra néhányszor a pénzért.
    Enzo vagy McLaren? Mindkettő!!!! lol

    McLarennel nem szállíthatsz csomagokat/stoppost/csajszit.
  • Béla9248
    #13795
    németből van!
  • Tomy Lee
    #13794
    Ha Mc-Larent veszek akkor mi lesz a helyzet a stoppos küldikkel?
    1 személyes a gép nem?
  • Tomy Lee
    #13793
    Most vagyok rajta éppen 1 Enzo megvételén de ahoz el kell adnom Lambo-mat 3-as tuning-al.Hát még nem tudom mert ott az a Mc-Laren 1 milláért.
    Szerinted Enzo avagy Mc-Laren?
  • Soneji
    #13792
    hol vetted meg?
  • Béla9248
    #13791
    Vki tudna segíteni?! Megvettem a gamet felraktam megy is csak hangja nincs! PLS HELP!!!
  • robotnyk
    #13790
    felkerestem végre a forza tunert, és megkínáltam egy 3as kittel az enzot - omg! gyilkos, félelmetes. mikor az alapból kifogy a szusz, ez akkor vált 6dikba, eszméletlen :D
  • Soneji
    #13789
    vajon?
  • robotnyk
    #13788
    persze, ezért lesz majd ez is a jó öreg műanyag dvd tokban. már bánom, hogy nem száltam rá hykaora a fémdobozos változatért :C
  • Me0w
    #13787
    Elarulod hogy mentel motorral minusz 18 milliard kilometert? :D
  • Soneji
    #13786
    én tudok olvasni, te meg írjál.
  • Soneji
    #13785
    érezd magad kisegítve.
  • InfiniteReality
    #13784
    SevenM-et felhívtam. Szokásos blabla szöveg. Egyébként valszeg csak holnaptól lehet megvenni. Mert ma küldik ki az 576-ba meg a CD Galaxisba. De csak délután.
  • bertino
    #13783
    jah
    megvan
    ezekszerint nekem régebbi, megprobálom beszerezni a legujabbat, kösz!
    és bocs
  • bertino
    #13782
    olvass vissza
  • Soneji
    #13781
    na, de jól elbaltáztam. de már így marad.
    mi a kérdés?
  • Soneji
    #13780

  • bertino
    #13779
    ?
  • Soneji
    #13778
    külön figyelmedbe ajánlom az aranysárga alapon a sok nullát.
    az egy dolog, hogy a hosszúakat nem bírom, mert nincs hozzájuk türelmem. csalni meg nem fogok mert nincs értelme, mivel könnyen lehet sok pénzt szerezni
    mellesleg csalással ennél sokkal több pénz lenne ott. olyannyira, hogy azt nem lehetne tagadni.

    úgy ennyi.
  • InfiniteReality
    #13777
    Tegnap aztmondta a SevenM, h még dobozolni kell stb. LOL, akkor ők simán csak a DVD-ket kapják? Karc nemrulez.

    Mindenesetre aztmondták, h ma délutánra az 576-okban meg a CD galaxisokban elvileg ottlesz a játék.
  • XuChi
    #13776
    Hát bizom benne nagyon hogy ma este mikor besétálok a Saturn-ba, vagy 576-ba, akkor ott fog viribelni a tdu hogy VEGYÉL MEEEG!!!
  • Soneji
    #13775
    "IJ" te. meg "gyk", meg "csíttel".

    Bucsher kedvéért ráadhattam volna valamit a babára, csak a fene se gondolta volna, hogy ilyen hamar sikerül.
    csak mellesleg: miért nem bírjátok magatokat érthetően kifejezni? szwsz, tj, dmz és lsd.
  • bertino
    #13774
    mondjad csak, hogyan is lehet fraps-al kiíratni az FPS-t, ha azzal mentek képet a játékból ?
    marhára érdekelne és szted lehet :))
  • Soneji
    #13773
    ne
  • robotnyk
    #13772
    csíttel gyűjtöd a pénzt, ez lehet folyománya annak, hogy nem élvezed a hosszabb versenyeket. gyk, "minek menjek 20 percet/1 órát, mikor 2 kattintásból 10szer annyit becsítelek?"
    vagy esetleg nem vagy elég autóbuzi a játékhoz, ez esetben IJ.
  • kaposi1
    #13771

    "Tájékoztatlak, hogy a hivatalos megjelenés március 20."
    EZ olvasható a seVeN M hivatalos honlapján.[#taps
    Merjünk hinni nekik?
  • Soneji
    #13770
    az még hagyján, de kesztyű nélkül motorozok!
  • bertino
    #13769
    látom mindneki sóvárog a játék után, eljött a nagy nap
    ha vki nézte már valamelyik bolt polcain, írja be a tapasztalatokat... du. én is megnézem media mark-ban
  • rotator
    #13768
    SeVeN M megerősítette, hogy ma van a hivatalos megjelenés dátuma.
  • bucsher
    #13767
    ebben a kombinéban vezetsz? :)
  • XuChi
    #13766
    Reméljük hogy erre való tekintettel este az 576-ban már ott fog figyelni a játék. Arra vagyok kiváncsi hogy mit mondanak ha mégsem.

    Synit HUN: Ja ma van 20.-a. Tegnap kicsit más idötérben lehetem.
  • kaposi1
    #13765
    Ráadásul ma van a szülinapom és ez lett volna az "ajándékom.
  • Synit HUN
    #13764
    Nah ma van itt a 20.-a. :)
  • XuChi
    #13763
    Reménykedjünk benne hogy ma már megjelenik ez a fos mert már unom hogy nem tartják a megjelenéseket.
  • InfiniteReality
    #13762
    Stage 3 TVR Sagaris szvsz az egyik legjobb C-s verda. A másik a gallardo spyder. De a TVR jobban gyorsul.
  • Soneji
    #13761
    túl vagyok életem első hosszabb versenyén. de unalmas volt.

    a vicces az, hogy ennél sokkal jobbra is meg lehet csinálni, csak kedvem az nincs.
    a TVR mennyire jó a kategóriájában? ez az egyetlen "C" típusú járművem, és gyanúsan könnyen mennek vele a kihívások, úgyhogy én a legjobbak közé saccolom.
  • Soneji
    #13760

    igen, a Gallardo tényleg "nem jó!"
  • Soneji
    #13759
    a "drive" szót viszont nem használjuk a motorozásra, illetve kicsit mesterkélten hat. ez volt a mondandóm lényege, még szerencse, hogy sikerült megérteni.
  • Soneji
    #13758
    igen az rohadtul irritáló