107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • dashed_
    #13757
    faq/terkep
  • Tomy Lee
    #13756
    Paint shop-ot sem találok.1-et sem.
  • Tomy Lee
    #13755
    Nem látok a map-omon Forza Tunert ahol olasz verdákat lehetne tuningolni.
    Merre van?Nekem csak 3 tuningműhelyt jelöl de ez nincs közte:(
  • Kit--Kat
    #13754
    Jogos!
  • wander01
    #13753
    ámen
  • autoszimulator
    #13752
    ERhh előbb vmi srác emgpróbált voice-n beszélni hát nemnagyon sikerült vagy vmi érdekes nemzetiségű lehetett
    De nagyon sokan vannak online, lehet hülyülni :)
  • hykao #13751
    Szoktam. Csak online vagyok a játékban! Ja, és, hogy milyen néven??? Hát ugyanazon, amin már több, mint 20 éve számítógépes berkekben mindenhol-mindenkor - amin itt az SG-n is vagyok...

    Az őrületbe kerget a sok nick - sokan ezernyit használnak...mást e-mailhez, mást msn-hez, mást fórumozáshoz és megint mást online játékokban...stb...stb...miért jó ez kérdem én??? (...és akkor most a naponta változó idiótábbnál-idiótább msn nevekről nem is beszélek...)
  • Tomy Lee
    #13750
    hykao,te szoktál online lenni?Nem futunk 1× össze.Milyen néven vagy?
  • hykao #13749
    Ez hülyeség. Szerintem elég jó dolog a játékban, hogy ha úgy tartja kedvem motorozom, ha meg amúgy, akkor autókázom... :)
    Mellesleg a RIDE szó az angolban használatos az autókázásra is, nem csak a motorozásra (és a lovaglásra - amiből eredetileg is jött) - sőt talán elsősorban inkább autókázásra használják...
  • hykao #13748
    Valószínűleg valami ilyesmi miatt - mert a Test Drive 7 az már gáz lett volna, illetve a 3 rész óta eléggé ellaposodott a sorozat, de ezzel az új résszel most sikerült visszaszerezniük a régi nagy név dicsőségét...
  • gduck
    #13747
    Mivel a versenyek keveset fizetnek muszály volt munkát vállalnom ITT :D Nagy előny, hogy a bázison parkolhatok a lambómmal
  • Tomy Lee
    #13746
    Tényleg,pontosan miért kapta az Unlimited(korlátlan)címet?
    A free-ride miatt vajon?
  • Soneji
    #13745
    éppen ezt mondom. ez Test DRIVE nem Test RIDE. ékes példája annak, hogy egy autóverseny maradjon az autóknál, a motorverseny meg a motoroknál
  • Soneji
    #13744
    az viszont kifejezetten hatásos ahogyan kopog meg zörög a versenyautó amikor az erdőben kolbászolok vele.
  • Tomy Lee
    #13743
    Miért kellene bele ilyen dolgok?Ez Test Drive játék ami sosem volt híres ilyen járművekről.
  • Soneji
    #13742
    ilyen alapon inkább terepjáró kéne bele. a sziget túlnyomó részén nincs megfelelő infrastruktúra ahhoz, hogy a rendelkezésre álló járművekkel bejárható legyen. továbbá busz, teherautó, motorcsónak, repülő és helikopter.
  • Tomy Lee
    #13741
    Ez lennék én Kawa-val:)
    Kép
  • Soneji
    #13740
    nem értem mit nem értesz. ha nincs motor az kevesebb munkaóra, korábbi megjelenés.
  • Tomy Lee
    #13739
    Bizony!Online majd látjátok milyen motorversenyek vannak.Tegnap 4-en összegyültünk kis mókára mocikkal.Szuper volt!
  • Truck Driver001
    #13738
    A motorok is legalább annyira kellenek bele,mint az autók.Ígyjó ez.
  • Tomy Lee
    #13737
    Szerintem jó,hogy beletettek motorokat én élvezem!
    Korábban?Nem inkább később adták volna ki?
  • Soneji
    #13736
    igen. ha úgy vesszük az egész motorozás egy hatalmas bug. sokat nyertünk volna vele ha nem erőltetik, és helyette bugmentesítenek, vagy korábban adják ki.
    és ami még parább: a Lamborghini Murciélago Coupeben, ami kormányváltós automata, van kuplung.
  • Tomy Lee
    #13735
    Sorry,nem olvastam vissza pár hsz-t és írja tényleg,hogy nem automata váltós a gépe.sry
  • Soneji
    #13734
    olvasd el légyszíves, hogy mihez szólsz hozzá.
  • fery02
    #13733
    Az végülis biztos :) Pl nálam is gyakori, hogy szétesik a kép, de van egy jó megoldásom rá szerencsére. Csak azért zavar, mert szeretem nézni, mikor az emberem előre leteszi a kezét a váltóra, és várja, hogy váltsak, és így meg nem tudom élvezni ezt a dolgot :)
  • Soneji
    #13732
    attól függ, hogy hogyan vetted.
  • Tomy Lee
    #13731
    Nem lehet,hogy véletlenül valami A classos vassal mész ami kormányváltós?
    Milyen a verda amit vezetsz?Ha az akkor persze,hogy kormányon van a keze mert ott vált
  • rcpapa
    #13730
    Sziasztok!!Telepítettem a test drive unlimited játékot de nem indul el, azt írj, hogy lejárt az idő a dvd érvényesítéséhez!!!!!Mit kell csinállni??????
  • Me0w
    #13729
    Ez legyen a legnagyobb bug a jatekban :) Van ennel sokkal kemenyebb is ;)
  • fery02
    #13728
    Tudom, hogy beírtam, de nem jött értelmes válasz, ugyanis nem automata váltósak, ugyanúgy én váltok sebességet, csak közben a csá keze a kormányon marad végig. Lehet hogy bug? :)
  • MaskimXul
    #13727
    Raktál hozzá drivert gyártó oldaláról, legfrisebbet?
  • Szabi1991
    #13726
    neked legalább megy...
    nekem el se indul kormánnyal..
  • MaskimXul
    #13725
    Én pont ma vettem egy logi driving force ex-et, a cucc maga teljesen jó, 12k volt aquaban, van rajta egy rakat gomb, masszív felfogatású, jó a fogása, nem izzasztó anyagú, de egy kicsit túl műanyag, és hangos a motorja. Ja és persze kábeldzsungel a köbön.

    A sors iróniája, hogy tduhoz vettem, és ez az egyetlen game, amit a kormány levisz 40-50 fpsről 10-15 re. Kipróbálom majd a pendriveos trükköt, hátha.
  • Pepsi Twist
    #13724
    a másik tápigba már irtad és válaszoltak, hogy azok autómata váltósak (lehet nem te írtad)
  • fery02
    #13723
    Hogy valami értelmeset is írjak: legutóbb vettem 2 autót, és azt vettem észre, hogy ezeknél belsőnézetben váltásnál a csávó keze ugyanúgy a kormányon marad, mintha nem is váltana. És nem kormányváltósak, mielőtt ezt megkérdezné valaki :), ugyanis, egy 1000 éves Pontiac Firebird nemhiszem, hogy kormányváltós lenne, meg a C kategóriás Merci kabrió sem, bár ez utóbbit nemtudom pontosan.
  • Tomy Lee
    #13722
    Nehogy azt vedd már meg(tapadókorongos és nyekergős).Logitech terméket kell vásárolni neked pl a force ex-es megfelelő lenne tuti.
    9000 ft-ért kormányt ne már:)
  • 3P
    #13721
    Lassan abba kellene hagyni az offolást... :-/
  • Truck Driver001
    #13720

    Jogos!;)
  • fery02
    #13719
    Kabát is ja, ezt elfelejtettem írni :D Vagy ha már itt tartunk, akkor ha motorral mész, csak az élményért, még akkoris, ha otthon nincs versenymotorod, veszel egy 50000 Ft-os bukósisakot, és abban tolod. Ja, kormányt is elfelejtettem írni, mondjuk az emlegetett Logitech G25 asszem megfelel, meg állítólag ilyenek is vannak már (már megint :)), hangulatfények a háttérben, amik halványan olyan színekkel világítanak, amilyenek a perpillanat a képen jellemzőek, bár az már túl luxus lenne. Mind1, csak ráértem, azért írtam ezt a sok marhaságot, nemtom mennyire tartozik Off témába, ha teljesen akkor bocsi :D
  • Pepsi Twist
    #13718
    ez mennyibe van? 1 milka? (olcsóbban kijössz hogyha veszel egy autót)