970
  • JohnnySmith
    #328
    Nem rossz kis info hegyek :)
  • JohnnySmith
    #327
    Más nem kell...... van neted? Akkor keress!
  • df
    #326
    ja és a 2 cds változathoz lehetőleg
  • df
    #325
    Valaki feliratot plssss a bferenczi87kukacaxelero.hu ra!
    Előre is köszönöm
  • DJ Skyline
    #324
    wikipedia-s leírás! ki milyen autót vezet (pontos típus,szín,stb),meg egyébb infók
  • Lt.Balu
    #323
    Modellmaker köcce a számcímet:)

    A filmben szereplő autókról készült pár bemutató a neten,és van köztük egy 5ös golf is.ezt miért nem láttam a filmben?:)
  • JohnnySmith
    #322
    Hát jah ;)
  • JohnnySmith
    #321
    Semmi extra Csocso.... a végén benne van nagyjából 1-2 mondattal. De esküszöm felüdülés, és tulkép jópofa :)
  • CSOCSO
    #320
    szerepel benne????
    eppen akartam irni hogy tegnap a tv bemutatoban vin dieselt belevagtak a trailerbe... dehat en ugy tudtam hogy csak uj szereplok vannak a filmben...
    en meg tokre ki voltam akadva hogy loal miert vagtak bele a dizel gyereket?
  • streeter
    #319
    NEm véletlen hívták cowboynak a kis sárgák :D Nem csodálom, hogy annyi kocsi kellett a forgatáshoz elég szépen törték őket. De ahoz képest hogy középiskolás a 'srác' kinézett vagy 25 nek :D Nem az a tipikus 18 éves feje volt.
  • modellmaker
    #318
    lol :D még jó hogy nem néztem meg D:
  • JohnnySmith
    #317
    Engem a story zavar a "hello középiskolás vagyok" imidzsel....szal az azért lehetne komolyabb. Úgy egyébként tény az hogy semmivel sem rosszabb az előző F&F-oknál, még akkor sem hogy hiányoznak a "szátárok".

    Ja igen és még egy számomra idegesítő dolog a főszereplő iszonyat texasi tájszólása....kurvára zavar:)
  • streeter
    #316
    Megnéztem a filmet. Vin Disel jó sokat szerepel benne :D Amúfy szerintem ez jobban sikerült mint az előző kettő FnF. Az tetszett amikor a végén a Mustangal driftelt a srác. Remélem lesz Tokyo Drifting 2 is amibe Vin Disel is megcsillogtathatja drift tudását :D
  • JohnnySmith
    #315
    Ohh valaki figyel is :)
  • modellmaker
    #314
    JohnnySmith #166 - N.E.R.D - Rockstar (jason nevins rmx) megy a tréler alatt :)
  • Lt.Balu
    #313
    Haho srácok 1 kérdés!

    A trailer alatt megy egy zene..." this is the..." szöveg szerint:)
    Tudja valaki,h miez?:)
    Köszi

    Amugy a film nézhető:)
  • Speedbreaker
    #312
    akár csak az SA topikban lennénk
  • acsati
    #311
    én is tv-n néztem mozisat és kifejezetten tetszett. jobb minöség mint pl egy magyar mozis film. nekem igy is nagyon bejött a film
  • DJ Skyline
    #310
    azért mondond ezt,mert gondolom a minősége nem egy DVD minőség....tehát ha 640*480-as felbontást bír max,akkor nem hiszem,hogy akkora élvezetet tud nyújtani,mintha mondjuk a DVD minőségűt kiteszed képernyőméretre,vagy az otthoni TV-n nézed...tehát azt akartam mondani,hogy a szar minőség sokat ront az élvezeten!
  • bertino
    #309
    ok, akkor viszlát
  • dragoniam
    #308
    Tom h mi a fórum és már nemke a pass mert van 1 jó müdödő torrentem
    És Meglepő h mien lett a film! HÁT nem vmi jó megbántam h leszedtem!
  • Speedbreaker
    #307
    Ja pont azt néztem. Szerintem azt sem tudja mi az a fórum :D (de te sem vagy vmi régi :P)

    back to topik PLÍZ
  • Barney Tech
    #306
    Ez ujrekk te jó ég 2 napja reggelt.
  • Speedbreaker
    #305
  • Barney Tech
    #304
    Ne cseszd már szép a topikot.
  • Victor1103
    #303
    Hi!Azt tudom hogy van egy passwordos szar verzió de a bratyónak kellene a film oszt nem tudna valaki egy működő torrenttel megdobni??Előre is kössz
  • bertino
    #302
    néha annyira szeretnék moderátori jogot
    (komolyan)
    aztán rájövök, hogy nem sokáig huznám, mert engem is kiraknának érzelmeim féktelensége miatt
  • dragoniam
    #301
    The Fast and the Furious Tokyo Drift!!!!!!!!!HELP ME! KITUD MOZGÓ KÉPET CSIN MINT AMI KINNVAN EZ A TOKYO DRIFTES?AZ IRJON A [email protected] ra és a password helpppp
  • xandr00
    #299
    asszem ,h az fake cucc,mer 2-3 nappal a premier előtt kint volt
  • dragoniam
    #298
    Mi a Tokyo Drift.TELECINE.XviD-PUKKA[WWW.VIDEOCODECSPOT.COM].rar nak a passwordja?HEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPP! NEM EZ: www.videocodecspot.com
    SEGITSETEK! www.dragonheart.atw.hu - weblapom
  • Szabi1991
    #297
    sok info és videó, az ősszes fontosabb autóról ami a filmbe volt:)
    itt
  • DJ Skyline
    #296
    egy kis infó az egyik filmben szereplő autóról
  • xandr00
    #295
    a hangot milyen progival lehet átrakni más filmre?
  • DJ Skyline
    #294
    jó játék hogyan lehetne normálisan lefordítani magyarra!:D
    mert egyenlőre a "The fast and the furious" jelentése nem az,hogy halálos iramban! furious = dühös,mérges,tomboló,stb (szotar.sztaki.hu :) )
    de magyarul meg hülyén hangzik az,hogy "A gyors és a dühös" max úgy,hogy "Gyorsan és tombolva: Tókiói' drift" de ez sem cseng jól!:\
    de a tókiói hajsza az eléggé
    na mind1,ezzel nem tudunk mit csinálni!
  • Speedbreaker
    #293
    Iramban halálos ütközős dráma

    (ennek semmi köze sincs hozzá )
  • acsati
    #292
    ja az se rossz :D
  • Szabi1991
    #291
    vagy Sean vezetési stilusábol kiindulva :
    Halálos Iramban : Tokyo Roncsderbi
  • modellmaker
    #290
    jah.. ez kellett volna :D
  • acsati
    #289
    halálos iramu csusztatás tokyoban
  • modellmaker
    #288
    loool :D