970
  • DJ RX7
    #1
    fotók
  • asfa
    #2
    ez kajak az?nagyon birtam az első kettőt!
  • DJ Skyline
    #3

    nem néz ki rosszul a narancs rx7-es:D
  • bertino
    #4
    véletlenül nem 3 fast 3 furious ?

    ehh
  • DJ RX7
    #5
    de.
  • gnar killer
    #6
    zsír (:
  • schrank
    #7
    az a lényeg hogy amerikai film és nem japán kocsik vannak benne ez mindent elárul az amerikai gépekről na persze lehet hogy csak a japán autók "olcsósága" miatt divat ez a tuningbuziskodás de a lényeg sehol egy viper corvette
  • DJ RX7
    #8
    sztem majd lesz..
  • sweech
    #9
    kocsik jók, a film nem
  • SLICK
    #10
    jó kis gépek lesznek benne... már várom -.-
  • bertino
    #11
    +fav
  • JohnnySmith
    #12
    Na akkor pontosítsunk picit.
    The Fast and the Furious: Tokyo Drift a címe.
    Justin Lin rendezi (noname (számomra) nem sok jót láttam róla)
    Főszerep Lucas Black (Jarhead ben lehetett látni. Daniel Booko (noname). Brandon Brendel (szintén noname).
    Hááát itt a Film adatlapja, nem sok jót ígérek... Reméljük tévedek.
  • ngcsnet
    #13
    u
  • Csacsi
    #14
    Nem arról volt szó, hogy Vin Diesel visszajön?
  • Kou
    #15
    Sajnos nem lesz az igazi :(
  • mucsácsó
    #16
    de tuti 3 Fast? :DDDD elég alter....To Fast to forius 3 lenne az ideális :D
  • asfa
    #17
    ezt igy nem lehet megitélni majd nézzétek meg aztán mondjatok véleményt szvsz és se mondok semmitt meg kell előbb nézni!
  • bertino
    #18
    annak bizony tudnék örülni első részbeli alakítása miatt!
  • JohnnySmith
    #19
    The Fast and the Furious: Tokyo Drift Bár ez is elég szarúl hangzik...
  • DJ RX7
    #20
    akkor valaki át tudná nevezi?pls
    egy modarátor van a közelben?
  • Gunner
    #21
    Vin Diesel megy Hitman-nek
  • JohnnySmith
    #22
    Írtam moderator topikba :)
  • DJ RX7
    #23
    thx.
  • JohnnySmith
    #24
    Nekem mondjuk a kocsikon kívűl talán még a filmzenéje tetszett. Mind a 2 részenek megvoltam elégedve a zenei részével. Azt valahogy egész jól eltalálták. Tehát gondolom a zenével csak nem lesz gond:)))
  • schrank
    #25
    mit vártál robert de nero -t meg julia roberts-et egy ilyen gagyi filmbe mint ez a halálos szarság nem csoda hogy nem akar visszajönni a vindízel nnna a vindízel is egy ...
  • DJ RX7
    #27
    sztem a film nagy része a driftről fog szólni.
  • Daniel
    #28
    hát ugykéne hogy:
    Halálos Iramban
    Halálosabb Iramban
    és a harmadik meg:
    MÉG HALÁLOSABB IRAMBAN és télleg ugyvolt hogy a szöszi elmegy de vin diesel megint lesz benne..
  • JohnnySmith
    #29
    1értelmű hogy nem, de ne a színészeken spóruljunk....De tulképp mind1 is végülis nem a színészek fogják a vállukon vinni a film "sikerét" vagy bukását :))
  • XenonIceX #30
    a csávó a szállítóbol sokkal jobban hasonlit hitmanre mint Vin persze ez off
  • Web mester
    #31
    Alig várom!
  • schrank
    #32
    na most akkor melyik legyen
  • Sland
    #33
    ehh
  • DJ RX7
    #34
    amelynek nagyöbb ször vön az orrába.
  • schrank
    #35
    hááát amennyiben a nagyobb orrüregben nagyobb szőr terem állítás igaz vinszent viszi a pálmát
  • bertino
    #36
  • CSOCSO
    #37
    mindenkeppen vinszent... a szallitonak tulsagosan oltonyos udvarias feje van
  • CSOCSO
    #38
    olyan james bondos:D mig a vinszentnek xxx es:D
  • qper
    #39
    Nanemá!

    Meg mernék rá esküdni, hogy anno' Flösser János Statham-ról mintázta Hitman karakterét mikor kitalálta a magát a játékot. Döbbenetes a hasonlóság.

    Valamelyik magyar újságba meg is kérdezték tőle hogy mit szól ahhoz hoyg Diesel lett az általa kitalált karakter megszemélyesítője, nagyon diplomatikusan válaszolt, de érződött egy baromi nagyfokú csalódottság a hangjában a választás miatt.

    A másik: egy bérgyilkosról az embernek nem egy kétajtós emberszabású gorilla jut az eszébe (én legalábbis ezt veszem le Dieselből első blikkre). Én Diesel-re egyetlen szerepet tudnék kiszabni, mégpedig az ő karakterének megformálását:



    Ő Hypós Feri, a Fradi "B" közép szektorának a vezéralakja. Na a mi Ferencünk és Diesel között már tényleg fel lehet fedezni nagyon sok hasonlóságot. Egyébként még a hangjuk is tökugyanolyan.
  • PiR8
    #40
    Tokyo Drift. Hááát, amennyiben valóban a Dift-re, vagyis a csúszásra helyezik a hangsúlyt, úgy szerintem nem ilyen kerekek kellenek a gépre. Vettem fel a Discoveryből pár hete ilyen ismeretterjesztő filmecskét. Abban mutatták be a tokiói driftelőket. A lényege az, hogy brutálszéles, csontra lekoptatott gumikat akasztanak a felnire, mely 1-1.5 hüvelykkel nagyobb (!!!), ezáltal picit lötyög rajta a gumi. Az R-tényező pedig úgy számolódik, hogy felni +3-3.5 hüvelyk. Valljuk be, nagyon kevés, de ahhoz pont elég, hogy 4-6 ezres fordulaton úgy ússzon az autó csontszáraz aszfalton, mintha jégen lenne. A hátsó futóművek pedig úgy vannak belőve, hogy egy kicsit kifelé forduljanak, kb 1-5 fokot. Az első kerekek vékonyabbak és a gumiréteg is vastagabb, mivel vezető szerepe van.
    Na ilyen gumikat pl nem láttam ezeken a verdákon :) Egyébiránt a tokiói fazonoknak ez az életcéljuk: nappal meloznak, összeszedik a pénzt a heti gumira, amit negyedáron vesznek, ahol tudnak. Éjszaka pedig csúszkálnak 100-170km/h tempóval. Szédítő!
  • qper
    #41
    hogy ne offoljak:


    Az első kafa kis film volt, de a másodiknak én már nem éreztem akkora szükségét.

    Jó luvnyák játszottak benne, oszt' annyi. Ja, meg a kocsik is szépek voltak.