970
  • Alien1024
    #368
    én leszetem a feliratot de sok helyen ki hagy pedig magában a feliratban bene van és mikor vin disel el beszél a végén akkor meg nncs a felirat ban sem
  • bertino
    #367
    akkor olvass vissza és nőjön be a fejed lágya, ha magadtol nem veszed észre
  • atenza
    #366
    El akartam dönteni vhogy a kérdést h. fejezzük be ezt mert nem tesz jót a topicnak, de ő csak továábra is írta a hülyeségeit. Ebből hogy jön az le nektek h. pro vagyok?? Egyáltalán nem igaz...
  • Darukezelő
    #365
    Nem a játékban kell pro drivernek lenni,lehetsz ott Schumacher,ha a valóságban lefullasztod a motort!
  • atenza
    #364
    Ki kezdte a hülyeségek beírását?? Télleg fejezzük be..
  • JohnnySmith
    #363
    Az a jó hogy ti jól szórakoztok...
    Az OST hez annyit hogy van google lehet keresni...bár elég nehéz végcím nélkül mint mondtam...(én nem találtam)

    OFF:
    LFS ben tényleg lehet egérrel jobb időt menni...sőt joyal is :)
  • bertino
    #362
    nem esett le mennyire reklámozod magad meg az állítólagos vezetési tudásod ? :)
    mondjuk felőlem nyomhatod, engem nem zavar, ráérünk -.-
    szétoffoltuk így is a fél topicot
  • atenza
    #361
    Te jó ég, ilyen emberek is vannak..hát akkor ezzel hiába versenyeznénk, esélytelen...
  • bertino
    #360
    engem aztán marhára érdekel mivel menték :)
  • atenza
    #359
    Igen azzal, ennyire ismered a játékot? Egérrel menték a WR csúcsot is...
  • bertino
    #358
    egérrel
    ez teccik!!! :DDDDD

    jauvan öcsém, tegyél magadba egy kis Unicumot, hogy jobban nézzél ki...
  • atenza
    #357
    Nehezen, lol...egérrel ugyanolyan időket lehet menni...erről ennyit...sőt még billel is körönként max 0.3 másodpercel vagy lassabb, de nem hinném h. ez döntene... amúgy hol volt ez 50?
  • bertino
    #356
    na látod, én is ezt mondom, hogy nem érdekelsz, de attol még, hogy 50x beirod, nem oldódik meg a problémád, ennyi

    LFShez pedig nincs kormányom, anélkül pedig az gamma nehezen játszható, sajnálom
  • atenza
    #355
    aztaa...megtanította neked anyuci meg apuci?? Azt nem tanították meg h. ha nem a témával foglalkozol akkor inkább ne is írj?? Fejezzük ezt be mert vmi gecire nem érdekelsz... Ekkora szád van, mutasd meg mit tudsz, pl: LFS XFG?? "let's race"
  • bertino
    #354
    legalább 1 nap hűűű meg haaa

    közöm ? nem ismered a fórum fogalmát ? olyan hely, ahol mindenki kinyilváníthatja véleményét, rémlik ? vagy ezt se tanították meg ?
  • atenza
    #353
    Mér zavar bazmeg!??? Legalább történik is vmi ebben a fórumban... És ez volt a 2. h. kérdeztem, az első óta pedig eltelt már legalább 1 nap, bárki megtudhatta azóta.. Amúgy meg közöd?
  • JohnnySmith
    #352
    Jaaa nem azért :)) én sem :) Csak ez pont megmaradt a fejembe hogy touran :)
  • bertino
    #351
    jóvammán, jusson már el addig a kib@szott pöttöm agyadig, hogyha 100x beirod, nem fogják HAMARABB MEGTUDNI BAZZE

    omfg ^^
  • atenza
    #350
    ...a címe*
  • atenza
    #349
    Nagyon kellene annak a számnak! Lécci segítsetek!! (#332)
  • matyi08
    #348
    Na itt van
  • matyi08
    #347
    már van felirat a hosszupuska.freewe.hu-n
  • zoolee
    #346
    Ez szentség törés.
    Egy ilyen jó vardába egy ilyen vacak motort.
  • matyi08
    #345
    nekem a maveneshez kéne.
  • #344
    #329
  • atenza
    #343
    Sejtet vmit Vin Diesel szereplése a film végén? Folytatásra gondolok v. vmi ilyesmire, vagy egyszerűen megvillogtatták és ennyi?
    Tényleg vki rájött már esetleg h. ki annak a számnak az előadója?
  • matyi08
    #342
    na nincs senkinek felirata?
  • acsati
    #341
  • matyi08
    #340
    egyszer nem írtam oda, hogy pls, és máris kötekedik valaki... :D
  • acsati
    #339
    akkor meg leszel verve
  • Speedbreaker
    #338
    Mert ha nem? : )
  • matyi08
    #337
    ha valakinek megvan a felirat a maveneshez, az gyorsan írja be!
  • atenza
    #336
    Nem vagyok nagy volkswagen fan, az autó nem jön be nekem, szal ezt bocsásd meg nekem :) Azért köszi
  • wesker24
    #335
    alig várjuk !!!!!
  • JohnnySmith
    #334
    Big THX :)
  • JohnnySmith
    #333
    Passz.... az a baj hogy nincs meg a stáblista és az ott feltüntetett soundtrack-ek. Szal így nehéz.
    Egyébként az a zöld "suzuki" egy zöld volkswagen touran :)
  • atenza
    #332
    Vki meg tudná mondani h. mi annak számnak a címe, ami akkor megy, amikor a kis zöld asszem suzukival kiállnak a garázsból?? Mert meghalgattam a honlapon a soundtracket de nincs közötte...
  • #331
    Estére az is meglesz.Lehet hamarabb is.
  • JohnnySmith
    #330
    Jó meg minden de kár érte hogy a legszarabb verzióhoz van, nem pedig az xvid-es maVen féléhez :( Mondjuk csak időzítési probléma semmi egyéb.
  • #329
    www.hosszupuska.freeweb.hu

    Itt van felirat!