970
  • Szabi1991
    #408
    lehet én vaok béna , de akkor se találom ,ott is csak spanyol van!
  • bertino
    #407
    fast and the furious
  • Szabi1991
    #406
    Keresési találatok: "tokyo drift"
    Ilyen bejegyzés nem található az adatbázisban... :(
  • Szabi1991
    #405
    és mit írjak a keresőbe hogy találjon is vmit ??
  • bertino
    #404
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    agyonerőltetett fostalicska film, a sávszélt nem éri meg, max az driftelős jeleneteket megéri megnézni, a fele nem számítógép, ez pozitívum, más semmi
  • Zadeus
    #403
    http://www.freeweb.hu/hosszupuska/
  • Zadeus
    #402
    van
  • Szabi1991
    #401
    (egy hétig nem voltam othon)
    visszaolvastam.. de nem találtam "értelmes" választ !
    Na szoval , az xvid MaVen verzióhoz időzitett felírat van ?
    [ IGEN ? vagy NEM ? ha igen esetleg le is lehet tőlteni? mert a felíratok.hu-n nem találtam )
  • SiteDisagner
    #400
    #397...
  • olarafaell
    #399
    Mivan????????
  • JohnnySmith
    #398
    Kössz más nem kéne kössz....
  • olarafaell
    #397
    Kössz de én vmi ingyenes oldalra gondoltam.
    Ha van légyszi azt.
    Kössz
  • SiteDisagner
    #396
    mvn-tfatftdnfo??? (ilyen fileokba van szedve)
  • wesker24
    #395
    az xvid maven-es verzió szerintem nagyon jó minőség én azt néztem meg !!!!!
  • SiteDisagner
    #394
    Talán itt... de fene tudja...
  • olarafaell
    #393
    Hello
    Nem tudja vki hogy honnan tudom letölteni a filmnek egy viszonylag normális verzióját???
    Köszi
  • DJ Skyline
    #392
    és akkor is röhögnél,ha belédcspódna? ugye nem:))
  • SiteDisagner
    #391
    Az hagyjan, de ha más ártatlan családapába csapódnak az már nem olyan vicces...
  • ZsirosKenyer
    #390
    legalább van kin röhögni.. Annyira vicces táblának csapódni látni a kis vin dieseleket ;D
  • SiteDisagner
    #389
    Az príma, csak sok a és inkább baleset lesz belöle mint skill...
  • ZsirosKenyer
    #388
    sztem az a feeling hogy a film vége után mindenki padlóval indul a parkolóból, pár gyökér meg is próbál driftelni, iylenkor én is feltekerem a zenét és vadabb vagyok
    hehe
  • ZsirosKenyer
    #387
    tisztában vagyok, de úgy tudtam hogy eddig csak CAM verzió jött ki..
    elnézést a tájékozatlanságomért
  • JohnnySmith
    #386
    Olvassál már vissza bazz...
  • Rey Mysterio
    #385
    Nem tudja vki hogy a Halálos Iramban 3-hoz magyar felirat letölthető vhonnan?(avi-hoz)
  • zoolee
    #384
    Kössz.
  • JohnnySmith
    #383
    ?? Google vagy valamelyik magyar mozi portál? De vigyázz nehogy elfáradj a kattintásban :)
    júli 27
  • zoolee
    #382
    TLG.
    Benutató mikor lesz ???
  • SiteDisagner
    #381
    Mert mozi után megnezem ujbol az autós jeleneteket, vagy csak ujbol és ujbol megnezem. Ennyi. A Halálosabb Iramban 2 nekem nagyonnagyonnagyon tetszett, végtelenszer meg is néztem.
  • amdrula
    #380
    Miért, különben? :D
  • SiteDisagner
    #379
    nem kell kiirnom, hogy tv-n nézzem, kábelen athuzom, azt kész... bááár sztem nem fogok ezzel a megoldással élni utólag belegondolva.. facabb hawerokkal moziba beülve végigizgulni. Persze ha lesz DVDRiP verzsön magyarul, azt mindenképp megkaparintom
  • Sland
    #378
    ha kiírod dvdre és megnézed tvn akkor nagyon jó a minősége
  • SiteDisagner
    #377
    Egy-két hét (vagy elöfordult hogy nap), és lesz tökéletes felirat... Amugy ami a neten szaladgál verzió, az mennyire élvezhető? Vagy lessem meg moziba, bársonyszékben inkább?
  • Sland
    #376
    Akkor már csak a feliratok.hu -s srácokban lehet bízni vagy "M" -ben.
  • matyi08
    #375
    nincs sztem, mert a hosszupuskás a szarabb minőségű videó feliratából lett csinálva, csak át lett időzítve. pont azok a részek nincsenek lefordítva, amiben beszélnek. persze a go, meg a let's race, meg ilyenek le vannak fordítva, amit mindenki ért...
  • Sland
    #374
    jah sorry már látom előttem is feltették ezt a kérdést és persze le lett ugatva az illető.

    Zsiroskenyér: Te milyen kamerásról beszélsz? Tisztában vagy a TS fogalmával? :o
  • Sland
    #373
    Van már normális felirat valahol?

    Ez a hosszupuskás egy rakat sz@r. Van hogy több percre sincs szöveg, és tök gyér a fordítás...
  • JohnnySmith
    #372
    Moziban is megnézem természetesen...Ritkán van olyan hogy letöltök egy mozi premier előtti filmet és utánna nem nézem meg. Ritkán de sajnos van....
  • amdrula
    #371
    Most néztem meg, unatkoztam és már kiváncsi voltam a filmre, pedig dvdripre vártam.
    Mind1, nem volt annyira rossz minőség, meg a hang is jó volt, teljesen érthető volt mit mondanak.

    A film maga jobb, mint amire számítottam.
  • bertino
    #370
    warezre jelentkezek
  • ZsirosKenyer
    #369
    mit vársz egy szar kamerás verzióhoz készült felirattól?

    könyörgöm vki jelezzen vissza aki van annyira igényes rajtam kívűl hogy megvárja a SCREENER,vagy a DVDRIP változatot, vagy megnézi moziban!