46641
  • Hyder
    #2409
    valaki erre valamit?

    nem tudom manuálisan sem hozzáadni a nyomtatót elérési út szerint
  • dashed_
    #2408
    - The new side panel color shown in previous screenshots. See below...
    - New Paint, as we saw in previous screenshots. See below...
    - HomeGroup gets a new icon. See below...
    - IE8 updated to RC1
    - Faster search in startmenu, instant.
    - General higher stability in OS
    - New animations throughout Windows Explorer
    - Desktop Gadget Gallery is the new name for Sidebar. It gets a slightly refreshed icon! See below...

    naggyabol ennyi
  • nimfas
    #2407
    Ez kezdésnek jó..... de ez egy félmegoldás azt ugye te is belátod? :-)
    Hibernate-ba nyomom a gépet onnan azért sokkal gyorsabban "feléled" mintha mindig boot-olnia kéne.
  • nandorb
    #2406
    shut down,modban kapcsold ki ne a nyilacskan
  • nimfas
    #2405
    újabb gebasz támadt....
    a nod32 probléma megoldótott.... :-)

    Most olyat csinál, hogy ha sleep vagy hiber. módban kapcsolom ki a gépet este... akkor éjjel vmikor bekapcsol automatán a qrva gép !!! Kissé nehéz így aludni.... hol lehet ezt állítani, vagy kikapcsolni?? Senki mással nem fordult ilyen elő? Ez már a 2. éjszaka volt :-S


    Válaszokat és megoldást előre is köszi!

    Üdv.
    G.
  • nandorb
    #2404
    meg nincs kint a 7025-os verzio
  • zgmzgm
    #2403
    torrent-ről hivatalosan nem lesz - 7022 biztosan nem lesz hivatalos
  • skateout
    #2402
    Jah amugy meg a link mükszik, de az oldal vmiért nem engedi hogy leszedjem, szokásos "túl sok letöltő" duma megy, legalábbis a Free User részlegben.
  • skateout
    #2401
    És ezt honnan szedted le?
    Hivatalos oldal vagy torrent?
  • zgmzgm
    #2400
    Mivel csak ma raktam fel - nem sok látható változást vettem észre. Talán azt h határozottabban stabilabb az Internet Explorer 8. És ami nagyon fontos h javítva van a WMP-nél az mp3 -as hiba.
  • Sunaszaft
    #2399
    Miben különbözik? Láthtólag gondolom semmiben. Egy rövid tesztet szívessen olvasnék bár én a Beta1-et használom.
  • zgmzgm
    #2398
    nekem a 7022 van fent és eddig minden ok (pl. már az IE RC 1 -es változat) - /ez build a 7022 090115-1850/ de már létezik a /W7 build 7034 09022-1920/
  • Sunaszaft
    #2397
    Build 7022??? Torrent oldalon fenn van illetve hallani már 7025-ről is! Ki mit hallot róluk? Nem akarom letölteni amíg valami hivatalos nincsen.
  • lck
    #2396
    Igen, ki lehet választani hogy mit akarsz közüle.
  • nandorb
    #2395
    te,hallode ezt lehet szabalyozni hogy csak azt szedje ki amit akarunk?
  • lck
    #2394
    PlusPatch 8 Final For Windows 7 All Versions from 07.02.2009 | 15,55 Mb


    PlusPatch 8 will do the following:
    1 Install Genuine Product Key (32 Bit and 64Bit) Ultimate Edition
    2 Install Genuine Activation (32 Bit and 64Bit) Pre-Beta Method
    3 Uninstall Genuine Activation (32 Bit and 64Bit) Pre-Beta Method
    4 Install \\ Uninstall \\ TimerNuke \\ PlusPatch
    5 Rearm Windows 7 (can be used 5 times)
    6 Remove Desktop Watermark 32 Bit and 64Bit
    7 Enable DreamScenes 32 Bit and 64Bit
    8 Remove SendFeedback 32 Bit and 64Bit
    9 Restore SendFeedback 32 Bit and 64Bit
    10 Unlock Hidden Themes 32 Bit and 64Bit

    11 Tweak Windows 7:
    Adds "Copy To" and "Move To" options in files and folders context menu, so that you can easily copy and move them to other locations.
    Sets Windows to automatically end task of programs which are either hanged or taking longer time than expected to exit.
    Decreases menus show delay time, it'll show the sub-menus fast when you select their parent menu.
    Disables the low disk space check so that you don't get the annoying low disk space notification in system tray.
    Sets Windows to not waste time in searching for a program which no longer exists in your system when you try to open its shortcut.
    Disables "search on Internet" prompt in "Open with" window so that it directly opens the program list.
    Speeds up the Explorer navigation.
    Adds "Take Ownership" option in files and folders context menu so that you can easily take ownership of files and folders in case you want to replace them for customization purpose.


    Saját felelősségre !
    / nálam működik /
  • nandorb
    #2393
    nehezzen
  • kissadamvikt
    #2392
    szasztok!

    4 gigás pendrive-ra felmegy a cucc?
  • sunday
    #2391
    Minden ok sikerült felvitte a drivert manuálisan az eszközkezelőben,Thx:)
  • sunday
    #2390
    nem egy legfrissebb cucc a netem tudom,de eddig nem volt vele probléma ezidáig,próbáltam igen az eszközkekelőben is mindenfélét,de még próbálkozok.thx!
  • nandorb
    #2389
    probaltad ott a device manager-ben csacskazni???Ramesz ott hogy update driver esetleg enable
  • ACE
    #2388
    Sima analóg modem? Ajjaj... létezik még olyan, aki így netezik? :)
  • [HUN]FaTaL
    #2387
    Gondolom C-media hangkarid van és megszűnt a gyártó:/ Szopacs.
  • sunday
    #2386
    hi,nekem minden oké a win7-el csak egy dolog nem a net. Nem működik,találtam a neten ehhez való drivert de csak uninstallálni akar,nem telepíteni,egyebkent
    Thomson TCM420(a modemem) driver kellene,nem találom az eredetit amit annak idején adtak hozzá:(,a vista automatikusan letölttötte,de ez nem akarja.
  • me and a monkey
    #2385
    Nekem is Soundmax kártyám van, az életben egyszer (kb. 10 telepítés alatt) sikerült a vezérlőpanelt is feltenni, de utána sosem. Igaz, másnak is sikerült amit linkeltem anno.
    Ha kell felrakom újra.
  • skateout
    #2384
    Hát nekem Realtek család van a gépben, igaz intel chipsetes alaplap meg minden, de sztem ez sem a világot verő márkák közé tartozik (Realtek), szeretem, és nincs is bajom vele, nagyon is jól szól, de ami meglepett hogy még mindig van hozzá új driver és Control Panel is. Mivel már most van Win7 hez, ezért ennek nagyon örülök mert igy meg is marad a véglegesnél is persze.
    De amit nem értek az az tényleg hogy egy egy cég miért nem képes irni egy control panel-t a vista hoz vagy ehez.
    Vehetnék a fáradtságot ha a Realtek képe volt rá.
  • bon
    #2383
    Várd meg a végleges Windows 7-et és ha akkor se lesz driver támogatás akkor döntsél a lehetőségekről. Az biztos, hogy én tiltanám és vennék egy hangkártyát. Mint mindig is tettem amióta alaplapi hangkártya létezik, nekem valahogy soha se voltak szimpatikusak.
  • ACE
    #2382
    Nem is beszélve arról, hogy gagyi alaplapi szutyok soundmax kártyákhoz nem csoda hogy nincs támogatás...
  • Balazs15
    #2381
    és msot akkor hajicsam ki az alaplapom??vagy vegyek uj hangkártyát?hát beszarás,,akkor maradok xp amig csak lehet
  • bon
    #2380
    Nem instabil a Vista. Driver meg nem lesz Windows 7-hez sem, ha Vista-hoz se készült normális, akkor a támogatás megszünését jelenti.
  • Balazs15
    #2379
    remélem a windows 7 hez kiadnak a Soundmax hangkártyákhoz megfelelö audio drivert...igy pl a Soundmax control Panel-t...mert a vistához évek után is képtelenek voltak egy kib***ot control panelt kiadni..igy meg nem lehet normális 5.1 hangzást beállitani..) az egész vista egy el kapkodott instabil rendszer ahogy van...windows 7???hát nemtudom..^^
  • lck
    #2378
    elég
  • naaa
    #2377
    1 G ram elég a win 7 nek?
  • me and a monkey
    #2376
    Igen.
    Bon: invite code
  • Evin
    #2375
    Valami a rendszereddel lehet, mert nálam a nod v3 és a v4 is tökéletesen ment.
  • bon
    #2374
    ja
  • nimfas
    #2373
    Jah.... kb 5-10 percenként kékhalál :-S
  • nimfas
    #2372
    Vmiért kékhalál win 7 alatt.... TDX.SYS miatt.... nod32 alatt is... és AVAST alatt is.... mit használjak víruskergetőnek???

    Előre is köszi a segítséget!

    Üdv.
  • naaa
    #2371
    microsoft connect?
  • bon
    #2370
    Milyen kódra gondolsz, a Windows Ecosystem-re vagy valami másra?