46641
  • rooney8
    #2209
    Ezt nem tudtam, mert nincs win7-em :D

    Amúgy eszembe se jutott a kompatibilitási mód :D XD
  • atila4
    #2208
    Már útközbe rájötte,mindjárt végez a telepítésel
    de azért köszi :)
  • R3TR0
    #2207
    Megoldás GTA IV-re

    1.Kezdjünk el imába foglalni a nevem.

    2. Computer ott jobb egér Open a DVD-re ott GTA IV mappa ott jobb egér a setup.exe-re majd rakjuk Windows XP SP2 kompatibilis modba.

    3.Tapsoljuk meg magunkat hogy sikerült
  • [HUN]FaTaL
    #2206
    XPSP3 kompatibilitás mód nincs. A játékot azt hiszem win2k compatilityn futtattam, mert xpnél nyígott az sp3ra, vistanál meg az sp1re.
  • R3TR0
    #2205
    jaja
  • rooney8
    #2204
    Ez biztos? Mert elvileg XP SP3-al kéne hogy mennyen :)
  • [HUN]FaTaL
    #2203
    setup.exe-t winxp sp2 compatibility módban futtasd
  • rooney8
    #2202
    Pontosabban R3TR0 :)
  • rooney8
    #2201
    Pedig valaki mondta, hogy neki sikerült fölrakni... Majd ha erre jár elmondja hogy csinálta :)
  • atila4
    #2200


    Miért nem tudom feltenni?
  • R3TR0
    #2199
    Akkor Firefox 3.0.5 lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #2198
    FF, Chrome, Opera
  • DjDano
    #2197
    Firefox 3.0.5

    http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.0.5&os=win&lang=hu
  • bon
    #2196
    Beta oprendszernél ne csodálkoz ha nem tökéletes minden. Na meg ha jól tudom a 8-as böngésző a 10-es flash-el áll hadilábon vagy fordítva.
  • R3TR0
    #2195
    Milyen alternativ böngészőt tudtok ajánlani IE 8 helyett ami rendesen normálisan megy??
  • DjDano
    #2194
    Úgy néz ki ez a vágólapos hiba csak átmenet zavar volt, most már minden jó
  • JuveDelPiero
    #2193
    Amit adtak cd-s progi az nem mászik fel rá, driert vistásat találram hozzá, hálózati és megosztási központban nem tudom beállitani.... :S
  • skateout
    #2192
    Hát jobban futnak, pedig max graffon vannak, szal sztem k...va jól megoldották a dolgokat.
    Mondjuk nem túlzok, minden nem megy jobban, van ami ugyanugy megy, de kiemelem, XP-n nem max graffon ment úgy mint itt most maxon.
    Szal XP kis graff, itt max, és a sebesség egyforma.
  • bon
    #2191
    Driver fent van? Vagy egyáltalán van hozzá működő? Beállítani meg a hálózati és megosztási központban lehet a wifi-t.
  • JuveDelPiero
    #2190
    Nekem akkor tényleg senki sem tud segiteni? Nem működik a wifi netem. Nem tudom beállitani!
  • kirol
    #2189
    És mennyivel futnak rosszabbul, mint XP alatt?
  • skateout
    #2188
    Hát haver a te géped hasonló az enyémhez, nálam annai a különbség hogy 3 Ghz ez procim van, meg 1 G RAM, na de a lényeg a véleményem ugyanez, ahhoz képest hogy Beta nagyon jól megy. Ami a legjobban tetszik az hogy az Internet Explorer lefagyott túl sok lap megnyitása miatt, de nem zárta be a programot, kevesebb mint egy pillanat alatt visszaállitott, csak kiirta hogy hibát észlelt és leállt, ebből a leállás részt én nem is láttam, folytattam a munkám tovább. Ez vmi eszméletlen jó megoldás részéről. Ami gondot okoz egyelőre hogy nincs Catalyst az ATI 9600 Pro kártyámhoz, igy maxon tolja a graffot.
    De amugy sem gamelek sokat, Colin 2005, Moto GP 2007, Spore, NFS Undercover, Richard Burns Rally van fent tesztelés miatt. Egyikkel sincs gondom.
  • R3TR0
    #2187
    GTA IV hibátlanul megy..

    De a Falout 3 nm maga a gém megy de a Live nm valamiért nm ismeri fel a Live-ot.

    Más Live gém megy csak aFallout 3 nem
  • R3TR0
    #2186
    GTA IV megy windows 7 alat??
  • JuveDelPiero
    #2185
    Nem müxik úgy sem. Jobb alsó sarokba kihozza, hogy milyen hálózatok bvannak, mikre lehet csatlakozni, kiválasztom a milyénket és utánna kéri a jelszót. Beirom, megadom neki, erre 10 mp után újra kéri és kéri.. Ez megy állandóan.
  • Carloska
    #2184
    kéne egy faq féle általános kérdésekre :D
  • Solten
    #2183
    PowerISO
  • nandorb
    #2182
    Nemtudtok megoldast DeamonTools-ra?,vagy Alcoholra mert allandoan reszetelni kell es utana folytatja majd keri hogy inditsam ujra es igy megy allandoan.Esetleg alaplapi drivereket ha nem rakom fel az gond?
  • DjDano
    #2181
    Nekem is jó volt eddig, ezért nem értem mi okozza a hibát...
  • kifli
    #2180
    user error lesz
  • me and a monkey
    #2179
    Nálam nincs ilyen gond.
  • DjDano
    #2178
    Egy nagyon érdekes hibajelenséget produkál a Windows 7 nálam, bármilyen szöveget másolok/kivágok utána nem tudom beilleszteni, mint ha nem működne vagy le lenne tiltva a vágólap funkció. Próbáltam kijelölt szöveget Ctrl+c vel majd Ctrl+V-vel beszúrni de semmit nem csinál, egérrel dettó...

  • DjDano
    #2177
    Na összegzem a tapasztalatokat az új Windows 7 beta-ról: Először is a konfig amire felraktam: P4 2.66 GHz, 1256 Mb RAM, Radeon 9600 XT grafkártya.

    Telepítés: Rövidebb idő alatt felmászott a rendszer mint a Vista final, ami nem kis szó, kevesebbet kérdezett és indult újra illetve pár száz megával a helyigény is csökkent

    Driverek: Automatikusan települt a hangkártya (integrált AC97), videokártya (Radeon 9600XT) és nyomtató (HP 3650) + a Leadtek PVR 3000 Deluxe analóg tv kártya drivere is!

    Első benyomások: A rendszer beta állapotához képest nagyon stabilnak mondható, kisebb fagyásokat eltekintve nem volt semmi problémám vele. Egy picivel gyorsabb a boot idő mint a vistanal, kevesebb RAMot eszik (Jelen pillanatban 508 Mb, firefox 3 tabbal, vírusírtó, utorrent, + a tv kártya háttérprogija fut!) A rendszer is gyorsult, egyszóval meggyőző. Az újításokra nem térek ki, (akit érdekel úgyis elolvas egy tesztet) de szinte mindenben többet és jobbat nyújt mint a Vista, az XP-nél meg főleg.

    Telepített programok: Foxit Reader 3, Java 6 update 11, Total commander 7.04a, Winrar 3.80, Nero 8 Lite, Kmplayer 2.9.4.1435, Ultra ISO premium 9.32, Windows Washer 6.5.5, utorrent 1.8.1, LimeWire Pro 4.18.8, Office 2007, Firefox 3.0.5. Ezek mind hibátlanul futnak, egyedül az Ashapoo Photo Commander 7.10-ben voltak megjelenítési problémák, 60%-os nagyítás felett fekete képernyő + menü összezavarodása

    Telepített játékok: Colin Mcrae Rally 2005, Moto GP URT 3, NFS Most Wanted, GTA Vice City, Lego Star Wars 2. A GTA szaggatásán kívül mindegyik tökéletesen megy!

    Röviden ennyi!
  • skateout
    #2176
    Na kipróbáltam az új formátum vs a régi office.
    Lehet hogy nem használtam ki minden lehetőséget az újban azért nem volt gond, de megnyitja az új fájlokat a régi office is.
    Mentettem sima Office Word fájlban is, ami az első a mentési formátum listában, és mentettem a másodikban is ami a Macro, mindkettőt megnyitotta a régi office gond nélkül, de mondom lehet nem használtam ki mindent.
  • skateout
    #2175
    Jah azt tom hogy az új tud menteni régiben, ez eddig is igy volt, szerencsére ezt meghagyták igy, na de azt persze logikus hogy nem tudják megoldani a konvertáló progi nélkül hogy az új fájlokat megnyissa a régi office. A weboldalról ahonnan szedtem az office-t ajánlották is a konvertálót.
  • bon
    #2174
    Az új eltudja menteni a dokumentumokat a régi formátumában. Az régi meg megtudja nyitni az új formátumot az Microsoft Office 2007 File Converters feltelepítése után.
  • skateout
    #2173
    Srácok, nem tom aszem olvastam nemrég volt egy ilyen kérdés hogy a két Office egyszerre fent lehet-e, nos a válasz IGEN.
    Nekem fent van most mindkettő, és azt tesztelem hogy milyen meg hogy melyik mivel tud többet, jah és azt hogy az új el tudjae menteni a cuccot saját formátumban ugy hogy a régi meg tudja nyitni :D tom hülyeség, de próbálkozom :D
  • nandorb
    #2172
    driverek nelkul a windows beallitasat hasznalod szepen es muxik:D
  • JuveDelPiero
    #2171
    Segitsetek nekem kérlek! Nem tudom beüzemelni a netet a Sevenen! Vezetél nélküli net! Please help!
  • skateout
    #2170
    Csáo.
    Hát én próbáltam leszedni azt a virust, nekem a Win szólt hogy nem biztonságos, szal kotty :D
    Úgyhogy remélem senki nem mondja hogy rossz a rendszer :D
    Amúgy meg nekem is tetszik az új Office, tényleg jól néz ki és jó ha hozzászokunk.
    Jah és már régebbem kérdeztem de még mindig fenn áll a gondom, miért nem mutatja az MSN a Mediában hallgatott zenéimet?
    Csak telepités után mutatja rövid ideig, de utána már nem.
    Vmi tipp?