46641
  • Riccardo G
    #2449
    1 ez a uj Build(7022) is megy a béta igényléskor kapott kulccsal?
    2. Ez a build(7022) is van olyan tabil vagy még jobb ugye mint az előző?
    3. Nmbaj hogy nm hivatalos build?
    4. a Win 7 driverek meg a vista drivreke erre a buildra is ugyanúgy jok ugye?

    Sztem a válaszok:

    1: Nem lehet tudni hogy megy a 7000-res kulccsal, de linkeltem be 5 db 7022-es kulcsot 32 bitre is és 64 bitre is.
    2: Mivel új bulid elvileg jobbnak kéne lenni mint a 7000-res, eddigi olvasásaim során többen írták, hogy érzékeltek némi gyorsulást.
    3: Nem olyan nagy bűn! ;) :)
    4: Természetesen jók rá a vista és a 7000 bulid driverek hozzá.
  • Riccardo G
    #2448
    "A szolgáltatás nem elérhető a te régiódban!"
    Nah ez ugye nem igaz mert én is használom Pécsett a gyári időjárás jelentő kis alkalmazást. Pl.: az is lehet egy baj sztem hogy épp ahova csatlakozik abba a városba épp arról a mérőállomásról nem érkezik jel.
  • R3TR0
    #2447
    hali

    néhány számomra fontos kérdés_

    1 ez a uj Build(7022) is megy a béta igényléskor kapott kulccsal?
    2. Ez a build(7022) is van olyan tabil vagy még jobb ugye mint az előző?
    3. Nmbaj hogy nm hivatalos build?
    4. a Win 7 driverek meg a vista drivreke erre a buildra is ugyanugy jok ugye?

    THX a válaszokat előre is de fontos lenne me most szedem csak nmtom felrakjam e

  • bon
    #2446
    Egyértelmű, a szolgáltatás nem elérhető. Ha eddig ment akkor biztos valami probléma adodott a szolgáltatással és nem feltétlenül nálad van a gond.
  • Coronita21
    #2445


    Tegnap este óta csak ez jelenik meg
    valami ötlet?
  • bon
    #2444
    Nagyon kevés a ram, de a proci se valami erős.
  • Riccardo G
    #2443
    Leaks: Nightly on: 7-8/FEB/CY09

    Name: Microsoft Windows 7 Beta (Build 7022.0.x86fre.winmain.090115-1850)

    edition: Ultimate

    HasH n CRC: CRC32 9515BF4C
    MD5 FE2FA5C146D7A727075E86D70C8DB67B
    SHA-1 B7AF9B94A1EE42D31E8EF1C2773BFB4EE91F4EA1




    keep this note-Out!:

    Build 7022 has a Technical debbugging for Software Protection (Activation) & more.
    so don't try any Activation cracks that used on Beta Build 7000
    or not, may will see black screen wit_ ON debug-notification-mode
    keys are listed belowed



    Windows 7 Client Keys:

    32-Bit:
    6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73
    TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC
    GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY
    4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
    QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7

    64-Bit:
    7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3
    RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH
    482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M
    JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4
    D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9
  • R3TR0
    #2442
    Csa

    Akkor ez az uj Build 7022-es ugyanugy megyfaxán mint az elöbbi csak jobban? Meg a Win 7driverek erre is jok értlemeszerüen? jh meg a CD-kulcbol a gyári is jo hozzá amit kaptam a beta igényléskor?
  • Riccardo G
    #2441
    hát én nem nagyon ajánlom! :S 7nek min. az 1 giga! elfutna rajta, csak lassú lenne nagyon! vagy olyat is hallottam h már a telepítő fel sem engedi tenni! próbáld meg, én is kivi lennél rá!
  • Riccardo G
    #2440
    nekem gond nélkül fut :)
  • Coronita21
    #2439


    egy ilyen laptop-on hogy viselkedne a win7? vistát nem nagyon birja, de ez érthető hisz ahoz 2 tonna ram kell
  • Coronita21
    #2438
    az alap időjárás kijelző, ami a desktop gadget galleryben van, csak nekem nem mükszik?
  • lck
    #2437
    Tudok, monitorfelbontást meg frekvenciát :))))
    De más rendszerekben sem szoktam túl sokat állogatni.
    Nem vagyok nagy gamer.
  • ACE
    #2436
    hmm, az nem rossz... De gondolom állítgatni nem nagyon tudsz semmit a driverben.
  • lck
    #2435
    ATI-ból hagytam azt amit az upadate-tel feltett.
    Gyönyörű szépen megy vele amit próbáltam.
    ( Jobban mint Vista alatt az utolsó gyári driverrel )
    Ezért nem is variáltam.
  • ACE
    #2434
    Neked video driver nincs fent? Nvidia vagy ATI?
  • lck
    #2433
    Nekem ezek vannak telepítve és működnek rendesen:
  • Coronita21
    #2432
    igen, frissithető, de valóban úgy lassabb, egyszerübb ha újra rakod az egészet, nekem felment 10perc alatt!
    perpillanat ezeket a programokat használom, és hibátlanul futnak! kép
  • skateout
    #2431
    Nos nekem nem 3 órakor kapcsolt be, hanem volt mikor kikapcsoltam éjfélkor, és rá 5 percre, aztán volt mikor 11 kor, volt mikor 1 kor volt mikor 2, de volt olyan is ami mondjuk jól jött hogy reggel 5 kor, pont 10 percel mielőtt kelnem kellett, szóval abszolút nem szisztematikusan csinálta. Én a Media Centert teljesen kiiktattam, ugyanigy a power option-t is felforgattam, mégis csinálta Vista-nál.
    Igy már csak azt tudtam rá mondani hogy az alaplap és a Vista vmiért nagyon összejátszanak ellenem.
    De azért remélem neked ez megoldja majd a gondot.
  • lck
    #2430
    Azt írják frissíthető, de elszöszmötöl vele kb. 1 órát.
  • nimfas
    #2429
    http://www.mzzt.net/2009/01/20/my-personal-windows-7-tips-and-tricks/

    Fenti oldalon találtam ezt:

    "If your computer is waking up every day at 3am, stop and disable the Windows Media Center Receiver Service, and then go to Power options’ Advanced settings and disable wake timers."

    Én kilőttem most a power options-nál a sleep-nél a wake timers-t, aztán kiderül hogy mi lesz :D

    Üdv.
  • DjDano
    #2428
    A Win7 7022-es build a következő újításokat tartalmazza:

    1. The new sidebar color that was shown in previous screenshots.

    2. New Paint, as we saw in previous screenshots.

    3. HomeGroup gets a new icon.

    4. IE8 updated to RC1

    5. Faster search in startmenu, instant.

    6. General higher stability in OS

    7. New animations when moving between things in Windows Explorer

    8. Desktop Gadget Gallery is the new name for Sidebar. It gets a new icon!



    Én is azt kérdezném lehet e frissíteni a 7000-es buildot vele?
  • The Best
    #2427
    Sziasztok olyan gondom van hogy a GTA 4 nem engedi einditani semilyen modban sehohy kiir egy hiba üzit és kész Akinek elindült az hogy csinálta.
    Előre is köszike
  • Riccardo G
    #2426
    am. én is fel akartam tenni, vagy is frissíteni, de szakértők lebeszéltek róla! msw.hu
  • Riccardo G
    #2425
    persze h nem voltak azok!
    én ezt nem mondtam! max akkor néztek majd 1et, ha a RC1-re nem tudtok majd frissíteni! ;)
  • dashed_
    #2424
    es a 7000-es elotti verziok sznted hivatalossak voltak?
    megse volt veluk semmi baj.. 7022 is siman felrakhato.
  • Riccardo G
    #2423
    Mért szted a 7000 verzió nem hivatalos? az a hivatalos 7 beta! amit legálba le lehet még tölteni a Microsoft honlapjáról!
  • zooleeh
    #2422
    en is tanusitom a 7022-es picit gyorsabbnak tunik nekem is
  • lck
    #2421
    Tehát, működik a frissítés 7000-ről, 7022-re ? Mert akkor már húzom is lefelé.
  • Coronita21
    #2420
    mert a 7000 hivatalos? nekem ez van fent, semmi baj vele, kicsit jobban pörög mint a 7000res verzió, nyugodtan lehet telepiteni ill. frissiteni, nincs benne virus se féreg, kiválóan müködik!
  • Riccardo G
    #2419
    http://thepiratebay.org/torrent/4712592/Microsoft_Windows_7_Beta(Build_7022.0.x86fre.winmain.090115-1850

    Abszolút nem hivatalos, és senkinek nem ajánlom a telepítést, ill. frissítést.

    Türelem! Túl új ez még!
  • pedestrian
    #2418
    Nekem nincs, de úgy néz ki tényleg létezik: http://www.mininova.org/tor/2262035
  • RYO21
    #2417
    megvan valakinek a build 7022?
  • nandorb
    #2416
    Kössz szépen.
  • Riccardo G
    #2415
    Tessék:
    http://www.sendspace.com/file/t5ddn8
  • nandorb
    #2414
    Ez a cucc kéne:
  • skateout
    #2413
    Kedves barátom, ezt a trükköt már eljátszották velem a Vista topicban, BON már csak tudja.
    Ez nem egy eszköz hibája, nem készenlétről van szó, hibernálásból én nekem még nem sikerült visszahoznom egérrel vagy billentyűzettel, kivéve ha BIOS ban azt mondtam neki hogy 98 as bill és van rajta Wake Up funkció.
    Nem erről van szó. Nekem Vista-nál csinálta, Win7 nem, szerintem az alaplap és az oprendszer érdekesen férnek megy egymás mellett.
    Konkrét megoldás kell, ami szerintem senkinek nincs.
  • ACE
    #2412
    Eszközkezelőben a különböző eszközök tulajdonságainál van ilyne, hogy "Power management" talán energiaellátás, és ott van olyan, hogy ez az eszköz visszahozhatja Stand by-ból a cuccot. Gondolom STR-t használsz (Suspend to RAM). Szerintem a hálókártya a legkritikusabb, meg talán az egér, ami könnyen visszahozza ok nélkül.
  • skateout
    #2411
    Na és egy linket, amiből nem lehet gond persze csak olyat, kérhetnék?

    Ha nem lehet publikus akkor egy privát is ok, szeretném kipróbálni az újabbat is.

    THX
  • skateout
    #2410
    Hahhhahahahhahaaha!!!!!

    Végre valaki akinek hasonló a baja mint nekem volt anno :D

    Nos annyi a különbség hogy nekem Vista-nál csinálta ezt, de volt mikor 2 naponta volt mikor hetekig nem volt baj, hagyott aludni a picike.

    Rájöttem hogy a Vista a hibás, mert XP nem csinált ilyet, ugyanigy most a Win7 sem csinálja már.

    Sajnos én sem tudtam rájönni mi a baja, mikor a fóumon (itt) kérdeztem akkor mindenki azt mondta kapcsold ki, húzd ki a konnektorból!
    Ismét HAHA nagyon vicces, csakhogy amint te is mondod a hibernálás kell neked.

    Sajnos tanáccsal nem tudok szolgálni, én is átnéztem sok fórumot, tech-net stb, el sem akarták hinni sok helyen, szóval ha megtalálod a problémát akkor azért ird be ide, hogy hátha más is majd összefut ezzel.

    Sok sikert.