921
  • Gyocsika
    #721
    Próbáld meg beszerezni, nagyon megéri. És próbáld ki a modokat majd hozzá mind!
    Ha bármilyen segítség kell akkor csak írj!
  • barazd
    #720
    Aha, én is erre gondoltam. Sima 1.0-ás. :D De akkor leszedem, csak most nem elérhető az a warez oldal aminek a linkjeit lentebb beraktátok. :( Máshol pedig nem találom. Na mindegy, remélem, hogy hétvégére meglesz. :)
  • Gyocsika
    #719
    Milyen Emergency 4-ed van? Sima vagy Deluxe?
    Mert valószínüleg akkor az lehet a baj h nincs Deluxe verziód.
  • barazd
    #718
    Sziasztok!

    Most írok először ide. Már régóta játszok az Em4-el. Többször végigvittem a játékot. Most mod-okkal játszanék. Csak van vele jó pár probléma: ha sikkerül a modot a játékban beállítanom (ez se szokott menni, legfőbbkép a Dunaújvárosinál) akkor az összes map-ot (freemod, kampány) kockás alapúként adja ki. Kivétel a Dunaújvárosnál, mert ott kilép. Mi lehet a baj. A pályákon nincsen semmi sem. Csak a kockás alap. A járművek sem jellennek meg. Mi lehet a baj? A sima játékkal játszottam. Eddig a DDR, Dunaújváros, Szolnok és Szeged mod-ot próbáltam.
  • light01
    #717
    Köszi.Kipróbáltam,de engem ez a német verzió nem fogott meg.Valószínű azért,mert nem tudok németül.
    Viszont egy érdekesség:kpróbátam már minden módót,de még a legújabb LA módban sincs könnygáz gránát.Pedig a tüntésnél jól jönne.
  • bajusza
    #716
    A német verziót innen: http://www.ddr-mod.de/RTSMod/

    Az orosházi változat nem sokára kész lesz.
  • light01
    #715
    Az RTS mod 0.81-et honnan lehet letölteni?
  • bajusza
    #714
    nincs még még a mod, nemsokára ki lesz adva.
  • Gyocsika
    #713
    Bajusza

    Ha nagyon szépen megkérnénk téged , akkor majd valamikor nem töltenéd fel az Orosháza RTS-edet , biztos sokan örülnének neki, személy szerint én is , kiváncsi lennék, hogy eddig mennyi minden magyar... és szívesen játszanék magyar járművekkel...
    Előre is köszi!
  • Gyocsika
    #712
    Az akkor nagyon klafa!!!!
  • bajusza
    #711
    Igen, magyarosítva van.
  • Gyocsika
    #710
    Úgy értem h magyar, hogy le magyarosítva.
  • bajusza
    #709
    A mod jórészét sikerült lefordítani magyarra, egyedül a "tankönyvi" rész (amikor a gyakornok megkérdezi az oktatót, akkor jön elő) német és a párbeszédeknél jónéhány.

    A felszerelések maradnak a mod-ban lévők, szerintem is jó lenne magyar dolgokat használni benne, úgy tényleg valósághű lenne.
  • Gyocsika
    #708
    Én is várom, biztos jó lesz, még akor lenne a legjobb ha a felszerelések is magyarok lennének, nah akkor bizony a kedvenc modom lesz.
  • light01
    #707
    Kíváncsian várom!
  • bajusza
    #706
    Itt a gombok jelentése

    Alsó sor: baloldali index, figyelmeztető jelzés, jobboldali index
    Középső sor: Kéklámpa be/kikapcsolása, Motor beindítása/leállítása, sziréna be/kikapcsolása
    2. sor: a jármű sebességének változtatása: teknős, nyúl és gepárd tempó)
    1. sor: bevetési jegyzőkönyv

    A 0.81-es verziójú RTS-ben már ezek vannak beírva, saját magam fordítottam le a német szöveget.
  • light01
    #705
    A kép jobb alján azok a piktogrammok micsodák?
  • bajusza
    #704
    Nemsokára kész lesz. Sokat tesztelem, hogy hibamentes legyen a mod. A német szöveget megpróbálom magyarra lefordítani, ez lesz a legnehezebb feladat.
  • light01
    #703
    Mikor lesz kész?
  • Gyocsika
    #702
    Alig várom h kipróbáljam!!!
  • bajusza
    #701
    akarom mondani így a kép, az Imageshack-et használom a Lánglovagokon, itt pedig a Képfeltöltőt:

  • bajusza
    #700
    alig él a topic, ez talán feldobja. Az RTS Mod 0.052b verziójából is késztíttem egy Orosháza Edition-t, ugyanazokkal a dolgokkal, amit a 0.81b verzió is tartalmaz.

  • Gyocsika
    #699
    Tuti nem változtattál semmit? K-Lite codec pack van fenn? Mert akkor azt töröld le.

  • noca
    #698
    Helo! EMERGENCY 3 probléma: Nem indult el a játék, hibaüzenettet irt ki..letöltöttem ATI drivert, úgy már elindult de az 1. küldetés elött kidobott ismét hibaüzenettel. 2 évvel ezelőtt játszottam ezzel a játékkal ugyanezen a gépemen és simán ment. Azóta semmit sem változtattam a gépen. Miért nem jó? Már nagyon ideges vagyok
  • Flyman
    #697
    Igen nem volna rosz tényleg lefordítani, mert nagyon jó kis mod.
    Csak én gondban vagyok vele, mert amíg csak az egyszerübb dolgokat forditottam csak nem is volt probléma, de a párbeszédek, meg a tutorial szövege az nagy falatnak tűnik ezzel a német tudással ami nekem van.
    Tehát ezek a részek igen lassan mennek csak.
  • bajusza
    #696
    belekeztem én is a RTS Mod fordításába, egész jól haladok vele. Akár MSN-en is megbeszélhetjük majd a mod dolgait.
  • Flyman
    #695
    Igen mostmár rájöttem, csak valahogy átsiklottam rajta...
  • bajusza
    #694
    Most töltöm le az 5.8-as Winterberg Mod-ot, van hozzá egy patch is, ami lehet hogy kijavítja a hibát:

    http://www.doctorcito.net/wem4/58_up.rar
  • Flyman
    #693
    Ha nem is magyar, akkor legalább angol, azt legalább jól értem, onnan már könnyen menne a magyar változat írása...
    De ez a német még komyoly szótárprogikkal is felejtős...
  • Gyocsika
    #692
    Az jó lenne ha minden magyar lenne.
  • Flyman
    #691
    Tényleg Bajusza te használod a winterberg modból az 5.8-at? mert nálam amikor befelyezem a freeplaymapon a játékot nem lép vissza a főmenübe hanem kilép, ami elég idegesítő, a mod betöltési ideje miatt...
    A másik kilépés meg akkor volt amikor vízágyut akartam hívni.
  • Flyman
    #690
    Pontosan ezért kérdeztem, mert mint írtam én is belefogtam, a kezelőfelület, az orvosi táskák tartalmát kivéve nekem már megvan, de ugye ez a dolog könnyebb része.
  • bajusza
    #689
    Az elég nehéz lesz. A kocsik és a személyzet neve már magyarosítva van.
  • Flyman
    #688
    Értem, és teljesen magyarosítani fogod leckék, párbeszédek stb. ?
  • bajusza
    #687
    Én mindennap játszok vele. Kb. 1 hete elkeztem magyarosítani a modot, kibővítem orosházi kocsikkal.
  • Flyman
    #686
    Valaki játszik az RTS-mod-al?
    Mert "nagyjából" megértek mindent, de vannak elég homályos részek, hozzá is fogtam magyarositgatni, de vannak olyan dolgok amire öteletem sincs, hogy mi lehet, ilyen pl az ötös gomb a mentőautó com-ján.
    Nincs hozzá esetleges angol leírás, vagy magyar ami nagyjából segítene a nehezebb részekben?
  • Flyman
    #685
    Igen, azóta én is rájöttem, hogy készül, kb. másfél éve. Akkor még az E3-hoz kezdték, aztán meg jött ugye a négy és sok mindent meg kellett változtatni. Ha minden összejön nekik, és olyan minőségű is lesz mint az első screeneken, akkor szerintem az alap játék fejlesztői kereshetnek új munkahelyet :D
    Hatalmas német tudásommal kimazsoláztam, hogy egy hatalmas mértű részletgazdak map is készül...

    Bár van egy pár modder aki gunyolódik rajtuk, na de meglátjuk majd mi lesz belőle, csak jönne már :D
  • bajusza
    #684
    szerintem még dolgoznak rajta, nagyon jól lesz a mod.
  • Flyman
    #683
    Néztem ezt a wuppertal mod-ot ezzel mi a helyzet, készen van már vagy még "gyúrják"?
  • bajusza
    #682
    nincs mit. Használd a "válasz" gombot.