921
  • Narxis
    #841
    Akkor én se. :S
  • Hadrianus88
    #840
    Átállítottam de nem javult semmit. Felraktam az emergency 3-mat de annál is ugyanaz. Másik játékok tökéletesen mennek mind az újak mind a régiek.:( Csak ennél van ilyen probléma. Nem értem.
  • Narxis
    #839
    Állíts XP-re a kompatibilitást. Jobb klikk az ikonjára és Tulajdonságok.
  • Hadrianus88
    #838
    Sziasztok

    Nekem olyan problémám van hogy felraktam a játékot és el is indul de a játékban vibrál a képernyő. Driver frissítés már volt directX-el is próbálkoztam de semmi hatás van volt rá. Acer Aspire 5536G típusú notin futtatnám a játékot. Win7 Home Premium-ot használok. A vga-ám Ati Mobility Radeon HD4570 típusú. Bármilyen okosságnak örülök ugyanis én kifogytam az ötletekből...
  • mysimspocok
    #837
    Ja, és nem segített semmilyen frissítés sem. :(
  • mysimspocok
    #836
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem.
    Megvan a Emergency 4, fel is telepítem és amikor elindítom bejön egy nagy feketeség, majd kilép. Másnak volt ilyen?
    Nem tudja valaki a megoldást? Nagyon szeretnék vele játszani. :(
  • ladisz70
    #835
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_emergency_4.shtml
  • ladisz70
    #834
    Sziasztok nem müködik az szszotmod 9 már a játék elején kidob mitöl van ez bár tudom,hogy valamit át kell irni de nem tudom hol
  • Szetaki
    #833
    deluxe edition-hoz tudna vki nekem 1 crack linket? mer én nem találok
  • Hollowdrums
    #832
    Megoldódott a probléma, de sajnos csak úgy, hogy kicseréltem a videókártyát :s Ati256-t Nvidia128-ra...
    Csak azt nem értem a többi játék akkor hogy ment...
    Na de most már nem olyan nagy gond.
    Még egyszer mindenkinek boldog új évet
  • Hollowdrums
    #831
    Kipróbáltam a delux verziót is azzal működik-e, de ugyanaz a helyzet.
    Az a legérdekesebb, hogy egyszercsak már nem működött rendesen, pedig semmit nem csináltam (videókártya vagy directx frissítés) mégis rossz.
    Más játékok tökéletesen futnak. Na mind1, megpróbálok valamit kitalálni erre. BUÉK mindenkinek
  • Hollowdrums
    #830
    szia!

    Köszi a választ, sajna nem jött be. Azóta újraraktam a windows-t is, de ez sem segített... Esetleg valami más ötlet?
  • pista89
    #829
    Próbálj meg felrakni régebbi vagy újabb videókártya drivert.
  • Hollowdrums
    #828
    Üdv!

    A következő hibára tud valaki megoldást?
    Emergency 4 kép
    Semmi baja nem volt eddig, most viszont ez a kép fogad amikor játszani akarok... gondoltam valami "elromlott", így aztán game reinstall, directx reinstall, videókártya driver reinstall, de semmi... ugyanúgy rossz a kép... Mi lehet a gond vele? pár napja még simán játszottam vele!
    A válaszokat előre is nagyon köszönöm
  • bajusza
    #827
    olvasd el a telepítési útmutatót, benne van a megoldás.
  • ladisz70
    #826
    Sziasztok nem müködik az szszotmod 9 már a játék elején kidob mitöl van ez?
  • light001
    #825
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen program szükséges egy mód készítéséhez.Például mivel lehet az egyes járműveket,scripteket berakni a játékba.Hogy lehet mapot készíteni,illetve átalakítani.Ha valaki tudna ebben segíteni,illetve tudja,hogy hol találok segítséget kérem szépen segítsen.Akát itt a fórumban,akár privátban.
    Előre is köszönöm:Light01
  • max100
    #824
    a túszmentéses részt hogy lehet megoldani mert a túsztárgyalót ha beküldöm beszélni lelövik a túszt!
  • bajusza
    #823
    Szerintem igen, nekem XP SP2 van, és minden működik.
  • kazsmer
    #822
    Nekem is kilép 2mp múlva. Win7 az oprendszer lehet ez a baj?
  • bajusza
    #821
    DirectX, VGA kártya driver legfrissebb legyen
  • max100
    #820
    Légyszi segítsetek!
    Feltelepítem a játékot és amikor indítom elsötétül a képernyő és 2mp múlva kilép.
    Mi lehet a gond.semmi hibaüzenet!!!
  • Sűrű Barnabás
    #819
    Hello! Nekem megvan az Emergency 4 Deluxe Edition és szeretném felrakni az LA modot! Valaki el tudja nekem magyarázni hogy kell berakni az LA modot? Segítsetek kérlek!!!!
  • Johny016
    #818
    hello valaki tud teljes magyarosításról? ha igen hol találom meg?
  • Szetaki
    #817
    Tudom sok kérdést tettem már föl.Bocsánat. Szal áruljátok már el hogy kell megcsinálni a tüntetést?
  • Szetaki
    #816
    Tud vki még más magyar mod-ot a szeged,szolnok és orosházán kívül??
  • ladisz70
    #815
    Sziasztok
    Honnan tudnám letöltötteni a szszot mod 7 megvolt csak véletlen letöröltem
  • Szetaki
    #814
    na okés mostmár működik. De állandóan kifagy ha módot teszek bele. Mit tegyek? ötlet?
  • Szetaki
    #813
    nekem a 911 first responders van meg. Nekem is kilép a fekete képernyő után. Driver-ekkel nem sokra mentem. tudtok vmi megoldást?? Előre is köszi
  • Johny016
    #812
    hello
    az mér van hogy elindítom a játékot és kilép vagy egyszerűen kiír egy hibaüzenetet olyan névvel hogy EM4.exe hiba? Ez mitől van és hogy lehet orvosolni valaki segítsen legyen szíves!!
  • CptObvious
    #811
    Nekem volt szerencsém a deluxe verzióhoz, annyira nem jött be. Rég játszottam már vele, ezért néhány dolog már nem rémlik annyira, de azért remélhetőleg korrektül le tudom írni.
    - igen, bármilyen mikrofonnal használható (nekem legalább is ment a saját néhány száz forintos mikrofonommal :P)
    - német nyelven ment a hangvezérlés
    - szerintem annyira nem használható, csak e miatt nem éri meg leszedni.

    Úgy néz ki a dolog, hogy felosztja a pályát egy négyzetrácsos hálóval és az egyes négyzetekhez hozzárendel egy betűt és egy számot. (mint a torpedóban)
    A járművek pedig -ha jól emlékszem- sorszámozva lesznek. De nem számít, hogy épp rendőr vagy tűzoltóautóról van-e szó. Talán a pályára érkezés szerint adja ki a sorszámokat.
    És akkor jön az hangvezérlés:
    "Fahrzeug enis B vier"
    Ekkor az egyes jármű elindul a B4 szektorba.

    És nagyjából ennyit lehet csinálni a hangvezérléssel. Parancsokat kiadni pl a járműnek, hogy locsolja a tűzet vagy éppen utasítani az embereket nem lehet. (Vagy csak nekem nem sikerült)
    Szerintem inkább bonyolítja a játékot, mintsem könnyebbé teszi.
  • bajusza
    #810
    A Modinstaller benne van a teljes játékban, RIP-pelt verzióval nem működik.
  • Lambonorbi
    #809
    Hello!Az lenne a kérdésem hogy honnan lehet letölteni a Mod installert?
  • Szathy
    #808
    Hali!
    Le szeretném tölteni a Deluxe-verziót, mert nagyon felkeltette az érdeklődésem a hangvezérlés. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, mert mint itt olvastam, többeknek is az van meg:
    -bármilyen mikrofonnal használható a hangvezérlés?
    -német nyelven működik a hangvezérlés? (nem probléma, mert jól tudok németül is, csak szeretném tudni)
    -mennyire használható a fícsör? (ha megvan a sima Er4, akkor megéri ezt is letölteni?)

    Köszi a válaszokat!
  • bajusza
    #807
    Készen van az Orosháza Mod 2.0-ás verziója, a Lánglovagok fórumon a link. Freeplay map-ot nem készítette hozzá.
  • Sűrű Barnabás
    #806
    Hogy kell felrakni az LA modot? Tud valaki segíteni? Köszi!!!
  • Sűrű Barnabás
    #805
    Valaki megtudja adni az msn-cimét hogy segitsen feltelepitei az LA modot mert naon kezdő vok! Köszi!!!!
  • bajusza
    #804
    pl. torrentről.
  • sovatalevi
    #803
    honnan lehet letölteni ezt a jó játéknak tűnő "valamit"?
  • Sűrű Barnabás
    #802
    Nem tud megadni valaki nekem egy msn-cimet aki tudna segiteni az LA mod feltelepitésében? Mert msn-en könnyebben el tudná nekem magyarázni mert nagyon kezdö vok benne. Az én msn-em: [email protected]. Aki tud segiteni vegyen fel msn-re! Köszi!!!