921
  • nono28
    #921
    Sziasztok!

    Van valahol letölthető magyarosítás a Deluxe-hoz?
  • bajusza
    #920
    Régebben csináltam magyarosítást a játékhoz, mellékelem azt is + a megoldást is (a nehezebb eseteket kiszedtem a játékból: gyújtogatás, demostráció, stb.

    Egyébként meglehet növelni az egységek számát, úgy hogy a Specs mappában lévő freeplay.xml, freeplay_d.xml fájlokat megnyitjuk Jegyzettömbbel és az egység neve utáni "count=" értéket árírjuk. Így több egységet riaszthatunk egyszerre, ha szükség van.

    Az ígért javítás letölthető innen: Letöltés
  • akyyy
    #919
    sima játék. probálom egyből elkapni, de ugye az egész random, és van sokszor hogy eleve a pálya szélén bünöz, és mire oda küldenék egy rendőrt, rég kisétál és kifagy az egész játék és kilép.

    azt szoktam csinálni hogy első lépésként 3 rendőrt küldük 3 pontra, és igy hamarabb oda érnek, aztán ha az egyiket felhasználom, akkor küldök helyére egy másikat.

    magyarítás azóta se lett még befejezve? :(
  • bajusza
    #918
    Inkább először próbáld meg elkapni a bűnözőt, utána jöhet a tűzoltás. Mod-dal játszol vagy csak a sima játékkal?
  • akyyy
    #917
    van rá valami megoldás hogy két küldetés közötti free playba vagy mi a fene az, ha bünözőt kell elkapni, akkor ha az kisétál a pályáról ne lépjen ki a játék? elég nagy fasság, hogy direkt ezért folyamatosan mentenem kell, meg figyelnem, ne hogy kapjak egy ilyen feladatot ha épp nagy tűzoltásban vagyok, mert ha kisétál a pályáról, akkor kezdhetem "előről"
  • nico79
    #916
    9, Razzia az állomáson!

    1 járőrautó+ 2 rendőr
    1 rendőrségi kisbusz+ 2 rendőr
    később:
    2 fecskendős autó
    1 tartálykocsi

    A rendőrségi kisbuszt először a legfelső dílerhez küldjük, ezalatt a járőrautót pedig a következőhöz. Az első letartóztatott fel fog gyújtani egy épületet, de ennek ellenére tartóztassuk le. Küldjük ide a tűzoltókat, de egyenlőre ne foglalkozzunk a tűzzel. Ezután szépen egymás után tartóztassunk le mindenkit, majd oltsuk el a tüzet.
    100%
  • akyyy
    #915
    9ik pályán mit kell csinálni? kiirányitok kté mesterlövészt, egyikkel elindulok, és ha lelövöm akkor vége a küldetésnek. érdekes, végigjátszási ivdeóban is lelövik de ott nincs vége :S
  • Robi546
    #914
    Meg oldódott,nem kellet be crackelni volt hozzá crack de nem tudom minek,most már jó lett azért köszi. :)
  • djattys
    #913
    Szeged modot véletlenül nem tudjátok hol tudom leszedni??? Köszönöm előre is a választ!!!
  • djattys
    #912
    Persze köszönök minden segítséget!!! ;)Annyit kérhetnék, hogy ha lesz valami változás azt itt is megírnátok...? Köszönöm szépen előre is!!! ;) Na meg persze a sok segítséget is!!! ;)
  • Gyocsika
    #911
    Letudtad már tölteni őket?
  • djattys
    #910
    A debrecen modot és a budapest modot hogy kell beletenni??? be kell másolgatni a dolgokat és kész?????
  • djattys
    #909
    És esetleg magyar módokat tudnál nekem mutatni? Már az orosháza modot már feltöltöttem...
  • Gyocsika
    #908
    Orosháza modról infók, letöltések!
  • Gyocsika
    #907
    Próbáld meg:
    Vezérlőpult / Rendszer és biztonság / Rendszer / Speciális rendszerbeállítások / Speciális / Teljesítmény / Beállítások / Adatvégrehajtás megakadályozása / Ennél a menüpontnál, tallózd be az Emergency 4 .exe fájlját.

  • Gyocsika
    #906
    Itt próbálj meg keresgélni a hozzászólások között.
  • Gyocsika
    #905
    Itt sok külföldi modot megtalálsz.
    Egyszerűen letöltöd, majd kettőt katt rá, feltelepíted, és játékon belül a Modifikation menüpont alatt betöltöd tetszés szerint a feltelepített modok közül, amelyikkel szeretnél játszani, és utána már játszhatsz is.
    Valamelyik mod, csak a Free játékmódot támogatja, de van olyan is, amelyikkel Kampány mód is játszható.
  • Gyocsika
    #904
    Próbáld kompatibilitás módban indítani!
    Mit ír ki?, amikor nem indul?
  • Robi546
    #903
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni hogy nekem miért nem megy a játék ? :S Eddig ment ugyan úgy Win 7 32 Bit-en,most próbálom és elindul,fekete kép majd kidob. a Legfrisebb Nvidia 301.42 Driverem van GeForce 9600 GT Videó karihoz. Mitől lehet ? Most úgy töltöttem le a játékot,nekem meg van eredeti viszont azt meg nem olvassa be mert olyan öreg már a CD/DVD. :S Előre is köszi a segítséget.
  • miskolcdj
    #902
    Sziaztok a emergency 4 Mondjuk orosháza vagy szeged módot hol lehet letölteni?? több weboldalon jártam de idáig semmi :/ Valaki hellp
  • miskolcdj
    #901
    Valaki tudna segíteni hogy ehez a játékhoz magyarosítást honan tok szerezni vagy letölteni előre is kösz :)
  • m1garand
    #900
    Akció a steamen 7 euro azaza 2100Ft.
    http://store.steampowered.com/app/40370/
  • djattys
    #899
    látom sok ember játszik ezzel a játékkal...
  • djattys
    #898
    jah...és hogyan kell betenni a modokat a játékba??? :)
  • djattys
    #897
    Sziasztok! Most vagyok itt először és olyan kérdésem lenne, hogy honnan lehetne módokat letölteni a játékba??? Köszönöm előre is a válaszokat!!! ;)
  • djattys
    #896
    igen..nekem is azon megy..
  • miskolcdj
    #895
    Az emergency 4 -hez kellene a magyarosítás. Valaki help!!!!!
  • nono28
    #894
    Windows 7 Ultimate nem indul a játék.Mit lehet csinálni hogy menjen?
  • nono28
    #893
    Sziasztok!

    A játék fut windows 7 oprendszeren?
  • Narxis
    #892
    Nincs, ez a feladat így kell csinálni.
  • leslieboy
    #891
    másik topicba is írtam. De ide is, hátha ti tudjátok a választ:
    Valaki tud emergency 1-2n kívül olyan részt, ahol élethű a játékmenet, tehát nincs mission faied? Mert ez baromság, hogy játszok, lavina volt, és miközben mentem az embereket kiírja, mission failed, túl sok veszteség(halott). Könyörgök már, legyen normális, hisz nem tudnak igaziból se megmenteni mindenkit! Akkor van olyan rész, amelyikben ki van szedve a túl sok halott dolog?!
  • Gyocsika
    #890
    Hali!

    Amely részei vannak:
    - Emergency 1
    - Emergency 2
    - Emergency 3
    - Emergency 4
    - Emergency 2012

    Saját tapasztalataim csak a 3.,4. és a 2012-el résszel vannak.
    A legjobb véleményen szerint a 4. rész. Ehhez sok mod is létezik.
    Ajánlok még1 fórumot, amit érdemes olvasgatni:
    Lánglovagaok fórum

    Ha valami kérdésed van, csak írj!

    Nyelvek szerint leginkább német..., de google segítségével akár "angolosítást" is találni.
  • Apa27
    #889
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni!

    Egyáltalán nem vagyok Emergency játékos, de azt tudom, hogy van belőle jó pár rész :)

    Valaki segítene és adna olyan oldalt (vagy felsorolás fejből, ha valaki jártas benne) ahol utána tudnék nézni, hogy hány része is pontosan. Mert már a 4.-et találtam meg amit kidobott a Google.
    Akkor ezek szerint van 1-2-3? Vagy van még más is? Vannak ezekhez Magyarítás is? Vagy mind angol? :(

    Előre is köszi a segítségeket :)
  • ratata130
    #888
    Hali.
    A Nyíregyháza mód oldala technikai problémák miatt átköltözött ide:
    http://nyiregyhazamod.ucoz.com

    valamint Facebook-on is elérhetőek vagyunk:
    http://facebook.com/nyiregyhazamod
  • gernem1000
    #887
    aha
  • Mark98
    #886
    Frankfurt mod?
    http://www.youtube.com/watch?v=Y0GGvYfraVg
  • gernem1000
    #885
    valaki tud olyan modot amibe több jármű van?
  • Mark98
    #884
    Bocs a késői válaszért de sajna nincsenek itt a linkje:BPmod2.0
  • Robi546
    #883
    Oké köszönöm! :) és a BP 2.0-ban vannak új küldetések is ??
  • Mark98
    #882
    Valaki belinkelné a winterberg mod 7.0-át? Mert már legalább fél éve keresem de sehol semmi.