921
  • ladisz70
    #801
    Köszönöm igy már müködik
  • bajusza
    #800
    A mod úgy van készítve, hogy csak a rendőröket és a technikusokat lehet riasztani külön. A többi kocsi a bázisokon parkol. A 2 tűzoltóság és a mentőállomásnál találsz egy dobozt, arra rákattintasz, megnyílik a tető, az épületben ott van az ajtónyitó ember és a hiradóügyeletes. Riasztásnál az ajtónyitó embernek kell kinyitnia a kapukat. Az ügyeletessel tudsz egységeket küldeni a helyszínekre, vagy a szolgálatparancsnok is tud erősítést kérni.
  • ladisz70
    #799
    Sziasztok
    Letöltöttem a szszot mod 7 de nem müködik nics személyzet se Mentők se Tűzoltok mit szurtam el a telepítésnél
  • bajusza
    #798
    Így lehet elindítani:

  • ladisz70
    #797
    Sziasztok Orosháza Rts modban nem tudom,hogy kell elindítani a ezt irja ki FP/MP-Map kérem indítsa el a kampányt
  • Narxis
    #796
    Szép az asztalod. :D
  • bajusza
    #795
    valahogy így:
  • bajusza
    #794
    Használd a válasz gombot légszíves. Egyébként ezt az ablakot kell kapnod, ha minden jól alakul.

  • Sűrű Barnabás
    #793
    Igen de akk kijön egy ablak amibe vannak ezek:uninstall, make package, install package. Melyikre kattincsak?:D és utána hogyan csináljam?:D
    El tudnád mondani a telepités menetét?D:D:D kezdő vagyok ebbe a játékba:D köszi
  • bajusza
    #792
    A LA Mod-ot és a többi mod-hoz hasonlóan a Modinstaller programmal lehet berakni a játékba.
  • Sűrű Barnabás
    #791
    hello nekem meg van az Emergency 4 Delux Edition és szeretném belerakni a Los Angeles modot. Hogy tudnám berakni a játékba? Kérlek segiccsetek!
  • davidka96
    #790
    vamatty én megyek de ha legyen harmadik is dogeidavid wok vamatty
  • vamatty
    #789
    Esetleg internet!
  • MB1113
    #788
    sziasztok sima emergency4 játékon lehet neten játszani és ha igen akkor mi kell hozzá?
  • Szetaki
    #787
    Mindegyiknél azt mondja hogy nem ehez a rendszerhez való
  • Narxis
    #786
    :S Akkor nem tudom
  • Szetaki
    #785
    Csakhogy nálam az a gond hogy se az ATI drivert se az nVidia drivert nem fogadja el
  • Narxis
    #784
    Milyen kártyád van? Beírod google-be, hogy ATi driver vagy nVidia driver és töltöd le amelyik van.
  • Szetaki
    #783
    Pl milyet? Tudsz dobni egy linket?
  • Narxis
    #782
    VGA
  • Szetaki
    #781
    És milyen Drivert?
  • Narxis
    #780
    Frissíts drivert vagy directx-et.
  • Szetaki
    #779
    Hy! van egy gondom. letöltöttem az EM4-et és amikor el akarom indítani fekete képernyő jön be utána meg kilép. Mi lehet a gond? Tud vki segíteni? Előre is kösz
  • bajusza
    #778
    válasz gombot használd légyszíves.

    Ha letöltöd az 1.3-as patch-ot, akkor igen. Érdemes a Deluxe-ot letölteni, azon minden mod menni fog.
  • Gyocsika
    #777
    Huh ez jó hír!!! Köszi!
  • Szetaki
    #776
    ok köszi
  • Narxis
    #775
    Aha.
  • Szetaki
    #774
    Szal ha letöltöm a sima emergency 4-et akkor is működni fognak a modok?
  • bajusza
    #773
    Nekem is olyan van, DVD-re írtam ki úgy, hogy az 1. CD a telepítő, a 2. és a 3. lemez tartalmát külön mappába raktam be, így csak a mappa nevét kell megadni telepítéskor. Az Emergency 4 Deluxe abban különbözik a sima EM4-től, hogy benne van az 1.3-as patch, így bármilyen modot telepíteni lehet ezután.
  • Szetaki
    #772
    Kösz a címet. De van 1 problémám. Csak olyan torrenteket találok amikben a cd1 cd2 cd3 van benne. Maga a játék nincs. vagy hogyha a sima emergency 4-et töltöm le abba is be lehet rakni a magyar és egyéb modokat? Mert ha igen akkor nincs gond. Légyszi segítsetek mert még nagyon kezdő vagyok. Köszi
  • Narxis
    #771
  • Katarn576
    #770
    Üdv Emberek, hatalmas jó hírrel szolgálhatok azoknak akik várták a fordítást de szomorúan olvasták itt a topikban illetve az oldalunkon hogy sajnos abba kellet hagynunk. Nos, találtunk egy nagyon jó németül tudó emberkét, így újra 50%-os a fordítás amit totálisan újra kellett kezdeni, mert a letölthető sufni angolosítás egyszerűen pocsék volt. Például találtunk olyan bakikat az angol fordításban hogy az egyik mentőautó neve daruskocsi volt, és ezekhez hasonló szövegek.
    Szóval lehet hogy karácsonyra magyarul is végig játszhatjátok a játékot.
  • bajusza
    #769
    www.thepiratebay.org - itt keress rá.
  • Szetaki
    #768
    Helló! Vki tudna adni egy torrent linket ahonnan letudom tölteni a deluxe editiont mert én nem találok. Előre is köszi
  • csn tamás
    #767
    sziasztok! épp a los angeles moddal játszom és lenne egy olyan, leginkább kényelmi funkciokat szolgáló kérdésem, hogy olyat nem lehet csinálni, hogy egyszerre csak egy feladat legyen freeplay modban? jo a pörgés meg minden de van hogy szeretnék ugy játszani, hogy csak egy dologra koncentrálok nyugisan... köszi!
  • bajusza
    #766
    itt nézz szét: www.filehippo.com vagy nvidia.co.uk
  • Szergej90
    #765
    Jah geforce 8600-as kártyám van.
  • Szergej90
    #764
    Sziasztok! Ahogy olvasgattam nekem is az a baj hogy új a driver. Honnan tudnék leszedni egy régebbit??? Valaki segitsen pls irjatok egy linket vagy vegyetek fel msn-en és küldjetek egyet :)
    Elöre is köszi!

    Msn cim: [email protected]
  • jozsoka
    #763
    Hali!Mitől van hogyha felveszem a sérültet vagy beteget rá klikkelek a korház ikonra akkor kilép a játékból?Segítséget előre is köszi!!
  • Önképző
    #762
    NIVIDIA éppen az a baj hogy a videókártyádhoz uj Drivered van!Tedd vissza a régit és müködni fog a game!Nekem is ez volt a problémám!

    Nekem segíthetne valaki már 4x megcsináltam a Robbanás a konferencián feladatot ,de nem megy tovább :S miért? mit hagytam ki?