921
  • NIVIDIA
    #761
    Nem kell valami patchet feltenni hozza? bocs ha hülyeségeket kérdezek de telleg nme tom mi a gond:S
  • NIVIDIA
    #760
    NEm tudtok mas ötletet? MEr nincs fen a k-lite meg minden ugy van ahogy le van irva! Ati vidokarim van és uj driver hozzá! kössz
  • Gyocsika
    #759
    Nézz körül itt
  • NIVIDIA
    #758
    Jha es az a 911 first responders be van.
  • NIVIDIA
    #757
    Hi! lenne egy kis gondom! BElépek és az intro utan kidob az asztalra. mit tegyek? kösszi
  • bajusza
    #756
    mindkettőhöz jó lesz a mod.
  • NIVIDIA
    #755
    911 first responed-hez is jo az oroshaza mod meg a többi?? vagy csak a deluxe-hoz? kösszi
  • geri777
    #754
    most már megoldotam :)

    most meg lekeztme a küldetéseket
    azt most egy lövöldözös faszival tárgyaltam azt hirtelen kidobot mit lehet ijenkor csinálni ?
  • bajusza
    #753
    próbáld frissíteni a videokártyád meghajtóprogramját, hátha akkor jobb lesz, vagy rakd újra a Windows-t.
  • geri777
    #752
    aakár hogy álitom
    akkad az egér csak nme tudom mitöl ?!
  • bajusza
    #751
    nálam EM4 Deluxe Edition van ezen beállításokkal:

  • geri777
    #750
    Hellosztok
    nekem a 911 first responed van feltelpitetem és amikor belépek a játékba akkad az egér meg a kép miért lehet akkár mijen felbontásba is probálomm
    elvileg elkell hogy birja a gépem !
    elöre is köszönöm a válaszokat
  • drot
    #749
    vki nemtudna mondani egy oldalt ami magyar és a 13-20 ig meg deluxe küldik végigjátszása rajta van me itt csak 12ig van PLZ
  • Gyocsika
    #748
    Itt megtalálod
  • ricsike002
    #747
    Sziasztok van egy kérdésem nekem meg van a deluxe verzió és német nem tudja valaki hol lehet hozzá letölteni angol vagy esetleg magyarosítást??????????????????
  • vamatty
    #746
    Felteszed a játékot(nem tom hány klikk),ha felvan téve inits el(kettőt klikkelsz az asztalon lévő parancsikonra),megvárod mig bejön a menü és aztán belépsz a Multiplayer nevű menübe!ha szrencséd van akkor van üres szervert!
  • sombre
    #745
    helló
    hogyan lehet multiba játszani?
  • 0Georg0
    #744
    Sziasztok !

    Nekem olyan problémám van a játékkal, hogy multiban ha csinálok egy szervert, akkor nem tudnak fellépni a szerveremre, ja és a DDR-moddal is valami baj van, mert miután kicsomagoltam a fájlt, vmi hibát ír ki
  • bajgunar
    #743
    Szolnok
  • vamatty
    #742
    Valaki nem tudná megadni a szolnok,ill Szeged mod-nak a honlapját mert nekem eggyiket se hozza be!
  • barazd
    #741
    Sajnos semmi sem működik amit ott leírtak. Nem tudom elképzelni, hogy mi lehet a baj, mert játszottam vele a gépen. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az a baj hogy DirectX 10 van a gépemen. Viszont így nem engedi felrakni a 9-et, mert azt írja, hogy van újabb directx a számítógépen. Törölni sem engedi a 10-et, mert nincsen másfajta directx a gépen. Úgyhogy ennyit a microsoftról...
  • Gyocsika
    #740
    Itt nézz körül kicsit, olvasd végig ezt a fórumot, ha tudsz angolul akkor nincs probléma.

    Mert a Vistával lehet a probléma, vagy próbáld meg az XP kompatibilitást, a beállitásoknál az .exe fájl-Tulajdonságok-Kompatibilitás fülnél.

    Vagy mondom ezt a fórumot nézd meg amit linkeltem , ott lehet megtalálták a problémára a megoldást.

  • barazd
    #739
    A következő nagy problémám van az Emergency4 és a Deluxe Edition-nal:

    Amikor indítom ugyanolyan hiba van mint ha fent lenne a K-Lite codec pack. (elindul, fekete képernyő, majd 2 mp után kilép hibaüzenet, vagy bármi nélkül)

    Azt tudni kell hogy a gépemen egyeltalán nincsen semmilyen codec pack. Nem tudom mi lehet a probléma, mert eddig ment simán. Aztán nem indult, rá pár napra meglett a Deluxe Edition. Annál ugyan ez van.

    A gépem: Vista Home Prenium, GeForce 8600 DX10 van a gépemen. Processzor meg Intel Core 2 2x 2 Ghz.

    Valakinek van valami ötlete, esetleg valami megoldást tudtok rá mondani.
  • ratata130
    #738
    Na jó, akkor a linket írom: tess.
  • ratata130
    #737
    Sziasztok!
    Amikor fel akarom telepíteni az EM4-et, akkor ezt írja ki:
    [/URL]
    Nem tudjátok, hogy ez mit jelenthet???
    Előre is köszi.
  • bajusza
    #736
    Nem fogják megcsinálni, majd egyszer talán.
  • akyyy
    #735
    mert az német volt, és csak valami szar angolositást forditottak. de most megjelent rendes angol nyelven, az alapján megcsinálhatják ujra, nem?
  • bajusza
    #734
    Egy fordítócsapat elkezdte az EM4 fordításást, de időközben abbahagyták a projektet. Nagy kár érte.
  • akyyy
    #733
    elvileg megjelent most rendes angol nyelven azt nem forditja le senki???
  • bajusza
    #732
    Magyar mod terén: Szolnok Mod, Szeged Mod, a készülő Orosháza Mod
    Külföldi mod terén: Winterberg Mod, Los Angeles Mod, Florian Hamburg Mod.

    A legújabb Winterberg Mod vadiúj pályát tartalmaz majd.
  • Yoda001
    #731
    egyébként van olyan mod ami magát a pályát is lecseréli, szóval mindent? :) teljesen új modra gondolok... meg szerintetek melyik a legjobb magyar /és/vagy külföldi? ja és kösz a választ bajusza
  • bajusza
    #730
    mentőcsónaknak egy gumicsónak van felrakva egy utánfutóra. az újvárosi I. szer, a Mercedes 2000-es vontatja.
  • Yoda001
    #729
    kár, hogy a Dunaújváros modban nincs mentő csónak, vagy akármi, ami tud vizen menni.. így pár dolgot elég nehéz megcsinálni, gondolok itt arra hogy nyomtam 1, másfél órát a moddal freeplayben, és egyszer "dobott" egy emberkét a vízbe, na azt onnan már sehogy sem lehetett kiszedni
  • bajusza
    #728
    köszi szépen, még mindig van mit szerkesztenem.
  • Gyocsika
    #727
    Azért reméljük hamarosan elkészülsz a modokkal.
    További jó munkát hozzá!
  • bajusza
    #726
    Az én fordításom sincs még kész, van még mit csinálni. Az utóbbi napokban alig volt időm EM4-gyel foglalkozni, a gépem sz...kodott, mostmár talán minden rendben.
  • Flyman
    #725
    A Braunschweig mod 2.5 változatáról tud valaki valamit?
    Mert van csak éppen a készítő úgy adja oda ha írsz neki mailt, ami ugye németül kellene.
    http://bos-forum.com/mod-studio-nord-emergency-allgemein/news-des-mod-studio-nord/2963-neuigkeiten-zum-download-von-modstudio-nord-projekten/

    Legalább is ezt veséztem ki...

    @Bajusza:

    Hogyan állsz az rts fordításával?
    Ha használható legalább a fordítást megoszthatnád, az enyémet elcseszetm újra kezdeni meg sem időm meg sem kedvem nincs.
  • bajusza
    #724
    Ez tényleg szomorú. Jómagam belefogtam az Rescue Training Simulation Mod (RTS Mod) lefordításába, online szótárak segítségével. Nagyobbik része készen van.
  • barazd
    #723
    Rossz hír!:
    "Szomorú és vidám hírek!
    Üdvözlök mindenkit.
    Sajnálattal mondom hogy bizonytalan ideig lefagyasztjuk az Emergency 4 fordítását.
    A hozzá letölthető 'sufni' angolosítás egyszerüen pocsék, használhatatlan, németül meg nem tudunk.
    Ha valaki tud perfekt németűl, az kérem jelentkezzen, máskülönben kénytelenek leszünk véglegesen törölni a játékot az oldalunkról.
    A rossz hír ez volt, innentől kezdve csak jó híreket mondok.
    Az új fordítandó játék nem más mint a Roller Coaster Tycoon 3 és a kettő darab kiegészítője egyszerre.
    Bizony, egyszerre 3 játék fordítását fogjátok majd megkapni, miután végzünk.
    Még egy jó hírem van. Nemsokára kiadunk egy nagyon kezdetleges fordítást a Flight Simulator-ból, szóval érdemes lesz minket választani.
    2008.05.01. Katarn"
    Azt hiszem, hogy egy darabig nem lesz magyarosítás az Em4-hez
  • barazd
    #722
    Jó. :D Nem tudtok egy másik oldalt ahonnan lelehet töltenni. Mert ezekre rászálhattak a rendőrök. :(